Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j


afroo.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na małe odświeżenie wnętrza.

Z racji zimowej pory i niedoboru światła we wnętrzu po bardzo długich przemyśleniach zdecydowałem się na moduły ledowe. Od zawsze byłem przeciwny wkładaniu zimnych ledów do leciwych samochodów, co innego w nowych budach, gdzie nadwozie i wnętrze zdecydowanie lepiej pasuje do zimnego białego światła. I tu miałem nabitego klina - z jednej strony niedobór światła w porze zimowej kiedy przez pół dnia jest zwyczajnie szaro lub ciemno - a z drugiej wrodzona niechęć do ledów. Zaryzykowałem zburzenie swojego poglądu i napisałem do Tomnika, w efekcie zamówiłem Jego moduły do wnętrza, w rejkę i postoje o barwie 4500K. Z efektu jestem zadowolony, światła nareszcie nie brakuje, a wygląd światła białego - nie niebieskiego - nie budzi już we mnie niepożądanego odruchu. :decayed:

Małe porównanie przed i po:

ośw std postój.JPGośw led postój.JPGośw std tabl.JPGośw led tabl.JPGośw std śr.JPGośw led śr.JPGośw std drzwi.JPGośw led drzwi.JPG

Dodatkowo wpadła pikowana gała do Tiptronica i ręczny spod ręki Reggiego oraz wypolerowany ekran RNS

gała perfora.JPGręczny perfora.JPG

Jakość zdjęć niestety beznadziejna, robione beleczym.

 

Nieco odświeżony opis na pierwszej stronie.

 

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając fotele polecam Recaro , grzane oczywiście z alcantarą.Sam tak zrobiłem i nie żałuję.W poprzednim aucie miałem fotele grzane ale w pełnej skórze , w zimie masakra , odmrożenia 8 stopnia.Teraz po zapodaniu na 6 po około 1 minucie już czuć ciepło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie Recaro to tylko w opcji skóra+alcantara, żadnych pełnych skór nie biorę pod uwagę. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły od Tomnika są świetne , dużo lepiej świecą niż te wszystkie inne badziewia :wink: czym polerowałeś rnsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2015 o 17:29, tomekhxc napisał:

moduły od Tomnika są świetne , dużo lepiej świecą niż te wszystkie inne badziewia :wink: czym polerowałeś rnsa?

Nie mam porównania do innych ledów ale przekonał mnie fakt możliwości wyboru barwy światła, 4500K nie posiada typowej niebieskiej poświaty, a to było dla mnie istotne.

RNS dostał po wyświetlaczu z ekologicznej pasty polerskiej do powierzchni z tworzyw sztucznych.

Dokładnie taka pasta polerska rnse.jpg

Polecam odkręcić ekran od tacki i ściągnąć ramkę - dużo łatwiej wypolerować ekran w domowych warunkach. Trzeba tylko uważać na śrubki w tacce, są przykręcone na loctite i łatwo można objechać główkę. Lepiej zaopatrzyć się w porządny i dobrze dopasowany krzyżak.

----------

Daaawno nic nie było pisane, aż sam zapomniałem o istnieniu tego tematu. :doh:

Coś tam się działo przez ten czas, nic spektakularnego ale zawsze to coś.

Z nowości warto wspomnieć o..

  • Kierownica RS4 8K z łopatkami od siemiana :hi: [ps. dzięki wielkie za cierpliwość :notworthy: ]

kiera rs2.JPGkiera rs.JPG

  • Heble 345/330 na Zimmermann Sport/FDS z oplotem Hel i nowymi piastami i łożyskami przód i tu maczał palce Wandej, Tomek z Eltom i ekipa ANP :hi:[wykorzystano zdjęcia z montażu autorstwa H4mm3Ra :hi: ]

heble.JPGzacisk przód auto.JPGzacisk tył auto.JPG

  • Tuner TV Wiwa z wyjściem USB i AUX w schowku na adapterze od woszu :hi:

tv rnse.JPGtv rnse1.JPG

  • Klimatyzowany schowek

klima schowek.JPG

  • Rejestrator jazdy mini 0806

mini0806.JPG

  • Logo quattro w grill od slavko87 :hi:

quattro.JPG

To też nie wszystko. Coś tam jeszcze się montuje, coś reza, coś maluje. Generalnie pomysłów jest sporo, tylko dostępność fantów i czas na ich szukanie ograniczony. Kiedy wszystko się ogarnie i wrzuci na furkę to coś popstrykam może.

