Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego


snajper007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tylnej klapie od pokrywki trójkąta ostrzegawczego, złamał się zamek z tworzywa sztucznego. Oczywiście niedługo po wymianie na nowy, sytuacja się powtórzyła. Wykonałem taki zamek z aluminium, który pasuje idealnie i napewno już więcej się nie złamie :wink:

20130713_154323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pieniązki za taki zameczek ? Fajnie zrobiony i napewno trwały:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tam trzymacie że łamiecie te zaczepy. Ja po wymianie, od ponad dwóch lat mam spokój. Może trójkąt źle złożony i się rozpycha? Do zdobycia w ASO za piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej ja nic nie trzymam. Mam autko prawie trzy lata i dopiero niedawno mi się ułamał. A przez ten okres nawet tam nie zaglądałem. Mógłby ktoś podać jaki ma numerek ten zameczek, to bym sobie w ASO zamówił.

Z góry dzięki i pozdrowionka dla wszystkich :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadałem, ponieważ nie otrzymuje żadnych powiadomień z forum :/ Oczywiście jak ktoś jest chętny na ten pancerny zameczek to za 30zł mogę go wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ze 2tyg temu w Inter-Welm Bielsko-Biała o ten rygiel ori, coś koło 15zł wołają za niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zameczek jest wyłamany w ok 80% audi :facepalm: kiedys tez kupiłem ori w aso, złamał sie przy pierwszej próbie wyjęcia trójkąta ...... Ja sprawe załatwiłem troche inaczej jak kolega ale tez przy pomocy frezarki, niestety jestem laikiem w rzemiośle i nie potrafiłem wykonać kwadratowego otworu na rygiel, wiec dorobiłem z aluminium proteze w którą sztywno wchodzi pozostałośc ori plastiku własnie z kwadratowym otworem całośc oblałem klejem pomalowałem na czarno i mało kto jest w stanie dostrzec moje druciarstwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I również do mnie wczoraj dotarł. Wpięcie P&P.

Polecam bo solidnie wykonane i na pewno się nie ułamie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zamówię u Ciebie taki aluminiowy rygielek. Daj znać, czy możesz zrobić jeszcze jeden dla mnie.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rygiel-zamkniecie-schowka-trojkata-klapie-avant-aluminium-322200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tylnej klapie od pokrywki trójkąta ostrzegawczego, złamał się zamek z tworzywa sztucznego. Oczywiście niedługo po wymianie na nowy, sytuacja się powtórzyła. Wykonałem taki zamek z aluminium, który pasuje idealnie i napewno już więcej się nie złamie :wink:

20130713_154323.jpg

Witam mam taki sam problem. Chcę zakupi od Ciebie taki rygielek daj znac jak sfinalizowac zakup.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...