Skocz do zawartości
IGNOROWANY

śruby antykradzieżowe


pi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem bo chciałem kola zmienić i okazało się ze mam wkręcone śruby antykradzieżowe (niedawno kupione auto). bylem w wulkanie i mi powiedzieli ze nie odkręcą tego, bylem u znajomego mechanika i również powiedział ze mi tego nie odkręci... byłem też w paru sklepach motoryzacyjnych i mówią mi ze klucza nie da się dokupić (nawet nie widzieli o jakie śruby mi chodzi). Byłem w sklepie "partner" na 1000-lecia i tam mi powiedzieli ze odkręcą ale 30zł za jedną śrubę ... troszkę drogo ;/ jest jakieś inne tańsze rozwiązanie ? a może ktoś z Was ma taki klucz i mógłby na spocie VAG pomóc mi z tym problemem ? Mam zdjęcie ale trochę słabo widać

DSC_0407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało prawdopodobne, że znajdziesz kogoś kto ma taki sam wzór śruby :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nabić ciasno rurkę na śruby, lub dobrać nasadkę i obspawać w środku (tak zrobiłem ja), i odkręcać.

Jak nie dasz rady do niedzieli, to coś poszukam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobić się da, tylko czy się opłaca ? Chyba że to ma być tylko do odkręcenia, to patrząc na śrubę można podgiąć w czterech miejscach i klucz powinien jakiś być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałbym je odkręcić i usunąć, wymienić na nowe normalne ... no nic jakoś pokombinuje coś szkoda tylko ze nie mam zbytnio kiedy i gdzie he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nabić nasadkę 12-katną i powinno pójść jak nie to jak koledzy podpowiadają przyspawaj coś co potem dasz radę odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mialem klucza a musialem za wszelka cene je odkrecic. Pojechalem do ASo w Krupnikach i odkrecili mi 4 sztuki za 20zl. Pozniej pojechalem do kolegi ktory pracuje w wulkanizacji i dal mi zwykle nowe :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy klucze do "złodziejek" są kluczami powtarzalnymi na górze nasadki tam gdzie się zakłada klucz 17 jest oznaczenie C, T itp. Czy ktoryś z Was z  Białegostoku mógłby sprawdzić czy ma nasadke T. Po ostatnim serwisie nie sprawdziłem nasadki i okazało się ze "mądry" mechanik musiał posiłkować się pneumatem przy odkręcaniu złodziejek i popier... całą nasadke i nie mogę odkręcić szpilek a koła chce zmienić... proszę o info w priv czy ktoś ma. Jeżeli tak to podjadę i może uda się je odkręcic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...