Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hak z modułem do avanta


habcio19

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

jakoś biednie na forum odnośnie montażu haka w b6 szczegolnie jesli w aucie jest system kontroli przepalonej zarowki...

znalazlem coś takiego:

NOWY HAK AUTOMAT AUDI A4 B6+B7 +KOMBI+WIĄZKA+MODUŁ (3278535195) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy ktos montował coś takiego? jakies sugestie? porady?

w sumie rozmawialem ze sprzedajacym, jednak nie byl wogole przekonujacy i jakby bardziej mi przytakiwal dlatego czy faktycznie przy zastosowaniu tego modulu i wpieciu sie pod kable od lampy nie bedzie zadnego problemu z informacja o przepalonej zarowce? bo jakos mi to nie pasuje....

moze ktos montowal jakis hak najlepiej zeby byl sciagany i moze polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja na dniach będę montował hak w swojej b6. Jednak szukałem oryginalnych części tj. belka i kula wymontowana z innej audi w naszym modelu hak był produkowany przez firmę Alko (kula jak i belka aluminiowa) dodatkowo do kompletu dochodzi moduł haka, który odpowiada za prawidłowy podział napięcia i sygnału żeby auto nie łapało błędów i nie był żadnego przeciążenia na kablach. Dodatkowo moje auto ma PDC i muszę się podpiąć po kompa i wskazać mu, że auto ma hak i podczas podłączania przyczepki odłącza mi PDC. Z tego co wiem to do tego służy mikrostyk w gnieździe od podłączenia świateł. Jest trochę rozbierania i podłączania ale wydaje mi się, że co oryginał to oryginał i żadnego innego zamiennika nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie tez nie przekonuje moje rozwiazanie a szczegolnie ciecie zderzaka...

Za 5 stowek jest ori hak+belka jednak najbardziej obawiam sie podlaczenia ori modulu na chwile obecna nie wiem jak to ugryźć pozatym ze jest kupa rozbierania. ..... dlatego szukalem czegos nowego, prostrzej instalacji elektrycznej

Hmm nie mam pdc (tylko kontrola przepalonych zarowek)wiec moze dac ori hak + uniwersalny modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ori. Wszystko ładnie pasuje i działa. Jeżeli chodzi o moduł to może uniwersalny będzie łatwiejszy w w montażu tego nie wiem. Już wszystko kupiłem i będę niedługo montował tylko w sedanie ale to prawie to samo. Postaram się wszystko udokumentować i później udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem hak ori odczepiany mam tez uniwersalny moduł + wiązke, powiedzcie gdzie najlepiej sie wpiać w instalacje, w którym miejscu mniej wiecej w avancie w bagazniku znajde kable od prawej i lewej lampy, tak zeby byly w jednym miejscu zeby nie ciagać kabli od prawej i lewej lampy osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...