Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HID xenon do mijania


Szymanek31

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, 5000k :wink: na fotkach wchodzą bardziej w zielony odcień, na żywo są fajne białe, fotka zawsze troche przekłamie

już chyba z 5 raz kupuje 5000k najbardziej mi odpowiadają

masz z bliska fotke tu lepiej widać (porysowany klosz i smd ktore wywaliłem też :decayed: )

IMAG0081.jpg

chciałem fajnie dobrać postojówki ale smd które kupiłem miały barwe białą zimną czyli wpadały w niebieski co mi nie odpowiadało to włożyłem zwykle blue vision ultra które niby mają swiecic na bialo a walą na ciepłożółty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5k zarowno jak i 4,3k z hidow najlepiej swieca na drodze

u siebie mailem 5k w mijania i zadnych bledow mi nie wywalalo :wink:

a od kilku tyg ciesze sie bixami z soczewka od b8...to dopiero ladnie swieci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIDy do bixenonów to dobry pomysł, czy lepiej zainwestować w ori palniki i przetwornice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie mozna kupic zaslepki spryskiwaczy? chcialbym kupic i przykleic tak, jak ori to wyglada aby imitowaly prawdziwe spryskiwacze;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 zaślepki chowają się w zderzaku i będzie to karykaturalnie wyglądać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostyy nie idz w ork przetwornice bo mozesz potem zowac jezeli naprzemiennie zaczna Tobie zdychac, i przy ori przetwornicach Valeo obowiazkowo ori palniki bo zamienniki spowoduja, ze przetwornice padna. Ja mam japonskie Koito i palniki hidy zapewne i o przetwornice nie musze martwic sie. Przetwornice Koito sa japonskie z Toyoty avensis,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 zaślepki chowają się w zderzaku i będzie to karykaturalnie wyglądać :facepalm:

Jak dobrze podszlifuje to lekko będą wystawać i problem policji będzie miał z głowy, a pewnie tylko o to chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie o to chodzi wlasnie, zeby miec problem z glowy, mniej sie czepiac beda;)

dobrze przyszlifuje i lekko aby beda wystawiac i bedzie ok;)

tylko mozna to gdzies kupic koledzy? ew. podeslijcie aukcje z takim artykulem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze raz chłopaki kazali wysunąć przy kontroli, ale tylko raz o czymś takim słyszałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jest przeciez moge powiedziec, ze taki kupilem, ze cos sie zepsulo itp.

wazne, zeby cos bylo, na pewno inaczej by patrzyli.

to jak, pomoze ktos z znalezieniem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy majac soczewke jak wsadzisz hidy o barwie 4300 max 5000 to mozesz wozic sie bez zmartwien, jednakze jak chcesz 6000 i w gore to spryski byc musza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze i bedzie chcial, ale mam tutaj znajomego co przeglady robi wiec problemu nie bedzie, poza tym mowil mi ze jak zamontuje hidy mi on to przeglad mi zrobi bez problemu;) on sam ma b6 i zalozyl hidy i nie widzi problemu.

a powiedzcie mi barwa 4300K lub 5000K to swieci ladnie na bialo? czy ma jeszcze zoltawe barwy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID nie zaświeci Ci na żółto. jak dla mnie ideałem było 4300. 5000K już zalatywało niebieskością. Ale palniki to koszt 20-30zł na allegro więc możesz kupić te i te :) Bo i tak się przepalą za jakiś czas więc warto mieć coś na zapas

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Z przeglądem nigdy nie miałem problemów. Z policją także. Przy HIDach nie miałem sprysków, teraz mam bixy też bez sprysków i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje slicznie ;D

a przetwornice? kupic jakies chinskie czy czytalem, ze moze z b7 sa ok? jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz na przeglądzie chciał zatrzymać dowód rej., ale mu wyrwałem wsiadłem i pojechałem do innego, który podbił bez problemów. miałem wtedy hidy, teraz mam bixy od gwertego i zmodzone spryski :decayed: niebo a ziemia na korzyść bix'ów oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giede, spryski robiles tak jak fabryczne czy jakies rezadło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wlasnie masz racje patrzylem oferte Qwertego i za 350 zl mam przerobione na bixy + czarny srodek lamp ;)

wlasnie wlasnie, apropo... ma ktos moze foto albo widzial jak wygladaja czarne srodki lamp w czarnej b6? jestem ciekawy efektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...