Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU


drula

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że temat nie odgrzewany dawno......Ale czy ktoś z forum ogarnąłby mi język polski w navi (4.2) +ewentualnie jakąś mapę polski?zapłacę,pomocy bo wypaliłem 6 płyt i czyta prwie godzinę i nic.napęd dobry bo niemiecką mapę czyta.

Najlepiej Wawa lub okolice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty musisz wypalić na jak najwolniejszej prędkości np. x2 lub coś w podobie. I przetestuj kilka różnych producentów płyt bo nie na każdej ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem gościa na alle... sprzedaje płytę i dobrałem jeszcze jakąś mapę polski.zobaczymy co to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2013 o 12:13, Rotmistrz napisał:

Witam,

BNS 4.x to wersja nawigacji, w tym przypadku mała navi między zegarami. Sam wgrywałem polskie menu, także mogę Ci coś w tej sprawie poradzić.
Po pierwsze będziesz potrzebował spolszcznia, ten link co podałeś jest w porządku, po wypakowaniu powinien zajmować 129 mb. Nagraj go na płytę i włóż do czytnika w bagażniku. Następnie naciśnij return+info, na FIS-ie wybierz sw_update i start. Pojawi Ci się informacja in progress, wgrywa się spolszczenie. Nic nie robisz tylko czekasz, nie pamiętam dokładnie 10 - 20 min. Pamiętaj żeby nie przerywać operacji. Po udanym wgraniu wyskoczy komunikat z prośbą o włożenie plyty z nawigacją. Spolszczenie zastępuje język angielski.

Co do map, najnowszym jest Teleatlas Polska Czech Republic 2014 i to jest ostatnia wersja

Jeśli chcesz mieć dodatkowo Niemcy, musisz zaopatrzyć się w kolejną płytę z tym właśnie krajem.

Mam pytanie czy w audi a4 b7 da się coś takiego zrobić mam RNS-E z polskim menu ,ale zastanawia mnie czy FIS między zegarami też da się u mnie ustawić.

o takie coś mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2013 o 12:13, Rotmistrz napisał:

Witam,

BNS 4.x to wersja nawigacji, w tym przypadku mała navi między zegarami. Sam wgrywałem polskie menu, także mogę Ci coś w tej sprawie poradzić.
Po pierwsze będziesz potrzebował spolszcznia, ten link co podałeś jest w porządku, po wypakowaniu powinien zajmować 129 mb. Nagraj go na płytę i włóż do czytnika w bagażniku. Następnie naciśnij return+info, na FIS-ie wybierz sw_update i start. Pojawi Ci się informacja in progress, wgrywa się spolszczenie. Nic nie robisz tylko czekasz, nie pamiętam dokładnie 10 - 20 min. Pamiętaj żeby nie przerywać operacji. Po udanym wgraniu wyskoczy komunikat z prośbą o włożenie plyty z nawigacją. Spolszczenie zastępuje język angielski.

Co do map, najnowszym jest Teleatlas Polska Czech Republic 2014 i to jest ostatnia wersja

Jeśli chcesz mieć dodatkowo Niemcy, musisz zaopatrzyć się w kolejną płytę z tym właśnie krajem.

Kiedy wiadomo że się wgrywa robię start i nic, jak ja nagrać i rozpakować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja ruszy jeśli wersja softu jest niższa niż ta na płycie.
trzeba ją wymusiśc własnie pozycją SW UPDATE.
oczywiście, polskie będą tylko komendy. 
Język menu FIS, pozostaje wciąż do wyboru jak przewidziała fabryka.
zobacz wyżej mój post, z 15,czer 2017

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GreGoriO napisał:

Nawigacja ruszy jeśli wersja softu jest niższa niż ta na płycie.
trzeba ją wymusiśc własnie pozycją SW UPDATE.
oczywiście, polskie będą tylko komendy. 
Język menu FIS, pozostaje wciąż do wyboru jak przewidziała fabryka.
zobacz wyżej mój post, z 15,czer 2017

Powiedz mi są oryginalne płyty do tych aut moje jest z 2005 roku niewiem czy są ani ile kosztują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są oryginalne, ale mapy... Niestety kończą się na latach 2012-2013.
Możesz spróbować nagrać, jak to było opisywane wiele razy w odpowiednim wątku, tutaj na forum.
Albo podjechać gdzieś na spot, i zagadać z chłopakami.
Może ktoś ma udostępni ci na tych kilka(naście) minut, aby ogarnąć temat.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GreGoriO napisał:

Są oryginalne, ale mapy... Niestety kończą się na latach 2012-2013.
Możesz spróbować nagrać, jak to było opisywane wiele razy w odpowiednim wątku, tutaj na forum.
Albo podjechać gdzieś na spot, i zagadać z chłopakami.
Może ktoś ma udostępni ci na tych kilka(naście) minut, aby ogarnąć temat.
 

Znalazłem jakieś mapy na chomiku al nie umiem ich sciagnac nie masz jakiegoś innego linka żeby pobrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W które miejsce idzie przewód od anteny dachowej - chodzi o nawigację i czytnik BNS ? Gdzieś po lewej stronie jest pod tapicerką czy gdzie tego szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej pod tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...