Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtry - Jakie firmy polecacie ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosuję mieszankę...

olejowy i paliwowy - MANN

powietrza i kabinowy - FILTRON

ja dokładnie też tak robię :)

:thumbup:

Kabinowy oczywiście węglowy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to kazdy sie nada z tych bardziej znanych nam,zwłaszcza jak mamy np. czyst silnik który od zawsze jezdził na dobrych olejach utrzymujacych go w czystosci to i filtr zbytnio obciazony nie bedzie,tak samo tyczy sie paliwa z dobrych stacji a nie z ''odkrywki'' ,fitr powietrza tez da rade jak po polach nie bedziemy jezdzic z pługiem,a wszystko to przy rozsadnych interwałach . bosch tez jest przeciez ok,

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

KNECHT też chyba nie jest wolny od wad :decayed:

zdjecie niczego nam nie mówi ,bo poza nim niczego wiecej nie wiemy ,moze ktos przesadził z przebiegiem albo pogrzebaczem pogrzebał w filtrze i wyciagna bebechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosch filtr paliwa jako jedyny potrafi się zapchać, albo nie jest przystosowany do naszej jakości paliwa... albo to jego wada która go stawia na trzecim miejscy, właśnie ważne jest czy w ogóle wymieniamy a na co to już sprawa drugu rzędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosch filtr paliwa jako jedyny potrafi się zapchać

Po czym to wnosisz ?

rozumiem że inne się nie zapychają :facepalm:

ja osobiście czuję się pewniej z filtrem paliwa od boscha niż z filtronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się panowie.... Też lubię Knechta tylko cena...

Zawsze biorę MANN i FILTRON.

Tzn. mieszanka... Olej i paliwo MANN, powietrze i kabina FILTRON :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem jeszcze takiego przypadku ale ostatnio 3 kolegów opisywało mi co się stało z filtrami Filtron. Po tych ich przygodach zaczynam się obawiać tych filtrów. Jeden pokazywał mi nawet zdjęcia jak 'zassało' (rozciął puszkę) mu filtr oleju nigdy nie widziałem czegoś takiego, może wyciągnę od niego to zdjęcie to wrzucę tutaj. Wymienił na Knechta i nie było problemu. Inny kolega mówił o dziwnym odkształceniu filtra powietrza. Mówili że filtry kupowali w sklepie nie na allegro więc nie wiem czy to jakaś felerna partia. Ogólnie polecam Knechta filtry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej Cytrynie filtr powietrza zakładam Knechta, ale w sklepie akurat nie było więc kupiłem Filtrona. Za diabła nie chciał się zmieścić na swoim miejscu, po wyjęciu i przyłożeniu go do Knechta minimalnie ale jednak był większy. Każda próba wciśnięcia go do otworu kończyła się wyginaniem się filtra. Pojechałem do sklepu i oddałem go. Przyjęli bez szemrania , zamówiłem na poniedziałek Knechta. To już moja ostatnia znajomość z Filtronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje UFI od paliwa potarktowałem brzeszczotem, masakra co tam zobaczyłem,kawałek papieru do podcierania, a filtr w srodku u góry przy wejsciach nosił slady rdzy ,a bynajmniej czegos na jej wzór , jakas reakcja zaszła.UFI moje zrobione w Chinach było,tak było na nim napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zrobimy myślę testy brzeszczotowe. potniemy manna knechta ufiego i coś taniego. Ufi robi często filtry paliwa w oryginale Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...