Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

no i zamówiłem. koszt w serwisie 40 plnów, a nie 60 jak ktoś napisał, miejmy nadzieję że nie będzie komplikacji :>[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 13:56_________________________________________________to właśnie ten dolny plastik z trzeciego zdjęcia ( a właściwie jego brak ) jest sprawcą całego zamieszania :>

oto fotki zestawy naprawczego i jak to wygląda po zamontowaniu:

3eb65d68635b0fd1m.jpg

f8273ed5d654aff2m.jpg

417fb4eca13d1221m.jpg

oczywiście trzeba wcisnąć do końca :)

fcc2bd35fcb6082am.jpg

najtrudniejsze w tym wszystkim to zdjąć ten cały plastik, reszta jest banalna :>

a tu zestaw naprawczy, koszt w ASO 43 plny z groszami

f0c59aceecf2e1d1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem, ponieważ ten dekiel odpada na dole bo wypycha go gadżet od lędźwi... karwa, w którym pękł jeden drucik i całość wypycha dekiel.... :embarrassed: muszę schudnąć... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem, ponieważ ten dekiel odpada na dole bo wypycha go gadżet od lędźwi... karwa, w którym pękł jeden drucik i całość wypycha dekiel.... :embarrassed: muszę schudnąć... :P

Mam to samo :kox: Myślałeś juz jak to "zreperować"? Chyba trzeba włożyć jakiś klocek drewniany, bo inaczej tego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem, ponieważ ten dekiel odpada na dole bo wypycha go gadżet od lędźwi... karwa, w którym pękł jeden drucik i całość wypycha dekiel.... :embarrassed: muszę schudnąć... :P

Mam to samo :kox: Myślałeś juz jak to "zreperować"? Chyba trzeba włożyć jakiś klocek drewniany, bo inaczej tego nie widze

A nie myslałeś o cieniutkiej rurce i dwóch śrubkach do przykręcenia.Taki patent stosowany w żeglarstwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem, ponieważ ten dekiel odpada na dole bo wypycha go gadżet od lędźwi... karwa, w którym pękł jeden drucik i całość wypycha dekiel.... :embarrassed: muszę schudnąć... :P

Mam to samo :kox: Myślałeś juz jak to "zreperować"? Chyba trzeba włożyć jakiś klocek drewniany, bo inaczej tego nie widze

A nie myslałeś o cieniutkiej rurce i dwóch śrubkach do przykręcenia.Taki patent stosowany w żeglarstwie :)

Akurat pękło 2mm od zgięcia, wiec raczej to rozwiązanie nie wchodzi w grę. Ale rzeczywiście nie pomyślałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale powiedzcie co robić jak boki nie trzymają?? U mnie góra trzyma dół też ale bok odchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale powiedzcie co robić jak boki nie trzymają?? U mnie góra trzyma dół też ale bok odchodzi

ale z boku nie ma mocowania :mysli: tylko góra i dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale krawędź boku wchodzi tam w jakiś profil i u mnie to wypadło.Wepchnę trzyma, siadam na fotel wylatuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości rozebrałem dziś też ten plastik z tyłu fotela drivera i też mam pęknięty 1 pręt stelaża fotela w odcinku lędźwiowym, tam gdzie jest regulacja pompowaniem. Chyba najprościej zrobię to za pomocą cienkiej rurki z 2 śrubkami jak pisał Wąski. Objawia się to tym, że podczas gdy się poruszam na fotelu to słychać takie głuche puknięcie jakby ze środka fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości rozebrałem dziś też ten plastik z tyłu fotela drivera i też mam pęknięty 1 pręt stelaża fotela w odcinku lędźwiowym, tam gdzie jest regulacja pompowaniem. Chyba najprościej zrobię to za pomocą cienkiej rurki z 2 śrubkami jak pisał Wąski. Objawia się to tym, że podczas gdy się poruszam na fotelu to słychać takie głuche puknięcie jakby ze środka fotela

zrób zdjęcia jak możesz :) Nie wszyscy wiedzą o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz problemem jest jakos polaczenia klejowego uchwytu i "tylu" :confused4: Mam nadzieje ze jest solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz problemem jest jakos polaczenia klejowego uchwytu i "tylu" :confused4: Mam nadzieje ze jest solidne.

Dokładnie ale wyglądało to bardzo solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takze osłona siedzenia odchodzila wiec zakupilem komplet naprawczy ale okazalo sie takze ze mam precik pęknięty.

Wymyslilem takie mocowanie:

p1020234nb2.th.jpg

p1020235uf0.th.jpg

p1020236fr5.th.jpg

p1020237sw7.th.jpg

p1020238wb7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...