Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem brać z allegro w kolorze ale po zbadaniu tematu odpuściłem. Jeśli błotnik jest przytarty do blachy to nie wierzę, że nie wchodzi tam ruda. Chyba, ze stało się to tydzień temu albo jest na tym jakiś wosk czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, greg2505 napisał:

U kumpla 2 rok 2 zamienniki siedzą w b6 i nic się nie dzieje,spasowanie ok ,jeden ma nawet przytarty i zero rudej,kupione na allegro w kolorze

Podaj proszę namiary na sprzedawcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zapsu napisał:

Podaj proszę namiary na sprzedawcę. 

Zderzakiwkolorze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Randor napisał:

Ja miałem brać z allegro w kolorze ale po zbadaniu tematu odpuściłem. Jeśli błotnik jest przytarty do blachy to nie wierzę, że nie wchodzi tam ruda. Chyba, ze stało się to tydzień temu albo jest na tym jakiś wosk czy coś podobnego.

Rok jeździ z przytarciem do podkładu,nie licz że ori przetarty do blachy nie skoroduje, ostatnie auta z dobrą blachą to b5 ,reszta gnije jak każdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 13:17, zapsu napisał:

Skoro piszesz, że był problem ze spasowaniem to napisz gdzie były kupione te elementy. Oskarżać jest łatwo. 

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kilka 80 tek b4 w sumie jedną dalej mam i złego słowa nie powiem czołg na kołach, w b6 hm.. pewnie tego niema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie A5 B5. Do b5 przychodziły błotniki z dwoma rodzajami listew, szerokimi i wąskimi. Drzwi kupiłem igiełki ale z cienkimi listwami. Znalazłem igły błotniki ale z szeroką listwą, da się zmienić na cienkie listwy czy będzie to bardzo widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś napisać jak spisują się błotniki od sprzedawcy "zderzaki w kolorze"? Może jest więcej opinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszukuje watek dt. błotników LZ9W. Prosilbym o jakies opinie odnosnie zamienników. Zawuażyłem również, że nie ma sprzedawcy zderzakiwkolorze. Ktos cos poleca? Czy warto kupic zamienniki juz gotowe polakierowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam oferty ocynkowanych błotników na allegro od taniej-czesci.

Dodaje je do obserwowanych i pewnie się skuszę na ich kupno. Są z certyfikatem i jeśli już dojdzie do ich zakupu oraz montażu, to spróbuje cyknąć parę fotek

 

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w inter cars prawy przyszedł cały lewy uszkodzony. Na miejscu oglądasz czy są uszkodzone. Na allegro będziesz odsyłał szkoda czasu. Jeśli chodzi o spasowanie nie ma problemy jest git ale musi być certyfikat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Remo deu napisał:

Ja kupiłem w inter cars prawy przyszedł cały lewy uszkodzony. Na miejscu oglądasz czy są uszkodzone. Na allegro będziesz odsyłał szkoda czasu. Jeśli chodzi o spasowanie nie ma problemy jest git ale musi być certyfikat. 

Jesli chodzi o uszkodzenia, to czynnik losowy. Każdemu mogło sie zdarzyć. W przypadku allegro mam mozliwosc darmowego zwrotu, wiec nie ma z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj czy podkład epoksydowy kładą na kataforeze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź, że tylko fabryczny. Czy po zakupie polecasz jakiś sprawdzony podkład i jak go rozprowadzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te elementy przyjdą polakierowane czy w podkładzie fabrycznym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, odrazu polakierowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak elementy będą już polakierowane to kup baranka i pryśnij od środka szczególnie przy rancie i będzie ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...