Aktualnie pilnie poszukiwane Recaro z B7 w pół skórze bo z moich placków już się obśmialiście srogo. :decayed:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kolejny temat gdzie zajrzałem przez przypadek a już wiem ,że będę stałym gościem :decayed: , jest z skąd brać pomysły co do modów widzę

Skąd dorwałeś zaciski 345 i 330 jeśli można wiedzieć i za ile o ile to nie tajemnica handlowa ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się podobała moja kiera S-Line ......oszaleje przez Was :P :grin: ładnie afroo :good: ciągle się zastanawiam nad tym logiem quattro,ale nie jestem przekonany coś tak jak do dokładki od cupry, mam nadzieje że jak założysz to zrobisz swoje foty na nie ukradniesz znowu H4mm3ra :grin: , aha i jeszcze jedno jak kupisz Recaro to znienawidzę Cie do końca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd dorwałeś zaciski 345 i 330 jeśli można wiedzieć i za ile o ile to nie tajemnica handlowa ?

345 od Kuby djim bo akurat sprzedawał swoje, a tył 330 robisz na zaciskach z S4 pod 300mm, które ja akurat brałem nowe od Wandeja bo używki ciężko dostać. Cena zależy głównie od stanu, trzeba szukać okazji na necie bo i tak wypada używane zaciski zregenerować i pomalować proszkowo.

ciągle się zastanawiam nad tym logiem quattro

Sam nie jestem do końca przekonany. Jak założę to się zastanowię, czy nie będzie festynu i albo zostanie na grillu albo pójdzie na ścianę dla ozdoby. :decayed:

aha i jeszcze jedno jak kupisz Recaro to znienawidzę Cie do końca :polew:

To się powoli gotuj na tą ewentualność. ; ) A co powiesz jak jeszcze założę Rotory z S5? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotory możesz mieć bo ja je już mam :grin: ale jak będziesz miał coś czego ja nie mam a co bym bardzo chciał to sam wiesz..... :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie się dziej, jeszcze brakuje recarosów do kompletu i dobrej felgi + gwint na lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2016 o 19:42, H4mm3R napisał:

Zacnie się dziej, jeszcze brakuje recarosów do kompletu i dobrej felgi + gwint na lato :decayed:

:whistling::naughty:

Furka odebrana. Wielkie podziękowania dla całej ekipy ANP, która jak zwykle profi ogarnęła temat. :oklasky:

Jutro będą jakieś foty na kołach bo heble na 17calach spasowały się na styk. Na dniach też montaż paru pierdółek. Nie zwalniamy tempa i kontynuujemy poszukiwania Recaro z B7. Tegoroczna wiosna pachnie mi zmianami.

Przy okazji dzięki dla H4mm3Ra za gift. :hi:

mapka2016.JPG

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mnie wkurzacie :grin: , co jeden to lepszy :grin: , wiedziałem że tak będzie.....dobra to ja tez zaczynam się rozglądać za gratami..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja tez zaczynam się rozglądać za gratami..... :D

Ok możesz mi poszukać Recaro jeśli tak bardzo chcesz. :decayed:


Lechu, Ty zakładaj gumy na te Rotory i pokazuj co wleci na lato. :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wtopiłem z B6, magiel poszedł, miała być profi robota w zakładzie co od 10 lat naprawiają , i 850zł za regeneracje a po 1,5 miecha i awanturze zabrałem auto na lawecie, z czerwonym płynem od wspomagania, założona zła maglownica, uszkodzone dwa końcówki drążków, ledwo działająca pompa wspomagania... Także nówka magiel, drążki x 2, dwa razy laweta, pompa wspomagania, robocizna i 3500zł poszło.... :facepalm: :wallbash: kasa ta odłożona była na...gwint.... :facepalm: , generalnie no szukam już opon, myślę jak jak bardzo obniżyć i czym :grin: mam jeszcze kilka pomysłów ale muszę się odbić finansowo :wallbash: a jeszcze jak widzę Wasze mody...... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś miał sedana w benzynie to bym Ci na wiosnę pogonił zestawik Eibach B12 w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś miał sedana w benzynie to bym Ci na wiosnę pogonił zestawik Eibach B12 w dobrej cenie.

Heh dzięki :good: coś wymyślę, ale kierownice mogę zabrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś miał sedana w benzynie to bym Ci na wiosnę pogonił zestawik Eibach B12 w dobrej cenie.

Heh dzięki :good: coś wymyślę, ale kierownice mogę zabrać :decayed:

Wymiana za Rotory? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...