Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6


pox

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam problem b7 kluczyk 433mhz coś robię nie tak. Są dwa klucze nie działające. Ja mam kluczyk z końcówka K i podczas próby dopisania vcds wogole go nie widzi ani jednego ani drugiego 

88DDEFF5-20F9-4743-B702-003317C4CD74.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2018 o 19:20, czecho79 napisał:

Witam panowie

Mam tylko jeden kluczyk do a4 b6 z 2003r i chcialbym kupic drugi uzywany i zakodowac immobilaizer i pilot 

Klucz ktory mam ma numer

8Z0837231 D. A2/A4.  433,92mhz

Czy jest ktos ze slaska kto zakodowal by mi drugi oczywiscie odplatnie ?

I co bym musial kupic jaki klucz aby go zakodowac ? 

Prosze o kontakt tel 737 624 614

Pw lub email [email protected]

Pozdrawiam

to znaczy,że są nieodpowiednie lub uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytam "na zapas"  

Niestety w aucie które kupuję jest tylko jeden kluczyk z pilotem, który dodatkowo jest dość zmaltretowany.

Chciałbym dorobić kluczyk z transponderem i drugi z pilotem, ALE...... niestety na aktualnym kluczyku brak napisów pod grotem.

Czy jak otworzę kluczyk (rozdzielę pilota z grotem) to znajdę pełne dane do dopasowania innego kluczyka?  (chodzi mi o model i częstotliwość).

PIN już wyciągnięty z zegarów.

Edytowane przez Biggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biggi połącz się z modułem komfortu i będziesz na 100% wiedział czy pilot z b7 433Mhz będzie pasował. Ale na 99,9% będzie. Kup czysty transponder do b6(jest inny niż ten z b7-inaczej zaprogramowany wstępnie).

Groty od pilotów z b7 są krótsze niż te od b6 i maja węższe mocowanie do pilota. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pila24 w zasadzie nie zależy mi aż tak bardzo na kluczyku od B7, może być od B6, bardziej chodzi mi o to żeby być spokojniejszym, że mam zapasowy kluczyk i pilot :)

Co prawda jeszcze auta nie odebrałem (auto w poniedziałek jedzie na wymianę gratów jeszcze u obecnego właściciela, a we wtorek finalizujemy transakcję), ale podpiąłem się na chwilę przedwczoraj do auta i zrobiłem skan błędów, czy tam uda mi się odczytać w raporcie moduł komfortu? (wybaczcie, uczę się jeszcze VAGów).

Z tego tematu zrozumiałem, że idealnie byłoby:

1. kupić kluczyk od B7 433Mhz

 lub

2. stary pilot od B6 (433,92Mhz) + do tego grot + chińska nowa obudowa (co by ładnie było) + transponder ID48 zupełnie czysty bez wstępnego kodowania (bodaże ID48 TP25)

Dobrze kleję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk od b7 to każdy podejdzie,z b6 wygląda jak z poprzedniej epoki.

Transponder id48 ale nie tp25! Bo ten właśnie jest dla b7 a Ty masz mieć dla b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pila24 Czyli lepiej szukac od B7 i wstawić grot nowy i transponder ID48 i teoretycznie pozamiatane :)  Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka koledzy, kilka dni temu jeden z pilotów w a4 b7 przestał zamykać i otwierać auto. Była próba kodowania vcds lecz niestety auto nie widzi kluczyka. Odpalić auto tym kluczem mogę ale nie zamyka. Gość który kodował stwierdził że padło coś w pilocie. Zakupiłem używkę o tych samych nr i muszę przełożyć elektronikę do mojej obudowy i tu moje pytanie. Czy immo zostaje mój? przekładam tylko płytkę od guzików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, balonikb6 napisał:

Hejka koledzy, kilka dni temu jeden z pilotów w a4 b7 przestał zamykać i otwierać auto. Była próba kodowania vcds lecz niestety auto nie widzi kluczyka. Odpalić auto tym kluczem mogę ale nie zamyka. Gość który kodował stwierdził że padło coś w pilocie. Zakupiłem używkę o tych samych nr i muszę przełożyć elektronikę do mojej obudowy i tu moje pytanie. Czy immo zostaje mój? przekładam tylko płytkę od guzików?

Tak,płytkę z elektroniką przekładasz i to wszystko. Po tym dopisujesz pilota. Transponder znajduje się poza płytką z elektroniką,więc zostanie Twój stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pila24 napisał:

Tak,płytkę z elektroniką przekładasz i to wszystko. Po tym dopisujesz pilota. Transponder znajduje się poza płytką z elektroniką,więc zostanie Twój stary.

Dzięki kolego za szybką odpowiedz :drinks: wszystko wyjaśnione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...