Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna wentylacja


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

tak działa!! brawo:thumbup:

oprócz ustawień wentylatora, mamy możliwość jeszcze ingerencji w godzinę/datę, nie musimy dotykać przycisków w zegarach, możemy zgasić datę na zegarach, możemy również włączyć/wyłączyć info stacji radiowych na FISie. można podejrzeć kiedy jest inspekcja.

ZMIENIĆ język bez wchodzenia VAGiem!! polskiego nie ma...niestety.

jutro wyjadę to zobaczę o co chodzi z tą info na temat prędkości.

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

aaa nie działa u mnie kursor w menu pomocy...nie wiem o co biega.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiasz np predkość na 90 i jak przekroczysz tą prędkość to wyskoczy ci na fisie ograniczenie 90 i zapiszczy raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do zegarów i ustawienia przyciskiem?z ikoną znaku zakazu z cyferką 1 lub 2??

działa niezależnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napędza. Po prostu wentyluje auto (zasysa powietrze z zewnątrz i wtłacza do środka).

no więc to coś daje jak np tak jak dzisiaj na zewnatrz jest +30stopni jak spreżarka nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno dać, bo temp w aucie jest około 50-60 st. więc niejako wtłacza chłodniesze,

zastanawia mnie tylko, czy więcej nie uzyskamy... opuszczając szyby w momencie otwierania auta z dystansu np. 20m (max. zasięg pilota) czy to że pół godziny będzie wietrzyć.

poza tym jeśli mamy nieregularne godziny jazdy autem to i tak nic nam to nie da.

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

WIĘC TAK...

mam już dodatkowy przycisk MENU w paneliku...:naughty:

t2g6.jpg

3b54.jpg

tylko jeszcze jakiś kondonik maskujący na przycisk by sie przydał....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napędza. Po prostu wentyluje auto (zasysa powietrze z zewnątrz i wtłacza do środka).

no więc to coś daje jak np tak jak dzisiaj na zewnatrz jest +30stopni jak spreżarka nie działa?

daje, daje, jest sporo chłodniej w aucie, na tej samej zasadzie działa solar dach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napędza. Po prostu wentyluje auto (zasysa powietrze z zewnątrz i wtłacza do środka).

no więc to coś daje jak np tak jak dzisiaj na zewnatrz jest +30stopni jak spreżarka nie działa?

daje, daje, jest sporo chłodniej w aucie, na tej samej zasadzie działa solar dach :whistling:

Z tą różnicą, że solardach nie żłopie energii z aku tylko sam zasila dmuchawę i działa automatycznie bez względu na ustawienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale solar dach chyba wietrzy na okraglo z energii pozyskanej? a tu tylko pol godzinki i wychlodzi przez ten czas powiedzmy z 60stopni z srodka?

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

jak rożnica temperatur nie jest jakaś wielka pomiędzy środkiem a na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszecie, timer mozna ustawic od 15 do 60 minut. Natomiast aku jak jest troche rozladowywany to nawet dla niego lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno dać, bo temp w aucie jest około 50-60 st. więc niejako wtłacza chłodniesze,

zastanawia mnie tylko, czy więcej nie uzyskamy... opuszczając szyby w momencie otwierania auta z dystansu np. 20m (max. zasięg pilota) czy to że pół godziny będzie wietrzyć.

poza tym jeśli mamy nieregularne godziny jazdy autem to i tak nic nam to nie da.

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

WIĘC TAK...

mam już dodatkowy przycisk MENU w paneliku...:naughty:

http://img11.imageshack.us/img11/5531/t2g6.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/4163/3b54.jpg

tylko jeszcze jakiś kondonik maskujący na przycisk by sie przydał....:whistling:

Szczerze mówiąc słabo Ci to wyszło. Trzeba było wyciągnąć zaślepkę, wyciąć zatrzaski, i wkleić na przycisk, co prawda dalej nie byłoby podświetlanego napisu ale nie byłoby też tej dziury po środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk jest wklejony, zobacz jak tam jest głęboko..

Większy otwór musiał być, bo przycisk ma większą podstawę.Niby ma wypustki ale jak go docisnąłem do od spodu to nie pracował, był cały czas wciśnięty. Niestety tylko taki mieli u mnie w elektronicznym:facepalm:

inne większe zupełnie nie podejdą.. w pierwszej wersji chciałem wyciąć kwadrat, tylko na sam kwadracik..ale bałem się że będzie jeszcze gorzej. Nie ma za bardzo jak zamontować przycisku.

Zresztą jak widać, panel cały powycierany więc może być tylko gorzej, co za tym idzie i koszt pracy nikły... całe 1.2€

za to mogę w każdej chwili podmienić na ORI, jeśli trafi się w dobrej cenie...mnie nie przeszkadza.

Tutaj widać wyraźniej sam przycisk.

78ht.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie kabli to trzeba pociągnąć.

Ważne jest jeszcze pokrętło bo to one steruje kursorem na FISie i w nim jest komenda ENTER.

WIĘC KABLE plus PANEL MENU...

Jak mam te wszystkie przyciski pod navi to wystarczy tylko zmostkowac pin 10 i 1 tak jak kolega napisal wyzej? i sie wejdzie w to menu?

nie zmostkować.... tylko na chwilę połączyć jako impuls.... tak jak przycisk dzwonkowy czy klawisz myszy

aby wyzwolić MENU, reszta komend pokrętłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w nagrzanym aucie, po wyjęciu kluczyka zostawił na 15 min włączony wentylator kabiny. Nie wiem czy działa to w druga stronę. Dziś wyprobuje

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

a jak się to ma do zegarów i ustawienia przyciskiem?z ikoną znaku zakazu z cyferką 1 lub 2??

działa niezależnie??

co do tego pytania o zakodowaniu prędkości, na FISie pokazał mi się znaczek z cyferką 2...czyli jest to to samo co z przycisków tyle że wygodniej tym operować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo :kox:

Co prawda nie mam takich bajerów ale właśnie mnie uświadomiliście do czego mogę wykorzystywać webasto latem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...