Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna wentylacja


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podsumowując:

Kupuje panel, ciągne te kilka kabelków i mam takie menu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też działa, nie musicie nic wiercić w dziury zaślepce ani wpinac się w któryś z działających przycisków np. return czy info, mówie do tych co mają działającą nawigacje. Mnie wyrezanie zaślepki MENU tak żeby działała zajęło godzinke a na switcha jest miejsce do przylutowania, nie mam tylko napisu na zaślepce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w odwrotna strone wylaczysz auto to po co ma chlodzic jeszcze wentylator nie rozumiem tej funkcji

Super sprawa po wyłączeniu auta jak jechaliśmy z klimą to troszkę klimkę przewietrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do zegarów i ustawienia przyciskiem?z ikoną znaku zakazu z cyferką 1 lub 2??

działa niezależnie??

Siema rezacze :decayed:

Macie jakiś pomysł gdzie w tym tunelu znaleźć miejsce na włożenie panelu sterowania?

http://chase-edward-designs.com/audi/IMG_0048.JPG

Tez chodzila mi mysl o tym tunelu ale bez mozliwosci pozostawienia tego przycisku zrezygnowalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w odwrotna strone wylaczysz auto to po co ma chlodzic jeszcze wentylator nie rozumiem tej funkcji

Super sprawa po wyłączeniu auta jak jechaliśmy z klimą to troszkę klimkę przewietrzy.

cenna uwaga, do tego też się przyda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę długi ten minimalny czas 15min, dla aku to dość znaczne obciążenie. Jak uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 min to nie dużo, jak masz dobry aku to nic mu nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do zegarów i ustawienia przyciskiem?z ikoną znaku zakazu z cyferką 1 lub 2??

działa niezależnie??

Siema rezacze :decayed:

Macie jakiś pomysł gdzie w tym tunelu znaleźć miejsce na włożenie panelu sterowania?

http://chase-edward-designs.com/audi/IMG_0048.JPG

Tez chodzila mi mysl o tym tunelu ale bez mozliwosci pozostawienia tego przycisku zrezygnowalem :decayed:

Ja tam pomysł mam na ten panel :decayed:

73718683_1_261x203_audi-a4-b6-b7-panel-ustawiania-pamieci-fotela-memory-tychy.jpg

Główka chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły, pamiętaj tylko że przez kostkę drzwi będziesz musiał przeciągnąć ok 5 przewodów. Nie wiem czy tam jest aż tyle wolnych pinów i z tym będziesz miał trochę rzeźbienia. Pod ręcznym nie wyrzeźbisz miejsca na to pokrętło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 5 przewodzików malutkich. Powinny przejść.

Pokrętło? Nie nie, chce wykorzystać sam ten stelaż plastikowy i w niego zapakować cały panel od fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisz coś więcej...daj zdjęcia jak to wygląda.

Na początku przepraszam za jakość opisu, wolałbym to wam zrobić niż opisywać jak to zrobiłem :grin:

a więc

rozbieramy włącznik, na płytce jest miejsce na przylutowanie switcha:

DSC03655.jpg

przylutowywujemy tylko dwie nóżki, a dwie obcinamy, górna nóżka przylutowana do płytki odpowiada jednemu z pinów a drugi pin ciągniemy z miejsca które widać na zdjeciu i przy lutowywujemy do dolnej nóżki:

DSC03668.jpg

u mnie ten drucik na switchu " prowizorka na razie":decayed: robi za trzpień do naciskania, w te czarne bolce wkładamy sprężynki- ja wziąłem z długopisów, mają za zadanie odpychać przycisk "zaślepkę", gdy ją wyciągniemy z panelu zobaczymy że ma cztery zatrzaski, bierzemy mały płaski pilniczek i rozpiłowywujemy je z jakieś 2-3mm, potem w środku zaślepi jest 12 pasków które trzeba wyciąć po to żeby nasza zaslepka spełniała funkcję przycisku:

DSC03671.jpg

ja dodatkowo spiłowałem ścianki przycisku z jakiś 1mm, na koniec dorabiamy ten trzpień o długości około 17mm aby przycisk mógł naciskać switcha, u mnie narazie jest obcięty z nita :decayed: ale będzie plastikowy. Myśle że to tyle, przyjemnej przeróbki :decayed: w razie co pytać:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam wartość w kanale 61 adaptacja 3331 to dodaje 32768 =36099 tak? bo nic na fisie nie mam pozdrawiam

ok już wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B6 bez kolorowego wyświetlacza i bez navi można to też włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B6 bez kolorowego wyświetlacza i bez navi można to też włączyć?

Tak można.Natomiast ja mam inny problem zamontowałem wszystko zgodnie ze schematem a nie mogę skakać po tym menu . Kręcąc kółkiem nie mogę wejść na komputer,język itp.przeskakuje mi tylko miedzy dwoma pierwszymi linijkami na każdym etapie kręcąc w jedną jak i w drugą stronę jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak wygląda to kodowanie w moim wypadku? tak samo jak w pierwszym poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...