Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podswietlane Klamki


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

powiem Ci tak. jakbyś zrobił od góry lepszy efekt jest o wiele niż z boku tak jak masz Ty. możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

powiem Ci tak. jakbyś zrobił od góry lepszy efekt jest o wiele niż z boku tak jak masz Ty. możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda ;]

No nawet :) Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu :) I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nawet Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto

ja od razu spiłowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto

ja od razu spiłowałem

ja jeszcze nie miałem pojecia o takich rzeczach więc zrobiłem to pozniej :) Super sprawe zrobił Charakterek z Motokillera podesłać link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem diody 12v podczepiłem się pod włącznik szyb wszystko ładnie świeci lecz szyba sie opuszcza co zrobiłem źle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wpiąłeś prawdopodobnie pod przycisk szyb, nie w te piny co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm to możesz powiedzieć w jakie Ty się wpiąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm to możesz powiedzieć w jakie Ty się wpiąłeś?

kolego na poprzedniej stronie albo jeszcze wcześniejszej było dawane zdjęcie przełącznika szyb i zaznaczone strzałkami w które nówżki się wpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo ogarnąłem taki modzik :)

40943053743636783093.jpg

Mam słąby aparat w telefonie więc dobrze nie widać oświetlenia ale po spiłowaniu czubka na równo z obramówką światło rozkłada się w miare po równo lecz i tak widać punkcik gdzie bardziej skupia:)

Dodam ,że zakupiłem diody pod 12V więc rezystorki nie były mi potrzebne:)

Co do podłączenia to od strony kierowcy brązowy - masa ,a plus to te dwa kabelki włożone do jednego pinu(są one czerwone) ,po stronie pasażera tak samo się wpinamy lecz tam kolory są inne :)

U mnie diody gasną jak zamkne drzwi(oczywiście jeśli samochód nie jest na zapłonie bądz nie ma postojówek załączonych)lub jak zamkne centralką to wtedy załączą się i zaraz wyłączą ,fajny też efekt z tym:)

aha dodam ,że ja nie miałem lutownicy i po prostu kabelki od diody połączyłem kostkami i ładnie zabezpieczyłem :)

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montował ktoś już podświetlenie klamek od A6 C5 do B5 przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś rezał coś takiego, kiedyś trafiłem na zdjęcia chyba nawet z takiej roboty :)

bo jestem w posiadaniu ogi lampek i nie wiem jak by to wygladało i czy do ogarnięcia w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pamięci to CI nie powiem, weź wyjmij sobie klamke dostaw ori lampkę i zobacz czy się mieści z długości i jest na tyle proste miejsce aby to wmontować, a jeśli tak to potem banał :)

ja bym wziął odpowiedniej grubości wiertło (takie jak lampka) założył na wkrętarke i ostrożnie wywiercił dziurke po czym jechał tym wiertłem na bok i ładnie powinien sie pasek robić :)

przynajmniej taka technika poskutkowała u mnie gdy wycinałem otwory na podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pamięci to CI nie powiem, weź wyjmij sobie klamke dostaw ori lampkę i zobacz czy się mieści z długości i jest na tyle proste miejsce aby to wmontować, a jeśli tak to potem banał :)

ja bym wziął odpowiedniej grubości wiertło (takie jak lampka) założył na wkrętarke i ostrożnie wywiercił dziurke po czym jechał tym wiertłem na bok i ładnie powinien sie pasek robić :)

przynajmniej taka technika poskutkowała u mnie gdy wycinałem otwory na podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi :)

sprzęt do wycinania mam, ori lampki też, pytam tak ogólnie, bo jakby ktoś robił to podpowiedziałby jak je najlepiej ustawić, bo nie chcę wyciąć dziury a potem będzie coś nie tak:) Lampka diodę razem z kablem ma wygięta do góry i nie wiem czy się zmieści w boczek bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% ktoś to robił, moze nawet w tym temacie ktoś pisał, zobacz czały temat strona po stronie moze tutaj to widziałem ;)

Dlatego mówie ze najlepiej bedzie Ci wyjac boczek i zobaczyć jak to wszytko wyglada tak na sucho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b5  są puszczone od  góry wewnętrzne a od zewnątrz białym led w klamce podłączony pod moduł home coming i wszystko ładnie pasuje 

Edytowane przez KULARESKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...