Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznej klapy bagażnika w A4 B8 Avant 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma błędu Pin3 i Pin 7 do 32 Pinu ?

Jaki 32 PINU ?

Tam mostkujesz CANY w czarnej wtyczce 32 PINOWEJ ( patrz na schemat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 14 to CAN LOW

Pin 13 to can HIGH

W czarnej kostce zgadza sie ?

Nie zgadza sie .

czarna wtyka T32c PIN 19 High ( pom/ziel.) PIN 20 Low (pom/brąz) i takie same masz cany od siłownika klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przewodach od kufateca miałem jakieś inne kolory, ale piny zgodne z tym co kolega napisał powyżej

Edytowane przez ione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystko założone, podłączone, zakodowane zgodnie ze szczegółowym opisem wrclaguna (świetna robota!) lecz przy próbie uruchomienia pojawił się problem - zamykanie z przycisku w klapie nie działa. Działa otwieranie z przycisku z pod rejestracji i z pilota. Działa zamykanie przez testy w VCDS ale nie domyka do końca (brakuje ok 3-4 cm do dociągu), dociąg też nie działa. Brak błędów. Komfort mam FF (jest niebieska wtyka i wszystkie piny). Wina komfortu? Czy to niedomykanie to może być efekt złego montażu silowników? Da radę jakoś to sprawdzić? Ojciec ma Q5 z el. klapą także mogę coś tam pokombinować. Poradźcie coś proszę!

Edytowane przez dominik_wrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF nie miałem doczynienia oraz nie ma go na liście :eusathink:

jak masz niebieska wtyke to pewnie keyless jest

dociag ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, jest keyless. dociąg sprawdziłem i jest ok.

co może być powodem tego że klapa nie dochodzi do końca?

-----

okazało się, że to wina komfortu. jutro powinienem mieć już nowy. także FF posiada niebieską wtykę i wszystkie piny ale nie obsługuje w pełni klapy.

Edytowane przez dominik_wrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, w sedanie nie bylo takiego ficzera? Tylko w Avancie?

w sedanie tylko otwieranie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie? Tzn ze klape wybija szybko do gory?

tak to mozna ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, nie mozna miec wszystkiego. Teraz moja niunia jest w aso na plynie hamulcowym i serwisie klimy, a wyszlo ze zostanie dluzej na hamulcach, oslonie przegubu kilka dni i jako zastepcze dostalem a4 2015 avant. I wlasnie jest ten bajer. Spodobalo mi sie, wiec zaczalem szukac. Ale coz, nie mozna miec wszystkiego. Nastepne bedzie na pewno kombi. Mod fajny, robicie dobra robote chlopaki.

Edytowane przez bashful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

podeśle mi ktoś nr wtyki co idzie do przycisku do otwierania kapy, ale ten co jest w drzwiach kierowcy. Już mam moduł od Love-audi to bym przy okazji montażu wyrezał i ten przycisk w drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jaki kod posiada elektryczna klapa? A4 B8 CAGA. Chciałbym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jaki kod posiada elektryczna klapa? A4 B8 CAGA. Chciałbym sprawdzić.

We wlepie nie wiem czy bedzie ale......4E9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące wymiany modułu. mam przedlifta z założonymi nenonami. Jak podjadę do ASO na wymianę komfortu to zakodują mi wszystko tak że neony będa działać jak do tej pory? czy będą robić problemy że lampy z polifta mam zakodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące wymiany modułu. mam przedlifta z założonymi nenonami. Jak podjadę do ASO na wymianę komfortu to zakodują mi wszystko tak że neony będa działać jak do tej pory? czy będą robić problemy że lampy z polifta mam zakodowane?

Lepiej nie ryzykować i zrobić sobie mapę adaptacji plus zapisać kodowanie. Ja raz pojechałem do ASO, co prawda u siebie w Irlandii, to wywalili mi wszystko co dołożyłem. Dokładnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące wymiany modułu. mam przedlifta z założonymi nenonami. Jak podjadę do ASO na wymianę komfortu to zakodują mi wszystko tak że neony będa działać jak do tej pory? czy będą robić problemy że lampy z polifta mam zakodowane?

Lepiej nie ryzykować i zrobić sobie mapę adaptacji plus zapisać kodowanie. Ja raz pojechałem do ASO, co prawda u siebie w Irlandii, to wywalili mi wszystko co dołożyłem. Dokładnie wszystko.

własnie się dowiedziałem od osoby która montowała mi neony, że lampy są zamontowane bez zmiany kodowania i że tak powinno zostać własnie po to żeby przy wizycie w serwisie lub przy zmianie modułu nie było problemu z kodowaniami. Możliwe jest zamontowanie neonów bez konieczności zmiany kodowania w module komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...