Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki do przodu


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Boom_Mike ma racje.. Tylko zestaw na przod.. Oczywiście nie zapominająć o głuszeniu drzwi bo bez tego ani rusz.. Te radyjka , które Ci polecił sa warte wyzszej ceny !! Widzialem w poscie Boom mike'a symbole... 12 ... cd35z :):) jednostki godne polecenia :)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100493238

Taka mata mozesz wygluszyc drzwi cena za kawalek 25cmx50cm

Przykleja sie ja i podgrzewa skutkiem czego wchodzi w mniej dotepne miejsca, to dopiero daje gwarancje dobrego brzmienia glosnikow w drzwiach, i nie mowie ze ta folia akurat jest najlepsza. Rozne sa ceny i jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie pamietam ale taka a'la suszarka, nawet podobnie wyglada, tyle ze wlosy by spalila i sobie dmuchasz tym, ja mam akurat z dwoma stopniami nadmuchu. Dobra sprawa do takich rzeczy, a poza ty doskonale narzedzie do roboty przy elektryce gdy stosuje sie koszulki termokurczliwe ( BTW lepsze niz tasma izolacyjna). Mam nadziej ze juz ci troche rozswietlilem.

PS. tania sprawa ta a gwarantuje ze nie raz sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie pamietam ale taka a'la suszarka, nawet podobnie wyglada, tyle ze wlosy by spalila i sobie dmuchasz tym, ja mam akurat z dwoma stopniami nadmuchu.

To się nazywa opalarka :wink: Bradzo przydatna rzecz.A wygląda tak :arrow: Opalarka Bosch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie pamietam ale taka a'la suszarka, nawet podobnie wyglada, tyle ze wlosy by spalila i sobie dmuchasz tym, ja mam akurat z dwoma stopniami nadmuchu.

To się nazywa opalarka :wink: Bradzo przydatna rzecz.A wygląda tak :arrow: Opalarka Bosch

Chociazby tak, po prostu mi nazwa z glowy wyleciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...