Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU


drula

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Wejdź w link który podałem powyżej i kliknij Audi

Popatrz po obrazkach które radio wygląda jak twoje i będziesz wiedział jaką masz navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Wejdź w link który podałem powyżej i kliknij Audi

Popatrz po obrazkach które radio wygląda jak twoje i będziesz wiedział jaką masz navi.

Ok taką mam teraz pytanko BNS 5.0 obsuguje navi w liczniku ?

Niestety komputer krzyczy o płytę cd niestety jak przedmówca nie mam w bagażniku czytnika tylko w radiu.

Skąd dostać i jaka to płyta?

chodzi o Blaupunkta teleatlas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd dostać i jaka to płyta?

Nowych map nie ma i już nie będzie.

Żeby spolszczyć tą nawi to trzeba płacić :hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nawigacja w zegarach BNS 4.2

i wszystko jest ok, odpala, lektor działa, wymieniona została nawet antena gps, nawiguje, ale nawiguje źle, kompletnie się gubi na każdej trasie nawet tej która od wielu lat jest taka sama, mapy są najnowsze, w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie nowe ,ale sprawdzałem to na trasie która jest taka sama od 20lat. Może być z tym sygnałem, bo na początku pokazuje dobrze np. jedź prosto i kalkuluje trasę też dobrze, a zaraz mówi jesteś poza trasą ,zawróć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chce zakładać nowego tematu dlatego dołączę się do owego. Niedawno stałem się posiadaczem A4 b6 z 2002 roku i posiada ona nawigację pomiędzy zegarami ( fis) z tego co się orientuje to jest to BNS 4.X. Chiałbym wgrać sobie polskie menu oraz nagrać mapy Teleatlas 2013-2014. Niestety nagrałem już kilkanaście płyt na nagrywarce LG GCE 8526B na różnych płytach i wszystkie okazały się niepowodzeniem. Oczywiście zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami itp. Na wyświetlaczu po włożeniu płyty wyświetla komunikat po angielsku ,,Proszę włożyć cd (no type Dx) po jakims czasie przeskakuje na proszę włożyć cd. Próba spolszczenia menu także nie udana płyta nagrana po dojściu do Sw download pojawiają się dwie opcje start i end. Przy próbie zatwierdzenia staru nie reaguje na klikniecie. Teraz panowie moje pytanie Czy napęd nie czyta płyt czy ja po prostu nieumiejętnie je nagrywam. Niestety nie posiadam oryginalnego nośnika z mapa i nie mam tego jak sprawdzić. Czytałem że nagranie spolszczenia powinno pójść obojętnie z jakiej nagrywarki itp. więc dlaczego u mnie jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić laser w czytniku.

Spolszczenie to zwykły obraz płyty w pliku iso i tak ją nagrywamy.

Z mapami jest trochę gorzej.

Musisz próbować na różnych nagrywarkach.

Oczywiście nagrywasz programem clone poprzez odpowiedni profil dodany oddzielnie w pliku do tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja podpowiedź sugeruje że masz czytnik NO DX

(no type Dx)

Jesteś pewny że nawigacja jest seryjnie?

Sprawdź w kodach wyposażenia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodach wyposażenia mam 7Q9 także system nawigacji satelitarnej( moduł komfortu) był fabrycznie więc nie wiem co o tym myśleć. Płyty nagrywałem na clonie z zalaczonym profilem i jak mówie zero efektów. Dzisiaj będe miał narywarke z listy nagrywarek która gdzieś lata po forum, że daje sobie ona rade z nagraniem map więc zobaczę czy coś pomoże. Co do czyszczenia lasera to czytałem że nie wystarczy płyta czyszcząca więc lepiej chyba oddać to komuś kto się tym zajmuje prawda ?

A jaki mogę mieć inny czytnik skoro mam navi między zegarami a z tego co się orientuje to chyba jest to dx prawda ? Czy są jakieś inne mapy w innym formacie do nagrania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do czyszczenia lasera to czytałem że nie wystarczy płyta czyszcząca więc lepiej chyba oddać to komuś kto się tym zajmuje prawda ?

Prawda.


Czy są jakieś inne mapy w innym formacie do nagrania ?

Nie,nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...