Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NJU Mobile vs. Play


Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś jestem w nju z rachunkiem. Fizyczne przeniesienie numeru z Orange do nju trwało ~12h. Jak na razie wszystko zgodnie z umową i żadnych haczyków. Coś co mi się rzuciło od razu ale to tylko subiektywne odczucie: lepsza jakość rozmów niż Orange. Po pierwszej fakturze zobaczymy jaka to promocja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jestem w nju z rachunkiem. Fizyczne przeniesienie numeru z Orange do nju trwało ~12h. Jak na razie wszystko zgodnie z umową i żadnych haczyków. Coś co mi się rzuciło od razu ale to tylko subiektywne odczucie: lepsza jakość rozmów niż Orange. Po pierwszej fakturze zobaczymy jaka to promocja :wink:

daj znac czy sie nic nie spierdzieli po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca jestem w nju na karte, u mnie przeniesienie nr to z 2h trwało. Nju to jest marka stworzona przez orange dlatego migracja z tej sieci idzie tak łatwo. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 3 fakturę i wszystko cacy,wszystko jest identycznie jak w orange,nawet kom operatora wyświetla orange,a płace 1/3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam coś nowego ;) - Play na kartę Formula :) dzwonie bez limitów do każdego i nie zapłaciłem więcej niż 29zł za miesiąc. Abonamenty mogą się schować. Oferta najlepsza na rynku. No chyba, że ktoś ma znajomych w sieciach "biedronka" nju itp. :) Bo Play Formula dotyczy tylko normalnych sieci. Abonamenty nawet firmowe dawno się skończyły i przestały dla mnie liczyć. Teraz oferują tylko sprzęt na kredyt okupiony drogim dzwonieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na sklepie sluzbowy tel to Nju Mobile, zamawiaja towary itp i caly czas 30zl bez haków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużyłem umowę w play abonament bez telefonu umowa na 12 m-cy:

-nielimitowane połączenia w PLAY

-nielimitowane sms/mms do wszystkich sieci

-0,5 GB pakiet danych

-pakiet 200 minut do wszystkich sieci

-abonament 29 zł / m-c pierwszy miesiąc 19 zł

minuta poza abonamentem 19 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ladna oferte otrzymales :) ja zaluje ze 3 lata temu nie wybralem Play tylko Orange. Kasowali ode mnie 79zl/msc przez te 3lata i zadnych promocji ani gratisow od nic nie dostalem, dzwonia teraz kiedy konczy mi sie umowa i proponuja niby wiecej za nadal 79zl. Podziekowalem i powiedzialem aby nie dzwonili dopoki nie znajda naprawde ciekawej oferty do max 40-50zl z umowa na rok bez telefonu. No i cisza, maja 3 miechy by pogimnastykowac sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Nju Abo kiedy wystawiają wam FV? Okres rozliczeniowy zaczyna wam się dokładnie tego samego dnia co zmigrowaliście do Nju czy mają tam z góry ustalone dni rozliczeniowe?

Od dnia przejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play ma dobra oferte.

39,25 zł - Bez limitu wszytko

Ale bez sms/mms

W nju za 38 masz bez limitu do wszystkich,łącznie z sms/mms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużyłem umowę w play abonament bez telefonu umowa na 12 m-cy:

-nielimitowane połączenia w PLAY

-nielimitowane sms/mms do wszystkich sieci

-0,5 GB pakiet danych

-pakiet 200 minut do wszystkich sieci

-abonament 29 zł / m-c pierwszy miesiąc 19 zł

minuta poza abonamentem 19 gr

oczywiście złożone wypowiedzenie przed końcem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Nju Abo kiedy wystawiają wam FV? Okres rozliczeniowy zaczyna wam się dokładnie tego samego dnia co zmigrowaliście do Nju czy mają tam z góry ustalone dni rozliczeniowe?

Od dnia przejścia

Dzięki. Właśnie czekam na przesyłkę i już nie długo będę testować no-limits ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...