Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line


Kamei8

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po montażu listew s-linowych i powiem Wam, że nawet dociskać nie trzeba, taśma 3m z góry w środek kleksy z kleju do szyb(w miejscach gdzie oryginalnie sa klipsy) na dole dodatkowo poszła taśma 3 m:wink: trzyma bez dociskania, nawet w miejscach gdzie były naprężenia, czyli przy małych wklęsłościach obok nadkoli:wink:

Daj fote Boguś, jak wyszło.

Nie dawałeś pod same drzwi? :D

iPad Tapatalk HD

Cześć Jarku,

Na razie nie mam fotki, jak zrobię to wrzucę:wink: wyszło super, ok 8 - 10 mm pod drzwiami, jak dobrze się popatrzy i przyłoży to tak wychodzi w/g profilu:wink:

czujnik dzisiaj niestety nie dotarł :kwasny: mam nadzieję, że jutro, nasza poczta :facepalm: a gorąco się zrobiło u nas:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś fotki z tej operacji ? jaki najlepiej kupić klej ? jutro będę montował listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś fotki z tej operacji ? jaki najlepiej kupić klej ? jutro będę montował listwy

Kup klej do szyb samochodowych, obojętnie jaki i będzie trzymac bez problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o rekawiczkach, ten klej masakrycznie brudzi i niczym nie można go domyć:)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zapodać jakąś nazwę przykładową kleju ? ewentualnie czy z castoramy coś się nada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywałem takiego: WURTH KLEJ DO SZYB SAMOCHODOWYCH 310ml. # HIT # (3712877723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

szczerze, byłem wręcz zszokowany jak szybko i mocno klei ten specyfik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych listwach jest tasma Dwustronna 3M , mozna dodatkowo zamocowac na kleju bardzo dobrej firmy WURTH

Klei na amen :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na dole listwy przez całą długość dodatkowo dałem wąską taśmę 3M i nie trzeba było niczym dociskać listew :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klei na amen :grin:

potwierdzam - AMEN (z hebr. אמן amen – „na pewno”, od rdzenia amint - był mocny) – Słowo „amen” jest także używane jako zwrot w rodzaju „niech tak będzie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam tylko na taśmie 3M bez kleju do szyb i trzyma jak beton

Warunek to klejenie w wysokiej temp. (lato +30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam po sklepach tego kleju dzisiaj jak nie znajdę to zamówię z allegro skoro polecacie:) Ja kupiłem taśmę dwustronną w castoramie mam 2 jakąś Ruską :naughty: firmy Scley oraz dość popularną firmy Tesa jedna była za 6zł druga za 20zł teraz nie pamiętam która ile kosztowała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3M zapłaciłem 100zł

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

na tej taśmie też przykleiłem przednią rejestrację żeby nie mieć ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka będzie ok ? czy szerszą używaliście ? ta ma 6mm

TAŚMA DWUSTRONNA 3M PLUS TAPE -NA LISTWY 6x20 (3714665592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wie ktoś czy można to w jakimś sklepie kupić typu Castorama etc ?

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Chyba że ma ktoś do odsprzedania parę metrów :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka będzie ok ? czy szerszą używaliście ? ta ma 6mm

TAŚMA DWUSTRONNA 3M PLUS TAPE -NA LISTWY 6x20 (3714665592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wie ktoś czy można to w jakimś sklepie kupić typu Castorama etc ?

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Chyba że ma ktoś do odsprzedania parę metrów :> ?

Ja na dół dawałem 6 mm 3M, nie warto oszczędzać na tym i tak jak wcześniej pisałem nie trzeba było nawet niczym dociskać:wink: tylko nie zapomnij wcześniej odtłuścić lakieru w tym miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 6mm starczy spokojnie ? zamówię ją i ten klej do szyb myślę że już nic tego nie urwie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o rekawiczkach, ten klej masakrycznie brudzi i niczym nie można go domyć:)

Potwierdzam:decayed: kiedyś coś kleiłem tym kitem i później łaziłem z czarnymi łapami przez miesiąc:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...