Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego


snajper007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiadałem, ponieważ nie otrzymuje żadnych powiadomień z forum :/ Oczywiście jak ktoś jest chętny na ten pancerny zameczek to za 30zł mogę go wykonać.

witam . czy oferta jest jeszcze aktualna? Chętnie zamówię taki zameczek mój nr tel 502 244 471. Proszę o kontakt albo sms oddzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadałem, ponieważ nie otrzymuje żadnych powiadomień z forum :/ Oczywiście jak ktoś jest chętny na ten pancerny zameczek to za 30zł mogę go wykonać.

witam . czy oferta jest jeszcze aktualna? Chętnie zamówię taki zameczek mój nr tel 502 244 471. Proszę o kontakt albo sms oddzwonię

dołączam się do pytania kolegi również potrzebuję taki zameczek mój numer to 503-347-729 poproszę o cynk czy aktualne pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tylnej klapie od pokrywki trójkąta ostrzegawczego, złamał się zamek z tworzywa sztucznego. Oczywiście niedługo po wymianie na nowy, sytuacja się powtórzyła. Wykonałem taki zamek z aluminium, który pasuje idealnie i napewno już więcej się nie złamie :wink:

20130713_154323.jpg

Witam bo mi tez sie zlamal ten rygielek w audi i mam pytanie czy mol bys mi zrobi jedna sztuke to jest moj num tel 601-629-553 prosze o odp .czy dalo by sie zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy dałoby rade zrobić jeszcze jeden taki rygielek pokrywy z aluminium?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rygielek Sławka jest ekstra. Właśnie go zamontowałem. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie zamek również się złamał. Po przeczytaniu wątku i kontakcie z Panem Sławkiem zamówiłem zamek. Po zapłacie i 2 dniach miałem zamek już w aucie. Wszystko super działa. Również polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobnie jak przedmówcy, proszę o kontakt na PW w celu zakupu takiego rygielka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...