Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

tak.
Na elementach typu klimatronik zauważysz to najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za podpowiedzi, biorę na pierwszy ogień jednak unique, pobawię się, to najlepiej będę wiedział jak to wygląda a później będę sprawdzał inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał APC all purpose cleaner do TK? Kupiłem, użyłem ale zastanawiam się czy po czyszczeniu coś jeszcze nałożyć? Na pewno na skórę przydałby się jakiś krem ale co z resztą plastików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krem na skórę? warto coś położyć na plastiki zawsze to jakas ochrona i jak dobry dressing to poprawi wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krem na skórę? warto coś położyć na plastiki zawsze to jakas ochrona i jak dobry dressing to poprawi wygląd

no tak mi się napisało, kram :P mleczko może czy coś, jaki dressing? czarne plastiki i ma być matowo. co dajecie na skórę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam natural Look od poorboy's mnie efekt zadowala. ale np znajomy się na unique pokusił i tez zadowolony. a na skórę mam od furniture Clinic i podoba mi się to bo jednak od lutego nic ze skórą nie robiłem a wygląda bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam natural Look od poorboy's mnie efekt zadowala. ale np znajomy się na unique pokusił i tez zadowolony. a na skórę mam od furniture Clinic i podoba mi się to bo jednak od lutego nic ze skórą nie robiłem a wygląda bardzo ładnie

zamawiasz to z allegro czy ze sklepu? czym to aplikujesz?

btw. kiedy w polsce będziesz? można by jakiegoś spota zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię zakupy w ShiningCar i jestem zadowolony :thumbup1: dressing na plastiki nakładam aplikatorem z mikrofibry a tam gdzie nie dojdę mam pędzelek piankowy , a jeśli chodzi o skórę od producenta jest aplikator piankowy

W Polsce będę dopiero we wrześniu na dłużej i będzie trzeba coś pomyśleć ;)

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wystarczy do pielęgnacji plastików, kokpitu itp w środku auta? Jakieś opinie o tym?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201

Czy należy jeszcze przed użyciem przeczyścić jakimś APC np http://allegro.pl/nielsen-cyclone-apc-uniwersalny-i-skuteczny-1l-i5842709069.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to wystarczy do pielęgnacji plastików, kokpitu itp w środku auta? Jakieś opinie o tym?



POORBOY'S Natural Look Dressing 473ml + APLIKATOR (5794833403) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Jest Git :)


Czy należy jeszcze przed użyciem przeczyścić jakimś APC

Wypadałoby to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :wink: A ten APC trzeba jakoś rozcieńczać? Jak wy to robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że trzeba rozcieńczyć. Ja APC od SG robię 1:6 a przy klimatroniku i innych takich 1:8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi że "przy klimatroniku" Chodzi Tobie o ten śliski panel? Dlaczego inaczej rozcieńczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o panel klimatonika. Robie to ze względów bezpieczeństwa. Wole nie ryzykować i przemyc to jednak słabszym roztworem niż uszkodzić elektronikę i wydać parę stowek na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A nie wystarczy przeczyścić tylko tym?

Będzie słaby efekt?
Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, to tak jakbyś na brudny samochód nałożył wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa rozumiem. A nie lepiej by było rozcieńczać 1:100 jeśli chodzi o pielęgnację środka samochodu? Bo tak w opisie tego produktu (APC) jest napisane:

"W zależności od potrzeb należy go rozcieńczać:

od 1:10 jako bardzo silny środek do mycia np silnika , felg itp.

1:50 do średnich zabrudzeń we wnętrzu

a nawet 1:100 do lekkich zabrudzeń wnętrza , oraz elementów lakierowanych itp.

"

Chciałbym do tego zabrać się jak najlepiej stąd moje głupie pytania. Nigdy wcześniej nie używałem APC. Nie chciałbym niczego uszkodzić

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób kilka rozcienczen i zobacz które wystarczajaco dobrze zbierze brud. zacznij od najslabszego. Tym sposobem nie powinieneś niczego uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze
A co byście powiedzieli o czymś takim?
Pierw bym wyczyścił Shine garage interior cleaner a później Poorboy's natural look dressing

Chyba będzie ok? I bym nie musiał rozcieńczać


Czy do jasnego wnętrza można używać tego? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201

Nie chciałbym żeby mi się odcień zmienił

Mam takie wnętrze jak na tym zdjęciu: http://www.fotosik.pl/zdjecie/e889b19fecbe849d

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest przeznaczony do wnętrza to znaczy że jest gotowy do użycia. PB NL pewnie trochę przyciemni plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...