Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j


afroo.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie wygląda to koło ☺ no faktycznie grill by musiał iść w czerń , gdzieś mi się wala czarny sline tylko bez ramki

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill docelowo będzie zmieniony ale nie na czarny bo do niczego nie będzie pasował. Na emblemat też mam już pomysł.

Wczoraj doszły fanty pod układ kontroli ciśnienia.

układ kontroli ciśnienia.jpg

Oraz mała ozdoba na dupkę. ; )

dokładka s4.jpg

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda. Ogarnąłeś sobie tą półośke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2016 o 17:46, Horneth napisał:
Ogarnąłeś sobie tą półośke ?

Lipa. Nie można nigdzie dostać, a nie mam też nikogo pewnego żeby mi z ebaya ściągnął.

 

Wpadł przedostatni element pakietu zewnętrznego S4.

 

grill s4.jpg

Teraz znaleźć czas żeby to wpakować na furkę.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten grill :)

Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten grill :)

Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?

niestety nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do demontażu tylnej dokładka nie trzeba demontowac zderzaka.

Ładny ten grill :)

Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?

niestety nie
A to niby czemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?

Dwa wkręty i zatrzaski po całej długości mocowania ze zderzakiem. Ogarniesz w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie układ kontroli ciśnienia w oponach ogarnięty.

układ kontroli ciśnienia menu.jpg  układ kontroli ciśnienia moduł.jpg

Podziękowania dla Kuby [djim] za ekspresowe podłączenie. :hi:

 

Z nowości jeszcze to pękła zwrotnica z przodu na mocowaniu górnego wahacza przy słynnej już śrubie przez co wolny czas zamiast na mody poświęcić trzeba na bieżące naprawy. :wallbash:

 

 

Obudowy S4 na miejscu.

 

lustra S4.jpg

Polecony przyszedł. :facepalm: Czas wyświetlania czerwonego przy pokonywaniu skrzyżowania 677ms. :doh:

 

kamerka.jpg

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo wypucowane były. :decayed:

 

Doposażamy pakiet zima w czujniki.

czujniki ciśnienia zima.jpg

 

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Prośba o info dot. wykazu

części i instalacji TPMS-a?

Dzięki,

Pozdrawiam!

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było bo działo się albo nie w temacie albo po prostu źle. Przeprowadzka do nowego kwadratu pochłonęła większość czasu i $ przeznaczonego na modzenie. :huh:

Dla odświeżenia tematu po kolei.

Z racji przeprowadzki nie mogło zabraknąć motywu przewodniego na nowym kwadracie. Co prawda RS6C7 ale kto wie, może kiedyś... :naughty:

received_1240291792699153.jpeg

Aktualnie fura stoi pod chmurką ale dzielnie sobie z tym radzi (radziła...).

pod blokiem.jpg

Powoli (bardzo powoli) zacząłem przygotowania do wiosny i gotowy do założenia czeka już grill z emblematem.

grill s4 quattro.jpg

Po drodze na horyzoncie pojawiły się upragnione Recaro z S4B7 w pół skórze z jasną alcantarą w mega stanie od JawoR36. :kox:

recaro s4b7.jpg

  I już napalony miałem je łykać ale... niestety. :ranting: Ku mojemu wqrwieniu pewnego dnia w trakcie drogi do roboty rozległ się głośny pisk i ukazał się taki oto komunikat.

oil pressure.jpg

Epitetów poleciało w uj. :rant: Fura zgaszona. Przy ponownym odpaleniu chwilowy odgłos gruchotania spod maski więc silnik zgaszony i holowanie na parking. Furka czeka w kolejce na reanimację. Pacjentem zajmie się obeznany w temacie pomp olejowych i problemu ciśnienia oleju w tfsi CTR Zabrze.

Jako, iż motorownia będzie rozbierana to od razu wpadł nowy komplet rozrządu z pompą wody - dzięki H4mm3R :hi:, oraz komplet filtrów, świece i oliwa od ekspresowego Wandeja. :hi:

rozrząd.jpg  serwis 2.03.17.jpg

W czasie kiedy fura unieruchomiona pogrzebane trochę i wymieniona została blenda podświetlenia tablicy w klapie bo przycisk otwierania szlag trafił oraz przyciski szyb w uchwycie kierowcy ze względu na zacinający się stycznik szyby pasażera przód. Przy okazji miny zdziwionych sąsiadów kiedy pod blokiem rozbierana była tapicera klapy i boczek drzwi kierowcy bezcenne. :blink: Nerdy osiedlowe. :decayed:

 

Po odbiorze fury zdam relację z reanimacji. Póki co jedna wielka niewiadoma. :co:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to feste serwis przed Tobą, dolarów pewnie też troche poleci......ale trzymam kciuki aby nie za duzo:confused4: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto :) dużo fajnych dodatków

mi kiedyś zapaliła się czerwona kontrolka przy ponad 2xx .. a chwile później biały siły dym na podszybiu i boom hehe,,

już wiesz co konkretnie się stało? zatarł się itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...