Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Navigation Plus safe code


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy piszę w dobrym miejscu jeśli tak to przepraszam i proszę o pomoc.

Od zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b6 mój problem polega na tym ze wczoraj pozostawiłem autko na światłach i akumulator mi padł naładowałem go i wsadziłem z powrotem pod maskę i tu zaczął się mały problem radio poprosiło mnie o wpisanie 4 cyfrowego kodu wpisałem 1111 nic potem 1234 też nic jak by tego było mało teraz w ogóle radio nie odpowiada a ja nie znam kodu do radia proszę o pomoc.

Załączam zdjęcie radia

6179821100_1310466020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby móc ponownie wprowadzic kod to musisz zostawić włączona navi i kluczyk na zapłonie na czas około 1 godziny, po tym czasie znowu bedziesz miał 2 próby na wpisanie kodu.

jak masz w dokumentach od auta ksiązkę od navi to w niej powinien być kod, mozesz tez wyjąc navi i sprawdzić czy nie ma gdzies na obudowie naklejki z kodem, jak to zawiedzie to idziesz z numerem vin do najblizszego aso i tam za 50 zł dostaniesz kod do navi pod warunkiem ze siedzi w aucie fabrycznie i nie była podmieniana, ostateczna opcja to oddanie radyjka do kogos kto potrafi zczytac eeprom i wyciagnac z niego kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiadomo że radio nie siedzi tam fabrycznie bo gdyby tak było nie prosiło by o kod bo widziało by się z autem po vin. Masz dwie opcje albo wizyta w serwisie ale to już napewno nie bedzie takie łatwe z odzyskaniem kodu ( Zależy jaki serwis jeden robi problem inny nie ) lub odczyt eepromu u kogoś kto zajmuje się Radio Code.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąg go jeżeli radio bylo kupione dodatkowo to może na nim pisać kod do radia ja tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też próbować je wyjąć 4 pilniczkami do paznokci - jest to trochę trudniejsze ale da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiadomo że radio nie siedzi tam fabrycznie bo gdyby tak było nie prosiło by o kod bo widziało by się z autem po vin. Masz dwie opcje albo wizyta w serwisie ale to już napewno nie bedzie takie łatwe z odzyskaniem kodu ( Zależy jaki serwis jeden robi problem inny nie ) lub odczyt eepromu u kogoś kto zajmuje się Radio Code.

nie zgadzam sie z Tobą kolego. Ja u siebie radio mam fabrycznie a jednak po odpieciu akumulatora prosi mnie o podanie kodu ktory mam w ksiazeczce z nawigacja

wyciąg go jeżeli radio bylo kupione dodatkowo to może na nim pisać kod do radia ja tak miałem

Nie "wyciąg" tylko wyciągnij, chociaz troche poprawnosci gramatycznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czy po odpięciu samego radia od napięcia dalej prosi o kod ? mogę się mylić ale nigdy jeszcze nie miałem przypadku aby po odpięciu u kogoś radia fabrycznie tam zamontowanego prosiło o kod, albo nie trafił mi się taki przypadek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dalej prosi o kod, po odpieciu samego radia, czy akumulatora, o kod prosi zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem, a wiem, że navi jest fabrycznie wmontowana. Może jest ktoś z Wrocka co potrafi zdjąc code?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest fabrycznie to powinieneś mieć instrukcje od navi i tam jest karta z kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem miec ale auto kupiłem już jakiś czas temu i zostało ( jeśli jest w ogóle bo nie sprawdzałem przy zakupie :facepalm:) w moim mieście rodzinnym jakies 150 km od Wrocka. Dla tego pytam czy jest ktoś we Wrocku który umie rozkodowac radio przy pomocy numerów seryjny czy czego tam trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udaj się do ASO bez problemu powinni dać ci kod do radia czasami odpłatnie czasami nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyciągnąłem swoje navi i na szczęście na naklejce był napisany save code i radio działa w końcu nie jest smutno jak się jedzie autem :cheesy:

@grafusdz też spróbuj wyciągnąć navi bo może masz zapisany save code.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...