Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, paprykm3 napisał:

Witam. Co polecicie do odświeżenia kokpitu ?

ADBL Interior Cleaner, a później na to nałożyć ADBL Interior Wow, które zabezpiecza kokpit plus nadaje głębię koloru :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Michu1996 napisał:

ADBL Interior Cleaner, a później na to nałożyć ADBL Interior Wow, które zabezpiecza kokpit plus nadaje głębię koloru :wink:

Podziękował zamówione przetestuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym mogę się pozbyć pozostałości po jakimś kleju z deski rozdzielczej? Poprzedni właściciel coś miał po czym został tylko klej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Amare Deus napisał:

Czym mogę się pozbyć pozostałości po jakimś kleju z deski rozdzielczej? Poprzedni właściciel coś miał po czym został tylko klej 

Spróbuj użyć APC roztwór 1:20, jak nie pomoże to 1:15/1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie za mocne to jest duża szansa ze plastik się odbarwi. Możesz tez spróbować tar and glue remover, najlepiej lekko rozcieńczone żeby nie było za mocne i najpierw zrób mała próbę w miejscu słabo widocznym to zobaczysz czy nie odbarwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie na deskę rozdzielczą - czyszczenie i konserwacja. Zależy mi na wyglądzie jak z salonu, tzn. żadnego nabłyszczania, przyciemniania, itp. Ma być raczej mat (chyba że oryginalnie jest to pół mat). Kolor deski ciemny szary.

Co na skórę na desce? To samo co siedzenia, czy mogę potraktować to tym co na resztę deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2022 o 16:26, LeszekA6 napisał:

Co polecicie na deskę rozdzielczą - czyszczenie i konserwacja. Zależy mi na wyglądzie jak z salonu, tzn. żadnego nabłyszczania, przyciemniania, itp. Ma być raczej mat (chyba że oryginalnie jest to pół mat). Kolor deski ciemny szary.

Co na skórę na desce? To samo co siedzenia, czy mogę potraktować to tym co na resztę deski?

Poorboy's World Natural Look Dressing.

Do skór zestaw Colourlock soft, jak mocno brudne strong zestawy są z impregnatami.

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...