Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?


Szymanek31

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdź dokładnie kabel obstawiam to bo masz dwa zwarcia więc pewnie gdzieś ci się złamał sprawdź zaraz przy wtyczce poszarp zobacz czy któryś ci sie nie wyrwie sprawdź wtyczkę

sprawdź mi też logi na 01 i ciśnienie jakie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienie jest ok bo klima świeżo nabita

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

przyjacielu a co to te logi na 01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór w kompresorze do wymiany lub cały kompresor

do tego osuszacz i dławik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osuszacz jest nowy,z dwóch zwarć zaraz cały kompresor do wymiany?

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ----------

we wtorek jadę do serwisu niech robią z tym porządek bo mi się odechciało

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 06:55 ----------

tak jak myślałem występują 3 rodzaje czujników i h... nie mogę dobrać który to już jeden ori sprawdziłem nie pasuje skąd reszta? i gdzie ku...

---------- Post dopisany 14-06-2013 at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 15:03 ----------

i po sprawie czujnik 139zł i gitara 4,5 st na wylocie

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

jak by ktoś potrzebował mam 100% sprawną używkę fabryczną 8ZO959126 oddam za bezcen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat co by nie zakładać nowego,bo pacjent jest ten sam.

ECON nie gaśnie,błąd czujnika wysokiego ciśnienia (G65),o ile dobrze pamiętam w grupie pierwszej ciśnienie pokazuje 33bar,wcześniej jak sprawdzałem (jak klima działała) było 8bar,teraz pytanie czy wymiana tego czujnika rozszczelni układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji na 99% obstawiam czujnik miałem identyczną sytuacje :P ale kup dobry czujnik

kwiacior811 i jaki czujnik wkońcu kupiłeś 3R0 959 126??? Czy inny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie rozszczelni można go spokojnie wykręcić

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

3r0 959 126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem jak koledzy.

nabita klima układ szczelny ale sie nie załącza.

na vagu wyskakuje bład czujnika zwarcie do masy

sprawdzałem po kolei wszystkie kable od wtyczki do wtyczki miernikiem.

nigdzie nie pokazuje zwarcia do masy do momentu samego panela gdzie miernikiem wskazuje zwarcie do masy.

czy to jest wina trafionego panelu klimy???? bo sporo na wszystkich odcinkach jest ok a dopiero na panelu wychodzi to zwarcie do masy które pokazuje vag niby na czujniku to chyba jest cos nie tak z panelem. Walcze z tym od 2 dni i mam już max niestety nie mam dostepu do innego panelu gdzie działa klima żeby sprawdzić moje przypuszczenia. może ktoś miał podobną sytuację.

Może ktoś znajdzie się z zielonej góry lub okolic ze sprawną klimą. Podjechałbym i przełożylibyśmy na chwilę panele żeby sprawdzić czy czasami nie tam tkwi problem..

Z góry dzięki za odpowedź

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

dodam jeszcze że czujnik wymieniłem na nowy i jest cały czas ten sam błąd na vagu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem z 10 czujników i nic dopiero z drugiej przełozyłem i działa ,strasznie grymaśnie te czujnik .

Ktoś sie może interesował o co chodzi z tymi zamiennikami dłuzszymi czy one aby nie sa do zamiennika chłodnicy czasem np termoteca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy czujniki zakładałeś ??? muszę kupić i chcę oszczędzić na zdrowiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER-KRIS - podałeś rewelacyjną ofertę, na allegro min. 150 zł.

dzwoniłem i gość odebrał nawet telefon, jutro mam zadzwonić i pozostałość uzgodnię, myślę że 100 nie stracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dzisiaj przelew i zobaczymy co przyjdzie

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 21:16 ----------

Dzisiaj dotarł czujnik 3R0 959 126 więc śmiało można polecić hurtownię, nawet telefony odbierają :grin:

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 10:34 ----------

rozebrałem dzisiaj przód i po odpięciu kostki patrzę a tam zagięty pin w czujniku :facepalm:

wyprostowałem pin i wszystko działa :banan:

został mi nowy na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować. Najpierw szukasz części a potem oglądasz i diagnozujesz. Typowy Polski mechanik. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować. Najpierw szukasz części a potem oglądasz i diagnozujesz. Typowy Polski mechanik. ;-)

Jeżeli bym miał B6 i dostęp po wyjęciu lampy to owszem a w B7 ściągamy zderzak to niestety ale 100zł. poświęcić na części jest bardziej rozsądne, nie posiadam kanału i żebrać 2 x u kolegi lub zostawić auto na podwórku na 3 dni jest mniej rozsądne, tak całość zajęła 2 godz. a czujnik wiadomo chodliwy temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem z tym czujnikiem wyskoczył pare dni temu to juz bedzie moj drugi czujnik jak zakupiłem samochód tez był walniety czujnik bede maił w poniedziałek kupiłem uzywke z forum po podłączeniu dam znac czy wszystko oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...