Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem ale kupilem ta tansza folie i spróbuje jeszcze raz okleic.. Bo to byl pierwszy raz jak cos oklejalem wiec nie mialem wprawy w tym i wyszlo jak wyszlo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

z tego forum znalazłem kontakt do firmy Autocolorshift i widzę że w tym wątku też się reklamuje, ale z ręką na sercu nie polecam NIKOMU, no chyba że chcecie mieć paskudnie oklejone elementy :) oczywiście dla chętnych bez problemu mogę wysłać zdjęcia na maila. No chyba że wszyscy są ciekaw jak wyglądają moje elementy oklejone bardzo ,, profesjonalnie'' przez firmę Autocolorshift to fotki wrzucę na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strukture mam inną ale równie szorstkie. Nic się nie brudzi. znaczyyy... ja co sobota czyszczę auto także nawet by sie chyba nie zdążyły ubrudzić ;)

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Zajmuje sie oklejaniem. O trwalosc sie nie martw. Mysle ze 1 mb stsrczy ci. Lepiej yroche wiecej kupic. Jesli chcesz moge ci okleic.

Ja bym kupil carbon monza gloss.

jaki koszt oklejenia oraz ile czasu potrzebujesz ?

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Tez oklejałem 3m Di-Noc szczotkowane alu i tez folia zaczyna sie poprostu odklejac. Zima bylo ok teraz cieplej i odchodzi:( Jak sie trafi ori alu to kupuje...

siemian ma świeżutkie :wink:

Potwierdzam... w czasie upałów klej poprostu puszcza. Mowa tu o 3M. Odtłuszczone bardzo dobre rozpuszczalnikiem a i tak musiałem ostatnio porawiać... na szczęście wystarczy tylko ponownie podgrzać i ponaciągać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pobawilem troche na zewnatrz i okleilem listwy s4 jakas tansza folia czarny mat na razie 3 miesiac i sie trzyma:wink:

WP_000152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wnętrze swing, chciałem zmienić kolor listew ale nie wiem jaki kolor będzie pasował, myslałem nad aluminium szczotkowane, może ktoś wrzuci zdjęcia wnętrza swing z innym kolorem listew niż standartowe, będe wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze tez mam oklejone folia 3m ale jest w trakcie zmieniana na jakas tansza z allegro ktora ma agresywniejsze to szczotkowanie i nie przebijaja kanaliki

8nig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wnętrze swing, chciałem zmienić kolor listew ale nie wiem jaki kolor będzie pasował, myslałem nad aluminium szczotkowane, może ktoś wrzuci zdjęcia wnętrza swing z innym kolorem listew niż standartowe, będe wdzięczny :hi:

Jasne alu szczotkowane 3M

yb02.jpg

951t.jpg

Ciemne alu szczotkowane 3M

n9b9.jpg

0s1p.jpg

Niestety tak jak piszą Koledzy 3M mi również odłazi - trzeba ją co jakiś czas dogrzać i ponownie dokleić ...

Btw - macie jakąś sprawdzoną folię, która lepiej trzyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam wnętrze swing, chciałem zmienić kolor listew ale nie wiem jaki kolor będzie pasował, myslałem nad aluminium szczotkowane, może ktoś wrzuci zdjęcia wnętrza swing z innym kolorem listew niż standartowe, będe wdzięczny :hi:

Jasne alu szczotkowane 3M

http://imageshack.us/a/img843/8654/yb02.jpg

http://imageshack.us/a/img819/2426/951t.jpg

Ciemne alu szczotkowane 3M

http://imageshack.us/a/img14/8630/n9b9.jpg

http://imageshack.us/a/img14/2343/0s1p.jpg

Niestety tak jak piszą Koledzy 3M mi również odłazi - trzeba ją co jakiś czas dogrzać i ponownie dokleić ...

Btw - macie jakąś sprawdzoną folię, która lepiej trzyma ?

Sprawdź Oracala- ja oklejałem kiedyś dokładkę zewn. (szybka naprawa połamanej na krawężnikach- klejenie, szlifowanie i zamiast lakieru- folia) - i nie miałem problemów - a łatwo nie miała. Grunt to dobrze odtłuścić powierzchnię, na którą będziemy przyklejać+ wygrzanie całości po nałożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejał z Was ktoś folią Planet Desing ? Za 100 x 150 cm wołają 30 zł, więc tanizna. Z początku chciałem 3m, ale widzę same negatywne opinie w tym temacie. Najpierw chcę okleić szczotkowanym aluminium wszystkie dekory, a później czarnym karbonem listwy okienne i tą pod bagajem ( tak polecali, bo wymiana podobno za skomplikowana ).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze tez mam oklejone folia 3m ale jest w trakcie zmieniana na jakas tansza z allegro ktora ma agresywniejsze to szczotkowanie i nie przebijaja kanaliki

http://imageshack.us/a/img825/852/8nig.jpg

Zobacz na drugiej stronie opisałem jakie mam to szczotkowane.

Jest takie szorstkie

Cały czas nie wiedziałem o co chodzi z tymi kanalikami ale już zobaczyłem na kolegi zdjęciu.

U mnie nic takiego nie występuje

Kupowałem od tego gościa:

152x10 folia szczotkowane aluminium srebrny ! FV! (3425282106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko uwaga paski szczotkowania są w poprzek bo cięte jest to z rolki o szerokości 152cm.

Chyba że ktoś kupi 100cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda wcześniej już pisałem o tym ale powtórze się z dodatkową prośbą o fotki lub przykłady na zdjęciach...

wnętrze kremowe skóra kremowa... dekory niestety drewniane :( czym to okleić czekam na wasze propozycję z fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z folią 4D ktoś miał do czynienia? oglądałem ostatnio dekory i trafiłem na coś takiego: LISTWY DEKORY AUDI A4 B6 B7 S4 CARBON 4D NOWE (3927058997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i według mnie całkiem nieźle to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z folią 4D ktoś miał do czynienia? oglądałem ostatnio dekory i trafiłem na coś takiego: LISTWY DEKORY AUDI A4 B6 B7 S4 CARBON 4D NOWE (3927058997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i według mnie całkiem nieźle to wygląda...

Kolego mi się wydaje że to jest zwykła folia 3D z 3M.Ja też sobie oklejałem właśnie taką folią i tak to wygląda.

DSC_6498.jpg

DSC_6503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to u Ciebie wygląda. Dawno temu oklejałeś? Nic na rogach się nie odkleja? To jest folia DI-NOC? Ogólnie jesteś zadowolony?

Pogooglowałem trochę i chyba nie do końca jest to samo. oklejanie folią 3M [Archiwum] - Forum Stowarzyszenia Civic Klub Polska a u Ciebie Kolego folia jest bardziej matowa czy błyszcząca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli carbon to mi sie wydaje ze tylko hydrografika.

A co myslicie o dekorach w czarnym polysku do szarego wnetrza. Cos jak w nowszych modelach audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...