Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana lamp Audi A4 B8


arek776

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w dniu dzisiejszym.

Jak adaptacja sterownika jest dedykowana do komfortu z literka M to czy ktoś posiada lub wie jakie kodowanie ma komfort z literka N.

Mój komfort jest o nr. 8K0 907 064 N

Ewentualnie czy bym dodawał lub odejmował po jednej cyfrze to coś da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w dniu dzisiejszym.

Jak adaptacja sterownika jest dedykowana do komfortu z literka M to czy ktoś posiada lub wie jakie kodowanie ma komfort z literka N.

Mój komfort jest o nr. 8K0 907 064 N

Ewentualnie czy bym dodawał lub odejmował po jednej cyfrze to coś da ?

Zmieniaj cyfry systemem np. 43-44-45 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unnamed.jpg

Witam mam problem z tylnymi światłemi przeciwmgielnym jest na stałym światło do 50% komputer pokładowy nie pisać żadnych błędów. Potrzebuję pomocy. Zmiana lamp tył sedan żarówkowych na LED (przedlift) Sorry za tłumaczenie jestem ze Słowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanko dotyczące kodowania .

Jak zacznę dodawać liczby lub odejmować w kanałach to do jakich wartości to robić by nie uszkodzić komfortu .

Znajomy mi podpowiedział ze jeśli kontrolki od kierunkowskazów na desce migają szybciej jak kierunkowskazy na zewnątrz auta to komfort jest uszkodzony ?

Wyczytałem na elektroda.pl ze ktoś kodował już komfort 8K0 907 064 N i mu się udało . Obawiam się ze jak zacznę w komforcie kombinować to się popsuje i immobilizer padnie wiec wole się upewnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało sie zakodować na ledy przedliftowe komfort N ale dopiero po zylione godzinach prób kodowania, zmieniania wartości i przekładań i pinów.

Wiecej o komforcie z oznaczeniem N nie chce słyszeć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanko dotyczące kodowania .

Jak zacznę dodawać liczby lub odejmować w kanałach to do jakich wartości to robić by nie uszkodzić komfortu .

Znajomy mi podpowiedział ze jeśli kontrolki od kierunkowskazów na desce migają szybciej jak kierunkowskazy na zewnątrz auta to komfort jest uszkodzony ?

Wyczytałem na elektroda.pl ze ktoś kodował już komfort 8K0 907 064 N i mu się udało . Obawiam się ze jak zacznę w komforcie kombinować to się popsuje i immobilizer padnie wiec wole się upewnić ?

Mozna uszkodzić MK wiec trzeba uważać z kodowaniem. Ogolnie po odłożeniu 2 pinow dodatkowych nie ma duzo kombinowania, tylko trzeba wiedzieć jak poprawnie zakodowac. Ogolnie trzeba miec pojęcie jakie wartości trzeba zamienić w MK. A zmienić kodowanie należy w kanale :

podaje listę funkcji w kanałach MK:

LISTA FUNKCJONALNOŚCI ( nie lokalizacji w aucie !!!!! )

5251 LEWY ZEWNĘTRZNY POSTÓJ 50% , STOP 100% MOCY LED

5283 PRAWY ZEWNĘTRZNY POSTÓJ 50% , STOP 100% MOCY LED

5124 LEWY WEWN POSTÓJ 2 - 50% , STOP-2 100% MOCY LED / KLAPA /

5156 PRAWY WEWN POSTÓJ 2 - 50% , STOP-2 100% MOCY LED / KLAPA /

5 STOP LEWY 100% MOCY LED

37 STOP PRAWY 100% MOCY LED

Wartosci trzeba odpowiednio wprowadzić w kanały w module komfortu, pamiętać, iż jeden kanał odpowiada za jedna funkcje zarowki (np lewy zew stop). Trzeba tylko przetestować, ktory kanał u was za co odpowiada a to moze byc rożnie w samochodach ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesteś z Wrocławia a ja z Lubina czy była by taka opcja bym podjechał do i byśmy coś podziałali w tym temacie

U mnie pomagał mi człowiek z innego miasta( po podłączeniu musiał pozmieniać piny bo miałem przesłany zły schemat), czy ty zamieniałeś już kable w MK? Masz zrobioną juz instalacje czy nic nie robiłes?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak instalacje pozmieniałem jak w pierwszym poście . Światła działają i jest jeden błąd w komforcie ( zestaw danych nieprawidłowy ) niesiwiąca mi jako stopy tylko poziome kreski ale dodatkowo po wciśnięciu stop się zaświeca oświetlenie bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy ten bagażnik, nie sprawdzałem czy u mnie też tak jest :) może nawet nie wiem

a z innej beczki - ciekawiło mnie czy przyczepią się na przeglądzie. wczoraj byłem i jak pisałem wcześniej jako przeciwmgielne tylne świecą kreski bo nie mam czasu się w to teraz bawić - mało mi to przeszkadza. i co? i facet po sprawdzeniu hamulców i zawieszenia stwierdził że takiej mocy heble to mercedesy S klasy mają i świateł już nawet nie sprawdzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo po wciśnięciu stop się zaświeca oświetlenie bagażnika

coś masz nie tak :wink:

tyle to wiem ze jest coś nie tak ,boje sie o komfort tylko by się nie ob fajdał jak zacznę tam metoda prób i błędów walczyć :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

ciekawy ten bagażnik, nie sprawdzałem czy u mnie też tak jest :) może nawet nie wiem

a z innej beczki - ciekawiło mnie czy przyczepią się na przeglądzie. wczoraj byłem i jak pisałem wcześniej jako przeciwmgielne tylne świecą kreski bo nie mam czasu się w to teraz bawić - mało mi to przeszkadza. i co? i facet po sprawdzeniu hamulców i zawieszenia stwierdził że takiej mocy heble to mercedesy S klasy mają i świateł już nawet nie sprawdzał :)

kolego a jest taka opcja podlecieć do ciebie i popatrzeć jak to masz zrobione z kabelkami i kodowania pospisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...