Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 TDI AFB] Przepływomierz


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić jak już niektórzy więdzą :mrgreen: przepływomierz raczej z ASO (396 zł brutto)ale chciałem Was zapytać czy mieliście może jakieś doświadczenia co do przepływomierzy z allegro albo może macie jakieś namiary na przepływki w dobrej jakości może i ori ale troche tańsze jak w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratpit, kumpel zakupil jakas wloska i byla do kitu.

Tylko ori jak juz cos.

Na allegro nie raz sie trafiaja same czujniki bez obudowy ale nie wiem, czy do 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na allegro jest tego od groma mi chodzi o opinie czy ktoś takową kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na allegro jest tego od groma mi chodzi o opinie czy ktoś takową kupował

z tego co czytałem i słyszalem to tylko oryginal .. nie kupuj zadnej podróbybo po pierwsze nie trzymaja parametrów a po drugie szybko padaja ....

P.S kiedys jakis klubowicz ogłaszał sie ze ma dostep do ori lmm w promocyjnych cenach ... (nick'u nie pamietam ale kojarze ze sprzedal Audi A4 i kupil Ibize TDI ... wstawial nawet jej zdjecia ) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie masz audi nie poloneza...nie kombinuj bo dwa razy dolozysz.

Raz a dobrze....stara rada a sprawdze sie idealnie od zawsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie masz audi nie poloneza...nie kombinuj bo dwa razy dolozysz.

Raz a dobrze....stara rada a sprawdze sie idealnie od zawsze :wink:

Ja jestem zdecydowany na ORI tylko tak chciałem zapytać czy mieliście jakieś doświadczenia z tymi BOSCHAMI itd z allegro ale widze że to chyba wszystko kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem i słyszalem to tylko oryginal .. nie kupuj zadnej podróbybo po pierwsze nie trzymaja parametrów a po drugie szybko padaja ....

P.S kiedys jakis klubowicz ogłaszał sie ze ma dostep do ori lmm w promocyjnych cenach ... (nick'u nie pamietam ale kojarze ze sprzedal Audi A4 i kupil Ibize TDI ... wstawial nawet jej zdjecia ) ....

o ile mnie pamiec nie myli to kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione kupie ORI przypomniałem sobie że chytry zawsze dwa razy :mrgreen: traci więc w poniedziałek lece do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek lece do ASO

to zapytaj jak z gwarancją jeśli sam założysz przepływomierz....

No juz w piątek rozmawiałem tam z kimś z ASO to powiedzieli że chcą 130 zł za założenie IMMO :roll: po rozmowie zeszli do 80 zł to i tak przesada i daja wtedy 2 lata gwarancji ale to jest i tak moim zdaniem oszustwo bo jak ja ja kupie i chce połozyć na półce to czemu niedostane gwarancji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek lece do ASO

to zapytaj jak z gwarancją jeśli sam założysz przepływomierz....

No juz w piątek rozmawiałem tam z kimś z ASO to powiedzieli że chcą 130 zł za założenie IMMO :roll: po rozmowie zeszli do 80 zł to i tak przesada i daja wtedy 2 lata gwarancji ale to jest i tak moim zdaniem oszustwo bo jak ja ja kupie i chce połozyć na półce to czemu niedostane gwarancji :?:

Mi wymienili za free. Zadna filozofia.

Pozatym liczysz , ze dostaniesz gwarancje na 2 lata na przeplywke :lol::wink:

NIe wydaje mi sie bo i tak cos wymysla :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka wymieniona i to co teraz dzieje sie z tym autem o mada faka nie to auto. Wydaje mi sie że konie sie znalazły bo za***prza masakrycznie sprawdziłem wracając z opola z audi a4 2.0 tdi hehe niedał rady. Jaki jestem szcześliwy jak dziecko jeszcze tylko hamowanko dla potwierdzenia i fiku miku :mrgreen: koszty przepływka w ASO 396 zł plus 80 zł założenie. :cry: ale radośc wielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka wymieniona i to co teraz dzieje sie z tym autem o mada faka nie to auto. Wydaje mi sie że konie sie znalazły bo za***prza masakrycznie sprawdziłem wracając z opola z audi a4 2.0 tdi hehe niedał rady. Jaki jestem szcześliwy jak dziecko jeszcze tylko hamowanko dla potwierdzenia i fiku miku :mrgreen: koszty przepływka w ASO 396 zł plus 80 zł założenie. :cry: ale radośc wielka

przepływka 396 zł

montaż 80 zł

wrazenia z jazdy zdrowym TDI :arrow: NIEZAPOMNIANE :twisted:

P.S czekamy na wykres z rolek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEZAPOMNIANE

spanky powinno byc "BEZCENNE" tak jak w reklamie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEZAPOMNIANE

spanky powinno byc "BEZCENNE" tak jak w reklamie :mrgreen:

oj tam cicho byc ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazenia z jazdy zdrowym TDI :arrow: NIEZAPOMNIANE :twisted:

P.S czekamy na wykres z rolek ....

jak dam rade z czasem to moze dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ori od kolesia na allegro moge podac ci jego nick jak chcesz napisz na gg.dalem 300zl do 1,9 tdi AJM I HULA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na allegro wkladke pierburg za 190zl i mam takie samo odczucie jak autor tematu.

Wcześniej jak czulem brak koni to tą stara przepłukiwałem ale starczało to na góra miesiac i znowu kicha. Teraz jezdze 3 miechy i rewelacja.

Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...