Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie świece żarowe polecacie ?


SerRoberto

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupowalem beru komplecik 6szt za 210 zl i sa ok :good:

najlepiej wykrec swiece i zobacz jaki ma nr wtedy unikniesz pomylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest nr katalogowy swiec do a4 awx 2001r ?

http://moto.allegro.pl/item479049714_swiece_zarowe_beru_audi_skoda_seat_vw_1_9tdi.html

czy te beda odpowiednie ?? Czym sie roznia swiece z zielona glowka, czarna lub czerwona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest nr katalogowy swiec do a4 awx 2001r ?

http://moto.allegro.pl/item479049714_swiece_zarowe_beru_audi_skoda_seat_vw_1_9tdi.html

czy te beda odpowiednie ?? Czym sie roznia swiece z zielona glowka, czarna lub czerwona ??

Numer katalogowy Beru do Twojego modelu to GN 855(O 100 226 227) także pasować na pewno będą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze jeden problem obserwując te wszystkie aukcje.... Otóż są świece z zieloną otoczką i czarną,zarówno jedne jak i drugie dedykowane są do tych samych silników m.in. także do tych z PD i bez... A jak wiadomo różnią sie one długością 92mm bądź 97mm.Więc coś mi się zdaje,że Ci co je wystawiają nie mają tak naprawdę pojęcia jakie świece do konkretnego modelu.Ja u siebie mam świece z zieloną i z tego co wiem właśnie one dedykowane są tylko do PD... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze jeden problem obserwując te wszystkie aukcje.... Otóż są świece z zieloną otoczką i czarną,zarówno jedne jak i drugie dedykowane są do tych samych silników m.in. także do tych z PD i bez... A jak wiadomo różnią sie one długością 92mm bądź 97mm.Więc coś mi się zdaje,że Ci co je wystawiają nie mają tak naprawdę pojęcia jakie świece do konkretnego modelu.Ja u siebie mam świece z zieloną i z tego co wiem właśnie one dedykowane są tylko do PD... Pozdrawiam

słodki79,

te aukcje to :bicz3: dla naszych aut

Śmignij do porządnego sklepu np. intercarsu, podaj model auta, silnik, zapytaj o odpowiedni rodzaj świec - u mnie zawsze doradzą i dobiorą odpowiednie elementy, poza tym w przypadku wątpliwości co do długości świec to w sklepie zawsze można wymienić "od ręki", a z wymianą u sprzedawcy wysyłkowego schodzi się dłuuugo.

Pozdrawiam i życzę spokojnej jazdy :hi:

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intercars to nie jest porzadny sklep tylko badziewna hurtownia... czesci maja duzo to prawda i katalogi do wszystkich marek tez ale tylko te dwie rzeczy u nich cenie... reszta to kaszana taki jak i ich "marka" czesci 4max :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasem kupuje w Intercarsie i jestem zadowolony w sumie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręciłem dzisiaj moje świeczki, zamontowane były boscha, podłączyłem po kolei pod aku i okazało się że wszystkie są padaka. Mam znajomego w sklepie motoryzacyjnym, więc postanowiłem u niego kupić nowe świeczki. Nie miał Beru , ale polecił mi świece angielskiego producenta FAI , twierdzi że to dobre świece, nie ma na nie reklamacji, sprawdziłem wszystkie na miejscu, podłączałem kolejno pod aku , grzeją expresowo. Jestem ciekaw czy ktoś już testował te świeczki. Cena sztuki to 25zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Twojego silnika beru kosztuja po 25 zl/szt... troche przeplaciles :cool1: nawet do mojego motoru ktore sa dluzsze kosztowaly po 35 zl/szt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja4rek dokładnie z tymi aukcjami,poza tym napisałem,aby koledzy którzy chcą się zaopatrzeć w świeczki na necie zwracali szczególnie na to uwagę.Ja osobiście jestem jakoś na dystans do kupowania takich rzeczy na aukcji.Pozdrawiam i Wesołych Świąt :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem na allegro ale bylem odebrac osobiscie w sklepie... zapakowane oryginalnie, paragon... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intercars to nie jest porzadny sklep tylko badziewna hurtownia... czesci maja duzo to prawda i katalogi do wszystkich marek tez ale tylko te dwie rzeczy u nich cenie... reszta to kaszana taki jak i ich "marka" czesci 4max :sick3:

Jeżeli dajesz sobie wcisnąć jakieś 4max'y to gratuluje. Chciałbym uniknąć reklamowania intercarsu, bo żaden to dla mnie interes, jednak mają w ofercie części wielu producentów i można znaleźć to czego szuka się - oczywiście przy zakupie jeden kierowca postawi na jakość kupowanego produktu a drugi kierowca na jak najniższą cenę.

Pozdrawiam świątecznie :hi: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 17:51_________________________________________________

Ja4rek dokładnie z tymi aukcjami,poza tym napisałem,aby koledzy którzy chcą się zaopatrzeć w świeczki na necie zwracali szczególnie na to uwagę.Ja osobiście jestem jakoś na dystans do kupowania takich rzeczy na aukcji.Pozdrawiam i Wesołych Świąt :hi: :hi: :hi: :hi:

Również wesołych świąt życzę

Szacuneczek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kupowalem 4max bo lubie czesci znanych i sprawdzonych producentow... :good: ale znajomy mechanik kupowal u nich jak klientowi zalezalo na minimalnych kosztach a potem sie meczyl z reklamacjami gwarancyjnymi ktorych i tak mu na koncu nie uznali... zreszta nawet przy innych markach tez sie krzywili zeby wymienic towar lub uznac reklamacje...

w IC kupuje jak musze, wole inne sklepy w ktorych mam lepsze rabaty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intercars to nie jest porzadny sklep tylko badziewna hurtownia... czesci maja duzo to prawda i katalogi do wszystkich marek tez ale tylko te dwie rzeczy u nich cenie... reszta to kaszana taki jak i ich "marka" czesci 4max :sick3:

Człowieku, jak masz pisać nie na temat i jeszcze bzdury to lepiej się nie odzywaj w temacie.

Jeżeli ktoś chce zrobić coś na odwal i daje sobie wciskać 4maxa to już jego problem - to że IC ma taką markę jak 4max nie znaczy, że jest do d... i że nic nie ma dobrego - widocznie stworzyli to dla takich, co nie stać na dobrej jakości części.

Kupuję od nich od lat i jeszcze nikt nie narzekał.

Ciekawe czym się mogą różnić świece NGK cz BERU w IC od tych, gdzie Ty kupujesz po tych swoich super cenach ? Jedynie ceną, bo niczym innym więc nie pisz proszę takich bzdur, bo potem czytają to inni i IC dostaje taką, a nie inną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisalem ze nie maja nic dobrego... poza ich marka... nie twierdze tez ze markowe czesci roznia sie jakoscia w zaleznosci od miejsca zakupu... mialem na mysli obsluge klienta jak i ewentualne reklamacje zwroty czy wymiany gwarancyjne, ale widocznie tylko ja i moi znajomi mieli niemile doswiadczenia z IC

tak czy siak przepraszam za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,szukam dokladnego symbolu swiec do mojego awx bo wystepuja dwa rodzaje i nie wiem ktore to beda,prosze o pomoc

Tam są świece o różnej długości - najlepiej będzie jak wyjmiesz jedną z nich i sprawdzisz dokładnie.

Najprawdopodobniej u Ciebie będą 29mm (30mm) - z NGK to D-POWER NR20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...