Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki w tylnej półce


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialem sobie zamontować głośniki w tylnej półce i :

1. jakiej wielkości są głośniki montowane w tylną półke?

2. czy moje radio uciągnie jeszcze dwa głośniki mam takie jeśli nie to jakie modele będą obsułgiwały 4 głośniki?

3. czy takie obudowy głośników będą pasowały w tylną półke w orginalne miejsca?

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu sa 16-tki, radio pewnie coś tam uciągnie ale nie zabardzo, nie masz obudów w tylnej półce?? te z ebaya są dobre,ale jak nie masz wyciętych otworów to pomyśl nad jakimiś 6" x 9" z maskownicami to przynajmniej cos sensownego zrobisz z dzwiękiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale radio beta nie ma przypadkiem wyjścia na dwa głośniki tylko?? chciałem mieć orginalne obudowy bo mi się podobają a pułke mam nie ruszaną bez żadnych dziur i obudów. no a głośniki pod te obudowy moge dać chyba dowolne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Na radiu masz różne naklejki, więc mógłbyś odczytać czy ma wyjscia na 4 głośniki albo po prostu popatrz na wyjścia... szkoda że nie masz zdjęcia tyłu radia albo góry czy dołu z tymi naklejkami to bym ci powiedział, zostaje jeszcze dokupienie jakiegoś wzmacniacza na 2 głośniki.

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisałem w tym wątku odnośnie tylnych głośników.

http://www.a4-klub.pl/smf/zmiana_radia_a_niedzialajace_glosniki_w_tylnej_polce-t31550.0.html

W sumie już wiem co mam zrobić tylko kwestia tego wzmacniacza.

Jaki? Jest ich tyle, a dla laika wybrać coś wartego uwagi to spory problem. Tani i dobry, może być jakaś używka w dobrym stanie.

Gdzie go najlepiej zamontować (oparcie siedzenia? może od dołu do półki? może w boczku bagażnika przygotować miejsce? może pod którymś z przednich siedzeń?).

Jakie kable i ile w przypadku montażu w bagażniku?

Jak podłączę wzmaka pod moje radio Concert I? Pewnie potrzeba jakiejś przejściówki bo chyba poprzez miniISO?

Mile widziane linki do aukcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...