Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klocki hamulcowe


boom_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj komputer mi wskazal, ze klocki hamulcowe wymagaja wymiany. Mam pytanie ile jeszcze mozna przejechac km od momentu wskazania komputera ( w ciagu 3 dni nie mam czasu podjechac do warsztatu, a jednak musze jezdzic ).

Ile placicie za wymiane klockow? Zastanawiam sie czy nie kupic samemu i tylko dac do wymiany, dosyc mam przekreciarzy, tym razem chyba bede stal na wymieniajacym, zeby mi kola nie ukrecil :)

Co sadzicie o tych?

http://www.allegro.pl/item96731933_klocki_hamulcowe_textar_audi_80_90_100_a4_a6_a8_v.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz za 19 zl to co najwyzej kupisz klocki .... lego :mrgreen: , na czym jak na czym ale na hamulcach nie wolno oszczedzac :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani LEGO nie kupisz bo są droższe, kupuj klocki porządne bo to twoje bezpieczeństwo najlepiej kup ATE lub FERODO i jak masz możliwośc to np w niemczech bo są dużo lepsze od tych kupowanych w naszym kochanym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodka i dziewczyny :mrgreen:

oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen: a co do klocków, znajdz troche wolnego czasu i sam sobie wymień, naprawde niema nic w tym trudnego,a przynajmniej masz pewność że wszystko solidnie bedzie zrobione,a za 19 pln to ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodka i dziewczyny :mrgreen:

oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen:

Panowie co to jest , o klockach miało być :mrgreen: , ale to sie zgadza że dziewczyn to nam mogą wszyscy pozazdrościć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o klockach o klockach, a o czym tu dyskutujemy :mrgreen: Fakt faktem, czasem wodka w polmosie sie nie uda chlopakom i pozniej sie chodzi 3 dni do tylu zatruty :razz: A wracajac do klockow to tak jak Darek mowi - poswiecasz jedna sobote i masz wymienione klocki i zostaje Ci kasa na .... niedziele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena faktycznie jakas zenujaca, dlategotrze pytam o porade. Sluchajcie jak to jest z komputerem i czujnikami od klockow. Gdzie one sa umieszczone i czy ma to zwiazek z klockami ktore musze wybrac.

Co do czasu to nawet nie mam czasu spac co dopiero wymieniac klocki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miesiac temu wymienialem klocki z ojcem wmoim opelku to poszlo raz dwa. Pol godziny obydwa kola razem z piwem i papierosem. Nie ma tam zadnej filozofii a w audiku tez nie powinno byc inaczej. Ceny nie powiem bo na szczescie mialem troche czesci zapasowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie klocków to coś się zapytam: Założylem z tyłu klocki jakiejś Polskiej firmy dałem za nie 40zł (komplet) i od tamtej pory tarcze są takie nieładne wcale się nie błyszczą pozachodziły trochę rdzą.....hamować to hamują bo na przeglądzie było ok tylko że tarcze są teraz brzydkie.....czy one są poprostu za miekkie i wcale nie ścieraa tarczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...