Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[małopolskie] opony Nowa-Huta


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

Komu się nie chce jechać do Biskupic warto odwiedzić chłopaków z huty, mają miejscówkę na terenie dawnej giełdy samochodowej pod hutą Sędzimira przed zajezdnią autobusów.
Pracują od poniedziałku do piątku od 10 do 17.

W Sobotę do 15.

Dla a4 klubu dobre rabaty.
Jak coś powołać się na mnie
Sebastian z czarnej A4 B6 teraz już z srebrnej B8 :P :wink:
Telefony: 788-555-553 Zbyszek lub 606-870-264 Krzysiek

Mapka dojazdu

https://www.google.pl/maps/dir//50.077323,20.0646008/@50.0677184,20.0635313,1175a,20y,41.32t/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=pl

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, panowie konkretnie podchodzą do klienta, kupiłem 2 oponki 205/55/R16 w bardzo dobrym stanie za małe pieniądze.

Wyważenie i założenie wszystkich kół 50zł.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniłem wątek o dodatkowe info :decayed:


Sezon zimowy już w pełni, więc kto jeszcze nie zmienił lub szuka opon to polecam chłopaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie polecam - 3 razy bylem u nich i za kazdym razem odbijalem sie od drzwi, pracuja jak chca i kiedy chca, telefony raz odbieraja a raz nie, jak sie juz dodzwonilem to uslyszalem, ze gosciu poszedl sobie do domu bo sie nic nie dzialo, innym razem bylem to byl tylko jakis jego ziomek przed 'dziupla' i powiedzial, ze wlasciciel bedzie za pol godziny bo poszedl sobie na obiad. "Miejscowka" w jakims garazu.

A dodatkowo maly wybor opon bo pytalem przez tel jak juz udalo mi sie dodzwonic.

Wiecej czasu i paliwa zmarnowalem na jazdy w te i spowrotem niz na pojechanie do biskupic i zalatwienie wszystkiego od strzala. Takze bardziej bym polecal pojechanie do normalnej hurtowni/zakladu i zalatwienie wszystkiego za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...