Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klucz do odkręcanai kół


psychol1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zastanawialem sie nad kupnem porządnego klucza do kół :) myślalem nad zakupem przekładniowego, ale niestety nie widziałem żadnego który pasowałby do samochodów osobowych. Może ktoś może jakiś polecić ? :)

Są takie: KLUCZ PRZEKŁADNIOWY 1:4 DO KÓŁ NASADKI 17 19 21mm (3139340780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale chciałbym jeszzcze mocniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chciałbym jeszzcze mocniejszy :)

To co warsztat samochodowy otwierasz?:eusathink:

Moim zdaniem dla własnego użytku nie ma sensu kupwać takich kluczy do kół ..

Wystarczy tylko delikatnie przesmarować gwint i kulę śruby raz w roku np .smarem miedzianym ,dokręcić koło z odpowiednią siłą i nie ma prawa nam nic zapiec ,czy zajść rdzą .Zwykły klucz krzyżakowy z hipermarketu za 15zł nam wystarczy by bez wysiłku odkręcić nasze koło ..

Moim zdaniem szkoda kasy..Ale to Ty dokonasz wyboru...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm smarem nigdy nie smarowalem, ale ostatnio jak złapałem kapcia i musiałem zmienić kolo to jeszcze rkzyż mnie boli :) stąd zacząłem zastanawiać się nad zakupem takiego mocnego klucza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złapałem kapcia i musiałem zmienić kolo to jeszcze rkzyż mnie boli :)

Uwierzę Ci bo kiedyś widziałem sąsiada jak odkręcał koła u siebie w samochodzie os. krzyżak taki jak Ci podałem i na niego nałożona rura ok 1m:facepalm: i wcale mu lekko to nie poszło ....

Tobie proponuję wykręcić wszystkie śruby ,wyczyścić je szczotką drucianą i przesmarować jak wyżej pisałem dokręcić z czuciem lub kluczem dynamometrycznym odpowiednim " N" i zapomnisz o problemie ze śrubami i krzyżem :grin:

Ja tak robię już w trzecim samochodzie i nigdy nie miałem niespodzianki ..Polecam...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...