Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konserwacja opon


armando

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie stosuje żadnych środków,jak sie je raz zastosuje to trzeba juz czesto uzywac bo po nich opona robi bardziej szara i wyblakła.

Bardzo ciekawe ztwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywalem wiele srodkow juz i zaden nie jest tak dobry jak trn.wczoraj bylrm w renowacjafelg.pl odebrac zony kola po pelnej renowacji razem z malowanie w czerwien:-)i Marcin pokazal mi taki srodek 18b Super nabłyszczacz do opon 5L - [Carvalet] - Carvalet - chemia i ze zaden ktory uzywaliscie nie zrobi opony tak czarnej i lsniacej jak ten.opona blyszczy jak strasznie,dodatkowo robi sie czarna a po umyciu robi sir matowa ale nadal czarna bo wsiaka ten preparat w oponke,nie robi sie siwa.naklada sie pedzlem.ja juz sobie kupuje takie 5l ze wzgledu ze sprzatam czasem auta za kase i taka ilosc sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kupujesz ten srodek 5l to musi byc MEGA niewydajny, poza tym co to za efekt, ze opona jest lsniaca, a po myciu matowa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje 5 litrow bo duzo aut ogarniam i sie przyda w takiej ilosci.wydajny niewydajny,najlepiej za darmo zeby bylo i nic jie trzeba robic.mozesz sobie kupic 0,5l jak za duzo.poza tym preparat wchlonal sie w oopone i zrobila sie ladna matowa.no ale lulki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulki nie lulki, wg mnie polecasz cos co jest slabe, zeby nie powiedziec do bani. Napisales wczesniej, ze uzywales wiele srodkow ale ten to dopiero srodek nad srodki. Albo poprzednie byly tak marne, ze ten je wykosil albo faktycznie nie wiem o co kaman. Czy uzywales Megsa lub VP? Jesli tak - to naprawde nie wiem dlaczego uzywasz, ze ten jest lepszy, jesli nie uzywales - to sporobuj. Nie neguje Twojego wyboru - chce Ci powiedziec, ze wg mnie sa lepsze. W zeszlym roku "zrobilem" okolo 30 samochodow, w tym roku cos kolo 20 nie liczac swoich i zuzycie Megsa czy VP jest doslownie znikome. Srodki o ktorych mowie daja wykonczenie albo matowe albo satynowe albo blyszczace zaleznie od srodka/rodzaju aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe dobrze pisze :) Megs jeżeli chodzi o opony to jeden z najlepszych środków. Ja aplikowałem go już na kilka samochodów do motocykla też go używam i zawsze smaruje 2razy i w butelce jakby nic nie ubyło. Zostanie chyba do końca życia. Prędzej zmienie samochód i motocykl niż Megs mi się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten srodek akurat zobaczylem jak odbieralem felgi z renowacjafelg.pl po malowaniu.gdyby ktorys z Was byl w tej firmie wiedzielibyscie ze optocz renowacji felg zajmuja sie mechanika i detailingiem aut.rowniez wiele aut robilem,robie i bede robil,wiem jedno ze te srodki ktorych uzywalem do tej pory nie daja takiego efektu jak ten.kazdy ma swoje upatrzone pozycje,dlw mnie ta jest ok,wiem czego oczekuja klienci a ten srodek daje zamierzony efekt czyli po nalozeniu opona jest czarna lsniaca,po przemyciu robi sie satynowa ale jest nadal czarna a nie siwa.wiem jedno ze back2black ktory kupilem niedawno nie da takiego efektu.koniec moich wywodow.poza tym dla mnie liczy sie zeby klient byl zadowolony i nie wazne jest to ze srodki ktorych uzywam maja starczyc na bardzo dlugo.jak sie koncza zamawiam w autodrogeria czy pielegnowacauto,nie patrze zeby jak najduzej starczaly.kazdy ma inne priorytety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobów polecam ... herbatę ;) Zrobić zaj..cie mocny wywar (niech się parzy nawet dobę) Na czyste opony nanieść pędzelkiem sporą ilość. Efekt jest ładny z trwałością efektu jest różnie, ale polecam spróbować. Koszt znikomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motywu z herbata to jeszcze nie slyszalem;) ja uzywalem megsa i wg mnie robi robote, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu troche szanse, megs siedzi spokojnie miesiac.

u mnie sa ciezkie warunki, bo dojazd do domu mam po nieciekawej drodze;/

wiosna/jesien jest bloto, a latem piasek.

koledze zrobilem kiedys oponki, to efekt rzeczywiscie byl kolo miesiaca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...