Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam wszystko i już kompletnie nie wiem, czy zaryzykować i okleić, czy może dołożyć i kupić ori.. hmm :wink: ori to wiadomo, że będzie elegancko, ale oklejenie taniej i kasa by była na inne mody :decayed:

Koledzy, oklejał ktoś z was dekory folią 3M? jeżeli tak to moglibyście powiedzieć jak z trwałością, no i jak to się prezentuje? :wink: najlepiej gdyby ktoś podesłał zdjęcia, ponieważ zastanawiam się właśnie nad oklejeniem, ale nie wiem jaki wzór wybrać i chciałbym zobaczyć jak to wygląda :wink: myślałem nad aluminium szczotkowanym, ale spodobał mi się też biały karbon i nie wiem teraz.. generalnie chcę coś jasnego, bo chce troche rozjaśnić wnętrze. I jaki arkusz kupić żeby starczyło na dekory + popielniczką przód i tył? :wink:

Oklejałem w weekend, auto obecnie na rozrządzie, jak wróci to wkleję fotkę jak karbon się prezentuje. Chodź to nie 3m to daje radę ;-)

Ok, to czekam, po zdjęciach zawsze to lepiej ocenić jak się prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklej, tylko nie kupuj folii z klejem kanalikowym, a jak juz kupisz to oklejaj tak zebys za mocno nie naciągał na krawędziach

A masz może link do jakiegoś sklepu, gdzie można taką folie kupić? chodzi mi o tą bez kleju kanalikowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklej, tylko nie kupuj folii z klejem kanalikowym, a jak juz kupisz to oklejaj tak zebys za mocno nie naciągał na krawędziach

A masz może link do jakiegoś sklepu, gdzie można taką folie kupić? chodzi mi o tą bez kleju kanalikowego :wink:

Kamil ja zakupiłem na allegro, postaram się poszukać, płachta 150x150 czy jakoś tak za 80zł. Niby chińszczyzna nie od 3m ale daje radę, mam nią też oklejone lusterka zewnętrzne, myjka ciśnieniowa nic jej nie zrobiła. Dziś odbieram auto to wrzucę fotki jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez oklejałem 3m Di-Noc szczotkowane alu i tez folia zaczyna sie poprostu odklejac. Zima bylo ok teraz cieplej i odchodzi:( Jak sie trafi ori alu to kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia :wink: Musze przyznać że wygląda to naprawde dobrze, tylko ciekawe jak będzie właśnie z tą trwałością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyszlo:wink:

Dziękować :-)

Mi osobiście podoba się także efekt w nocy :-) Dzięki temu że nie jest lakierowany zajebi.... załamuje światło ulicznych latarni, domów, sklepów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką folią okleić dekory żeby pasowały do kremowych skór i kremowego środka? chodzi mi o wzór i kolor okleiny jaki mógłby według was pasować. bo czarny carbon chyba odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge cos podpowiedziec

okleiłem juz troche i moe powiedziec ze folia 3M szczotkowane alu mnei zorczarowala

zakupilem no name za poł ceny wzgeldem 3M, jak sie okazalo lepiej sie formuje i defakto zdecydowanie mniej odkształca

pisze tylko swoja opinie bo bardzo sie zawiodelm 3M

a tutaj co robie u siebie srebrne szcz alu zamienilem na zlote

IMG_4400.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką folią okleić dekory żeby pasowały do kremowych skór i kremowego środka? chodzi mi o wzór i kolor okleiny jaki mógłby według was pasować. bo czarny carbon chyba odpada

Mi osobiście do kremowego najbardziej pasuje ciemny kredens, ale z alternatywy jestem ciekawy jak by wyglądał carbon kameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką folią okleić dekory żeby pasowały do kremowych skór i kremowego środka? chodzi mi o wzór i kolor okleiny jaki mógłby według was pasować. bo czarny carbon chyba odpada

Ja bym okleił na jakiś kolor a`la drewno jasne ale to już Twój wybór i Twój gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emblemat sciagniesz bez problemu na odwrocie listwy siedzi na tak jakby rozklepanym tworzywie rozwiercisz troszke i emblemat out pozniej na kleju go polozysz i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okleiłem folią szczotkowane aluminium ale nie 3M jakaś tania.

Powiem że ładnie to wygląda tylko mam pytanie.

Oryg.dekory są błyszczące i śliskie chodzi mi o moje szare.

Teraz oklejone są takie szorstkie i myślę że bedą się brudzić.

Jak u was jest?

Myślę może prysnąć bezbarwnym lakierem.

Oryginalne szczotkowane alum.jest głatkie czy nie?

Zdjęcie telefonem trochę niewyraźne

IMG_20130822_093723_zpsa2da767a.jpg

IMG_20130822_093819_zpsc8bdfc0d.jpg

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje sie oklejaniem. O trwalosc sie nie martw. Mysle ze 1 mb stsrczy ci. Lepiej yroche wiecej kupic. Jesli chcesz moge ci okleic.

Ja bym kupil carbon monza gloss.

jaki koszt oklejenia oraz ile czasu potrzebujesz ?

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Tez oklejałem 3m Di-Noc szczotkowane alu i tez folia zaczyna sie poprostu odklejac. Zima bylo ok teraz cieplej i odchodzi:( Jak sie trafi ori alu to kupuje...

siemian ma świeżutkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...