Skocz do zawartości
IGNOROWANY

schowek pasażera problem


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

czy klapa schowka pasażera jest rozbieralna?? mam problem ze schowkiem po otwarciu klamką te "wąsy" trzymające/zamykające schowek nie wracają na własne miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak klamką je otwierasz, powinny wrócić a nie wracają same

---------- Post dopisany 08-04-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 08:10 ----------

naprawione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem odnośnie tych wąsów i nie mam pojęcia jak dobrać się do tej klapy... Jak ją rozebrać by dobrać się do tych suwaków? Obstawiam, że na smarze zebrało się tyle syfu iż już same nie odbijają. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata za odkopanie

W czym i co chcesz rozbierać uzupełnij profil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już uzupełniłem A4 B6 Avant 2004 1.6 alz klapę mam zdjęta zamek wyciągnięty tylko nwm jak sama klapę rozebrać by się dostać do tych plastikowych wąsów bo u mnie się chowają ale już same nie odskakuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Miki91 napisał:

Już uzupełniłem A4 B6 Avant 2004 1.6 alz klapę mam zdjęta zamek wyciągnięty tylko nwm jak sama klapę rozebrać by się dostać do tych plastikowych wąsów bo u mnie się chowają ale już same nie odskakuja

2 śrubokręty i jedziesz delikatnie,są zgrzane plastiki. Nie trzeba ściągać z zawiasów. Później klej poliuretanowy i sklejasz

received_171773260799513.jpeg

received_181538793072728.jpeg

received_868385386915074.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info, a z zawiasów i tak zdjęte bo są do naprawy i cięgna wyszły przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Miki91 napisał:

Ok dzięki za info, a z zawiasów i tak zdjęte bo są do naprawy i cięgna wyszły przy okazji ;)

Pamiętaj by je dobrze ustawić nim skleisz schowek. Przy pociągnięciu klamki muszą równo się chować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi już naprawione zdjęcia dużo dały a się napociłem by to rozkleić bez połamania lecz satysfakcja jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...