Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem gdzieś na internecie błotnik BLIC w kolor pomalowane  nawet. Goły to pewnie cena około 300zł w IC jest tego zdania jak kupować to coś z certyfikatem do pongpingow nie wiadomego źródła pochodzenia nie mam przekonania 

 

 

 

Edytowane przez Sajmon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sajmon89 napisał(a):

Widziałem gdzieś na internecie błotnik BLIC w kolor pomalowane  nawet. Goły to pewnie cena około 300zł w IC jest tego zdania jak kupować to coś z certyfikatem do pongpingow nie wiadomego źródła pochodzenia nie mam przekonania 

 

 

 

W IC gołych nie mają już do B6 z koncowka Q tylko z P, podejrzewam, że po zniżkach z 250 zł będzie kosztował.

Patrzyłem to jeszcze z rok temu do B7 w kolor była promocja na te z Q i były w cenie około 500 zł i jeszcze jakiś rabat do tego.

Poszukaj bo na OtoMoto były ostatnio te z Q w kolor w dobrej cenie.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba jutro zadzwonić do znajomego bo do B7 są w IC z Q i cena dobra i pewnie też około 300 zł wyjdzie a kiedyś i tak czeka mnie wymiana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz czy jest sens pakować w stare pudło tyle pieniędzy, bo zaraz lakierowane i wyjdzie około 1,5 k zł a

można mieć w kolor też BLIC z Q komplet za 800 zł :eusathink:

WWW.OTOMOTO.PL

Części samochodowe Inny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację z tym pakowaniem kasy w stare żelazo Kiedyś coś tam malowałem sam nawet ładnie wyszło. Ceną mnie trochę powalił lakiernik 800pln za element + założenie oczywiście błotnik kupuję też za swoje on tylko maluję i montuję. 

Na wiosnę będę zmieniał dlatego już rozglądam się za dobrym zamiennikiem w kolorze srebrnym LY7W  z certyfikatem. 

Dziękuję ci za podpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Tylko teraz czy jest sens pakować w stare pudło tyle pieniędzy, bo zaraz lakierowane i wyjdzie około 1,5 k zł a

można mieć w kolor też BLIC z Q komplet za 800 zł :eusathink:

WWW.OTOMOTO.PL

Części samochodowe Inny

Masz rację z tym pakowaniem kasy w stare żelazo Kiedyś coś tam malowałem sam nawet ładnie wyszło. Ceną mnie trochę powalił lakiernik 800pln za element + założenie oczywiście błotnik kupuję też za swoje on tylko maluję i montuję. 

Na wiosnę będę zmieniał dlatego już rozglądam się za dobrym zamiennikiem w kolorze srebrnym LY7W  z certyfikatem. 

Dziękuję ci za podpowiedzi ?

 

Edytowane przez Sajmon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ten certyfikat niby ma dawać?? Czy czasem to nie oznacza tylko, że dany przedmiot jest dopuszczony do użytku i tyle?? @Sajmon89 z LY7W na pewno będziesz miał problem - na 95% będzie różnica w odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

A co ten certyfikat niby ma dawać?? Czy czasem to nie oznacza tylko, że dany przedmiot jest dopuszczony do użytku i tyle?? @Sajmon89 z LY7W na pewno będziesz miał problem - na 95% będzie różnica w odcieniu.

Po coś ten certyfikat jest. Możliwe że blacha trochę lepszej jakości grubość zbliżona do oryginału ?

Auto ma 20lat na sprzedaż nie szykuję tylko zostaję do końca u mnie. Jak będzie różnica odcienia to trudno wolę mieć tak jak brzydki błotnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z certyfikatem czego? Pierwszy raz słyszę o certyfikacie na części blacharskie :co: Taki certyfikat może wystawić każdy, bo każdy producent zatwierdza co innego. Chcesz mieć pewniaka to oddaj nowo zakupiony błotnik nie pomalowany do lakiernika, żeby on go zabezpieczył lub jak sam się znasz, to sam to zrób. Nic pewnego z żadnej aukcji nie kupisz.

Oni to wszyscy masowo z Chin czy Tajwanu biorą, a to co im nalepią na paczce w rzeczywistości nie ma nic związanego z towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od tego mamy forum żeby z jednej strony zasięgnąć porady i opinii na różne tematy także odnośnie części. Każdy może wypowiedzieć się.  Wiem że teraz China klepie większość części blacharskich i mechanicznych mają fabryki i robią to tanieje niż w Europie... Nawet z Chin są części dobre zamienniki produkowane pod OE ale i są takie niewiadomego pochodzenia nie warte pieniędzy i niższej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Intercars błotnik goły do malowania BLIC 250zł

Błotnik gotowy do założenia malowany np na kolor srebrny także firmy BLIC 690zl 

Nie wiem jak z innymi kolorami ale z rabatem wyjdzie nawet tanieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie szukam błotników

Blic 6504-04-0019312Q
Blic 6504-04-0019311Q 

Na allegro jest lewy w normalnej cenie prawy tylko malowany nie mój kolor. Jakie macie doświadczenia, wiedzę z Blic końcówka p bo takie są? Bądź jaką inną firme polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2023 o 23:41, influencer napisał(a):

Witam panowie szukam błotników

Blic 6504-04-0019312Q
Blic 6504-04-0019311Q 

Na allegro jest lewy w normalnej cenie prawy tylko malowany nie mój kolor. Jakie macie doświadczenia, wiedzę z Blic końcówka p bo takie są? Bądź jaką inną firme polecacie? 

Błotniki w kolor z aukcji trochę słabo są malowane na krawędziach ledwo pryśnięte a od wewnątrz to całkiem nic nie ma 

Tylko że ja bralemy zwykły za 200zł z IC który poszedł do malowania z obu stron + zabezpieczenie środkiem od wewnątrz. Te w kolor to loteria... Zamówiłem i przyszedł za jasny, zwróciłem go.  Blic to też Made in Tajwan.

Zakładałem ostatnio to nawet w miarę spasował, a i lakiernik mi go doradził mówił że z Blica zakłada dużo części i wykonanie jest dobre. Chociaż u mnie nie obeszło się bez doginania i lekko trzeba było naciągnąć by to wyglądało porządnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...