Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakładałem lz9w ale nie wiem od jakiego sprzedawcy. Pasowały super. Podobno najtańsze z allegro :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie też myślałem o tych:

http://allegro.pl/audi-a4b6-00-04-a4-b6-blotnik-ocynk-lewy-lz9w-z9w-i6718930154.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=ODhmNzc4NmItYzAwNi00NWMzLTliNjItZjk2YzJhMGE0NTQ5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=83656f12-086b-4426-9a67-44f334ff6b3b  i dostałem odpowiedź od nich:
Cały błotnik jest zabezpieczony podkładem katoferycznym. NA wierzchu jest stosowany podkład cynkowy lakier bazowy lakier bezbarwny. Elementy w pełni sprawdzone pod kątem pasowalności i problematyki tutaj niema. Czas realizacji na chwilę obecną wynosi 2-3 dni robocze. 

oraz pisałem też o te: http://allegro.pl/show_item.php?item=5334043892 :
Posiadamy w naszej ofercie błotniki do Audi A4 B6 i możemy wykonać je w dowolnym kolorze z palety audi w czasie od 3 do 5/6 dni roboczych plus wysyłka. Elementy są przygotowane zgodnie ze sztuką lakierniczą, podkład antykorozyjny, lakier bazowy oraz dwie warstwy lakieru bezbarwnego. Elementy są w naszej ofercie od ponad 6 lat i nie korodują przez pryzmat tego czasu. 

Jeszcze zastanawiałem się nad: http://allegro.pl/blotnik-i-audi-a4-b6-01-04-czarne-lz9w-z9w-ocynk-i7151523384.html

Co najlepsze z tych trzech firm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem u znajomego ,jakieś mam wyślij mi na pw nr telefonu to ci prześlę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 15:14, Gregorski3 napisał:

Jestem właśnie po wymianie błotników. Ogólnie nie było problemów. Kolor jak widać na zdjęciach jest jaśniejszy. Spasowanie na pewno nie jest idealne ale tego się nie spodziewałem po błotniku za 200zł w kolorze ale jak dla mnie nie ma tragedii. Ogólnie jestem zadowolony bo w końcu nie mam rdzy. Prawy błotnik dosłownie się rozleciał przy dolnym mocowaniu :) Ja jeszcze i tak będę dawać auto do lakiernika bo chcę maskę malować i naprawić drzwi kierowcy więc robi się jeszcze jakieś cieniowanie. Na zdjęciach błotnik mocno się różni od zderzaka choć w realu nie ma takiej dużej różnicy . Zobaczę jeszcze jak w słońcu będzie to wyglądać.

IMG_20180323_140738.jpg IMG_20180323_140744.jpg IMG_20180323_140751.jpg IMG_20180323_140759.jpg IMG_20180323_140806.jpg IMG_20180323_140820.jpg

Różnica jest moim zdaniem bardzo duża. Oddajesz samochód do lakiernika to poproś go aby ładnie pocieniował aby ten błotnik nie rzucał się w oczy bo psuje wygląd Twojego samochodu. A widać, że co nie co gratów w nim masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie jest plan. Błotniki chciałem sam wymienić bo to sporo pracy mniej dla lakiernika A mając wszystko rozebrane zrobiłem małą konserwację oraz przy okazji wymieniłem IC na nowy bo stary mocno się pocił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart  te ocynkowane ja brałem do swojej byłe b6 w lz9w  spasowanie  było ok tak samo kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 09:20, otis89 napisał:

cart  te ocynkowane ja brałem do swojej byłe b6 w lz9w  spasowanie  było ok tak samo kolor

Musiałeś cieniować pozostałe elementy (drzwi, zderzak, maska)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie cieniowałem, nawet bez polerki nie rzucało się w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maestro_86 napisał:

Pany,kupował ktoś błotniki w kolorze LY9B ? może ktoś polecić któregoś ze sprzedawców ?

Allegro , gość ma nazwę  zderzakiwkolorze, chyba większość osób z forum od niego brało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już loteria, dla znajomego zamawiałem  i jeden ok, drugi zaokrąglony, trzeba by w sklepie zamówić, możesz wtedy odebrać jak będzie ostry i dać do lakiernika 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wymienić dwa błotniki, mam znajomego lakiernika więc chcę kupić błotnik do malowania, czy ten z inter carsu BLIC 6504-04-0019312Q będzie dobrym wyborem czy szukać jakiejś innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 13:14, Maestro_86 napisał:

ok dzięki. Boje się żeby nie trafić na te zaokrąglane rogi w błotnikach :(

Kolego kupiłeś już błotniki? bo też chce kupić ten sam kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Póki co mam malutki pęcherzyk więc mozesz być pierwszy :D . pocieszające jest to ze kolor LY9B jaki mamy trzeba naprawde odcieniowo spier***** żeby nie pasował do reszty :D Malowałem listwy jakimś gotowcem z allegro i nawet w największym słońcu nic się nie różni. Ale trzeba się zacząć rozglądać i zapytać sprzedawców o zdjęcia naroży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

niestety i u mnie nadeszła chwila w której muszę wymienić oba przednie błotniki i tu moje pytanie... wiem, że oryginał to jednak oryginał ale czy zamawiał ktoś może te błotniki    http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-twoj-kolor-i5416135657.html   i może ktoś cokolwiek o nich powiedzieć? czy jest wg sens się bawić w zamienniki nawet te które są określone mianem wysokiej jakości. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, glb90 napisał:

Witam, 

niestety i u mnie nadeszła chwila w której muszę wymienić oba przednie błotniki i tu moje pytanie... wiem, że oryginał to jednak oryginał ale czy zamawiał ktoś może te błotniki    http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-twoj-kolor-i5416135657.html   i może ktoś cokolwiek o nich powiedzieć? czy jest wg sens się bawić w zamienniki nawet te które są określone mianem wysokiej jakości. Pozdrawiam. 

Cofnij się trochę w temacie wszystko jest opisane o tym sprzedawcy , sam brałem i są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...