Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Właśnie kupiłem i założyłem Kit SUPERSPORT-a -40/40&amor


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ten pościk jest w zasadzie reklamowy :wink:

Właśnie tak wyobrażałem sobie jazde na spotrowym zawieszeniu.Zawieche zrobiłem po to żeby można było bez problemów jeździć na 17" felgach, które zakupie za miesiąc ( potrzebuje jeszcze troszkę kaski :grin: ).Jestem bardzo bardzo zadowolony z tego Kitu i mogę go polecić innym użytkownikom A4.Cena bardzo przyzwoita bo przez Allegro zapłaciłem 1225,-zł brutto z przesyłką. Z regóły poruszam się po Warszawie (każdy wie jakie mamy dzióry w stolicy) i muszę powiedzieć że nie jest tak źle jak sobie wyobrażałem.Teraz nawet jazda w koleinach to sama przyjemność :cool: .Aktualnie poruszam się na 15" na oponach 195/65 8-cali szerokość felgi - zobaczymy jak będzie na 17"?

Ciekawostka :

Zaraz po założeniu całego zawieszenia sprawdziłem sprawność amortyzatorów.Wyszło, że z przodu jest 65% a z tyłu 55%.Takie oczy zrobiłem :shock: .Ale podobno to normalne.

ps.

bardzo się cieszę, że powstało forum tylko dla użytkowników A4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opona 195 na 8 calową felge to nie za wąska troche ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapraszam do NEWBIE

A co do opony 195 do 8 calowej felgi to uważaj żeby ci niespadła na ostrym zakręcie , stanowczo za wąska opona do 8 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak ostatnio byłem w serwisie i kółko mi panowie zdjeli to się doczytałem na rancie , że felgi mam troszkę za szerokie :shock: .Na takich przyjechało z Niemiec.Nie wygląda tak tragicznie ale co do stwierdzenia ze moga spaść - to dzięki nie wiedziałem, będę pamiętał przy szybkich jazdach po zakrętach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o tym kicie i to bardzo ale u mnie najgorsze jest to ze nie umiem w jednym aucie dłuzej jak 2 lata wysiedzieć a rok już za mną więc też myślę - faktycznie mój na 225,45,17 wygląda jak wóz drabiniasty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o tym kicie i to bardzo ale u mnie najgorsze jest to ze nie umiem w jednym aucie dłuzej jak 2 lata wysiedzieć a rok już za mną więc też myślę - faktycznie mój na 225,45,17 wygląda jak wóz drabiniasty :mrgreen:

Pozwole sobie pobyć przez chwilę Wójkiem Dobra Rada :idea:

Możesz zrobić tak - kupujesz zawieszenie i na nim jeździsz.Jak będziesz chciał sprzedać auto to zakładasz spowrotem stare zawieszenie a to nowe sprzedajesz na allegro albo u nas na forum (pewnie szybko znalazłbyś chętnego :mrgreen: - oczywiście w przystępnej cenie i pod warunkiem że jeszcze warto by było na tym zawieszeniu pośmigać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...