Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

1912379_10201712211227259_1664052507_n.j

Kilka aktualnych fot :

15333639710_11226f9afc_o.jpg

15497197416_b87ff708a2_o.jpg

15517199311_bf52405dd6_o.jpg

15519974832_6207a58f9c_o.jpg

15519985292_61d7e58f9e_o.jpg

15520387405_b36dd986a9_o.jpg

Tutaj duza rozdzialka jakby ktos chcial :

https://www.flickr.com/photos/128426045@N07/15519974832/in/set-72157648289077679/

Auto przeszlo przebudowe na S5 w zeszlym roku a w tym na rs5 :)

Ori :

Po zadatkowaniu bialasa b6 zaczalem rozgladac sie za nowa zabawką :) W łapy wpadla mi A5 w dobrej kasie lekko poobijana w sam raz pod moje pomysły :)

Na poczatku mialo byc robione body RS5 FL jednak zmierzylem sie z rzeczywistoscia ( czytaj portfelem ) i zakupilem tylko zderzaki S5 + robie ryja na FL . Body RS5 badz custom widebody pewnie wpadnie ale raczej nie w tym roku :)

Za to wzialem sie ambitnie za temat silnika ( dlatego zabakło na body :) ) , jakos 2,0T mnie totalnie nie satysfakcjonuje , a 2,7T byloby mocno ciezko dopasowac do nowszej karoserii ( a4 b8 , a5 , a6 c6 ) uznalem ze łatwiej bedzie zmiescic v10T :D

Po drodze kupilem rozbite b8 dla wyposazenia głownie ( bix skretny , fotochromy , czujnik deszczu , mmi , parktronic itd itp ) a kilka dni po nim silnik z Audi RS6 v10 Turbo.

Niestety na razie pozostalo mi sie slinic bo wyplukalem sie dokladnie z kapusty a auto u lakiernika wiec musze zbierac kase na zaplate dla niego i dokupowanie reszty puzzli. Silnik planowalem kupic sporo pozniej za 3-4 miesiace ale ze trafil sie okazyjnie jakz wykle musialem zmienic plany :)

Nie wiem jeszcze czy bede jezdzil przez wakacje z 2,0T pod maska a za swapa wezme sie po nich czy bede atakowal go wczesniej :)

Z rzeczy ktore juz dokupiłem do niej :

Maska A5/Rs5 FL ,
Zderzak przod S5 FL ,
Zderzak tył S5 ,
Lampy przod A5/Rs5 bixenon skretny USA FL ,
Silnik V10 :)

Do zakupu zostalo jeszcze troche rzeczy :) Planuje tez zalozyc airride na megatwardym amorku i porzadnym stabilizatorze na test :) Jak bedzie spoko pomykac to zostawie jak nie to wywale i zaloze normalny gwint. Fele planuje 20x11" juz lakiernika urabialem zeby nadkola rozklepywal poki co :D:P

Auto moje , na codzien mam czym jezdzic , wiec nie bedzie jakiegos megaszybkiego progressu głownie z racji ograniczonego budzetu ( po zakupach b8 i silnika zostalo mi 100 zl w portfelu chwilowo :P ) ale cos tam sie bedzie dzialo i koniec koncow mam nadzieje ze uda sie to wszystko zlozyc do kupy :)


Pierwsze chwile u mnie :

2_t.jpg

3_t.jpg



Zima w polsce koniec z NY :P

4_t.jpg


Moj eks silniczek + maly figielek zapowiadajacy :P

5_t.jpg


Tylni bumper S5

6_t.jpg


Przednie lampy USA FL

12_t.jpg


Dawca "organów"

7_t.jpg

8_t.jpg



A tyle wazy BUH :)

9_t.jpg



Takie tam 5,0 V10 T za plecami :)

10_t.jpg

11_t.jpg

1_t.jpg




A na koniec jakby to powiedzial prawdziwy nyga STAY TUNED! :grin:

Edytowane przez Nosb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulowałem już na FB to i tutaj jeszcze raz gratuluję! a o zmianie koncepcji z body S5 nic nie wspomniałeś :decayed: będę śledził postępy, powodzenia! nie chcesz ORI 19tek z S5? :grin: no i jaki kolor bo nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedni zderzak z grillem z rs5 5k spiewaja to az sie obudzilem i przestalem marzyc poki co :) Kolor bedzie zwykly bialy + czarny daszek jak to u mnie :D Generalnie jest teraz biala i taka zostanie bo to stan przejsciowy ma byc :) Jak bede robil body pomysle o innym kolorze etraz nie zawracam sobie tym d*py.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedni zderzak z grillem z rs5 5k spiewaja to az sie obudzilem i przestalem marzyc poki co :) Kolor bedzie zwykly bialy + czarny daszek jak to u mnie :D Generalnie jest teraz biala i taka zostanie bo to stan przejsciowy ma byc :) Jak bede robil body pomysle o innym kolorze etraz nie zawracam sobie tym d*py.

słusznie! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na pewno będzie ciekawie, także tradycyjnie jak poprzednie projekty ten również będę śledził i wiem, że będzie :kox:

powodzenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakikolwiek update to jak lakiernik sie wezmie za auto :) ewentualnie cos tam sE pomacam to v10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze nie jestem pewien czy cos z tego wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaczal sie kolejny za***isty projekt :)

kibicuje jak zawsze i wierze ze sie uda chociaz mam pewne obawy patrzac na to jak dlugo sie ciagnie projekt Nikolasa/Adama z rs4 b5 z V10TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaczal sie kolejny za***isty projekt :)

kibicuje jak zawsze i wierze ze sie uda chociaz mam pewne obawy patrzac na to jak dlugo sie ciagnie projekt Nikolasa/Adama z rs4 b5 z V10TT

Nosb odpali nie dluzej niz w dwa dni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...