Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierunki ala USA


hejneken

Rekomendowane odpowiedzi

A warunki wytrzyma tak po jednej dobie po przyklejeniu

panowie folia już zawitała na lampach wyszło ładnie jestem zadowolony z oklejenia lecz zapomniałem zrobić fotki jak mi wyszło ale zrobię w weekend jak bedę miał dostęp do autka i w sobotę rezam jeszcze aby kierunki się świeciły w tylu USA tylko teraz jest taka sprawa zakupiłem już żarówki w sklepie z częściami do aut amerykańskich i też już nabyłem kabelki i teraz jest tylko pytanie stały plus dam z pod kiery tam zapewne gdzieś go znajdę tylko teraz jest pytanie czy za przełącznikiem który zamierzam dać dawać jakiś bezpiecznik na przewodzie "+" jeśli tak to jak byście mogli mi podpowiedzieć jaki i którędy przeprowadzić przewody z kabiny do komory silnika bo jeszcze nie przeprowadzałem żadnych kabli w swoim audi i nie wiem za bardzo którędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik zawsze warto dac 5A wystarczy w zupelnosc a przewody poprowadz skrzyneczka ecu tam masz super przelot do kabiny

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to chyba że tak bo to bedzie jedyna droga którędy dam radę przeciągnąć bo kiedyś jak mi montowali alarm to syrenę kładli pod maską i też jakoś musieli kabelki przeciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wykonywal ktos kierunki w inny sposub tzn montujac kawalek innego zoltego kierunku w srodek lampy np z BMW ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj okleiłem ponownie lampy i mam nadzieję że będzie się trzymało w te mrozy teraz bo się wkurzę a tak to wygląda ale jeszcze nie na aucie bo jutro kończę rezać aby jeszcze kierunki się świeciły w stylu usa

gbcixe9t.jpg

jgrvo992.jpg

e9p3763y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jako ze robilem bixenon postanowilem zrobic USA foto:

3e0987524b18.jpg 77c907255015.jpg eb06f0c1b688.jpg b58302fa938c.jpg 10c9da3b581d.jpg a8344ddeea26.jpg 2f4a7000a15c.jpg c1281d094762.jpg aac5e0bf890b.jpg

delikatnie paruja ale ponoc klej ma tak odparowywac pojezdze chwile i sie okaze lampy slabo wypolerowane nie mam wprawy w polerowaniu pojedzie na detaling to bedzie igla :D

brak grilla bo rowniez sie robi czarny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też sobie nakleiłem folię oracal i mogę śmiało polecić - bardzo łatwo nakleić (na mokro), jak robi się bąbel to kawałek wystarczy odchylić i nakleić poprawnie, a na koniec tylko suszarka i koniec - 5 minut roboty na lampę

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na sucho też nie ma żadnego problemu z oklejeniem i faktycznie jakiegoś dużego nakładu czasowego na to nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) teraz jest mocniejsza bo ma pod sobą papier - na przezroczystej lampie straci trochę koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten wzór, który pojawił się na poprzedniej stronie jest poprawny rozmiarowo? Wystarczy wydrukować i to wszystko? Pytam bo nie mam teraz dostępu do drukarki i nie mogę tego sprawdzić, a jeśli nie jest to mógłby ktoś wrzucić wzór w formie skanu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablon jest ok, ja drukowałem na A4 i wyciąłem z lekkim zapasem ale tylko po bokach - to co będzie od wewnętrznej strony lampy wyciąłem równo po szablonie. Lampe umyłem płynem do szkła z alko, a kleilem w garażu na wieczór żeby wyjechać dopiero po nocy i jest ok.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak kolega pisze szablon jest ok tylko musisz go zapisac na kompie i dopiero drukowań bo jak byś chciał odrazu ze stronki drukować to wyjdzie mniejsze u mnie tak się działo i dopiero po zapisaniu na kompie i wtedy opcja drukuj poszło tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest gdzieś wątek jak z podłączeniem tego ?
I mam takie pytanie. Jak sie świeci ten obers i jak sie kierunek włączy to on gaśnie czy po prostu dalej świeci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest gdzieś wątek jak z podłączeniem tego ?

I mam takie pytanie. Jak sie świeci ten obers i jak sie kierunek włączy to on gaśnie czy po prostu dalej świeci ?

obrys cały czas świeci a jak włączysz kierunek to po prostu mocniejszcze włókno zaczyna mrugać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem :D
A podłączał ktoś tak żeby mieć włącznik w środku auta i gdy włącznik włączony na jedną pozycje to świeci obrys a gdy włącznik jest w drugiej pozycji to żeby obrys gasł a świecił postój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...