Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż osłony słupka - przód


peszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy moze ktoś podpowiedzieć w jaki sposób ściągnąc osłone słupka lewy przód?

Dzis po całym dniu opadów w samochodzie pojawiła sie woda na dywaniu dośc sporo, wyglada ze kapała spod boku deski, po sciagnięciu bocznej osłony od deski rozdzielczej było widac krople wody i wygląda na to ze kapała z osłony słupka - prawdopodobnie. Moje podejrzenie to przedostaje się woda przez reling lub szybę. Co prawda szybe wymieniałem rok temu i auto juz nieraz stało na deszczu i nic. Dzis pierwszy raz , szyberdach tez wykluczam gdyz lałem wode i wypływa tam gdzie trzeba.

Dlatego chce zdjac osłonę słupka by przyjrzec się czy gdzies tam pojawia sie woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestwienie montażowe słupka A górna osłona : analogowo czy prawą czy lewa stronę demontaz jest ten sam :wink:

1 - Klamry

2 - Śruba

3 - Osłona z symbolem „Airbag”

4 - Górna osłona słupka A

slupeka4lane.png

– Odczepić ostrożnie osłonę 1 z symbolem „Airbag” za pomocą wkrętaka z górnej osłony słupka A.

– Wykręcić śrubę 2.

– Rozpoczynając od góry, odczepić ostrożnie górną osłonę słupka A 3 za pomocą klina demontażowego .

– Wyciągnąć górną osłonę słupka A z tablicy przyrządów strzałkaB i zdjąć ją.

Zamontowanie przebiega w odwrotnej kolejności, przestrzegać przy tym następujących punktów:

oslonaa1.png

– Umieścić górną osłonę słupka A 1 w mocowaniu 2 tablicy przyrządów i przedniej listwy progowej .

– Zaczepić górną osłonę słupka A i wywinąć krawędź uszczelki drzwi.

oslonaa2.png

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...