Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że taki zajęty :) Mam pilną naprawę i muszę dalej szukać. No ale jak ktoś jest dobry to logiczne, że ma kupę roboty. Może następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, popatrzę

W końcu samochód oddałem do Auto-blak. Sprawę ogarnęli szybko i sprawnie. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja polecam ten warsztat. Facet z powołania, ceny przyzwoite.

Pan Karol wymieniał mi rozrząd i parę innych rzeczy. Silnik się wyciszył, zwłaszcza przy wyższych prędkościach.

Następny serwis też będzie u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam profesjonalizm i pasję do samochodów zespołu Pana Karola. Kompleksowe podejście do tematu, świetny kontakt i atrakcyjne ceny. Audi znacznie zyskało po wizycie w Elektrocar. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karola z czystym sumieniem...pełen profesjonalizm, robota pali się w rękach i bardzo przystępne ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak chłopaka nie wychwalajcie, bo się później dodzwonić po ludzku nie można... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona zadowolonych klientów :-D

Spokojny,konkretny,wie na czym problem polega.Jak nie jednym to drugim sposobem próbuje naprawić usterkę i problem.Ja pojechałem z problemem niskiego przodu po jednej stronie.Padło na sprężyny a że nie było ich na miejscu,zrobił innym sposobem aby wyrównać autko.Można poczekać,pogadać.Jak się zabiera do roboty to kończy porządnie.Niebawem znowu się zjawię na naprawę innych rzeczy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karola.

Chłop widać że odpoczywa grzebiąc przy audi i wygląda jak by sprawiało mu to przyjemność :)

Przede wszystkim to pogodny i otwarty człowiek który słucha swoich klientów i stara się im pomóc jak to tylko możliwe.

Z czystym sumieniem można walić w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny zadowolony klient Karola, wymieniałem rozrząd i hałasujące sprzęgiełko klimatyzacji, na prawdę chłopak godny polecenia! opinie na forum jak najbardziej nie przesadzone, i z terminem nie było problemu, dzwoniłem w piątek a w środę rano już podstawiałem auto i po 16.oo było już do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Karola - zbierałem się i zbierałem, ale w końcu pojechałem do niego i nie żałuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Polecam polecam polecam :) - pełen profesjonalizm i indywidualne podejście .. i co najważniejsze - wiedza wiedza wiedza

Z Dominikiem tworzą rewelacyjny duet - warto czekać na swoją kolej i mieć pewność że auto jest w bardzo dobrych rękach :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie zgłosze się do tego Arcymistrza :-D

Edytowane przez Sidżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kontakt do Arcymistrza? :-D

A czytałeś wątek?Namiar masz w samym nagłówku ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chwaliliście gościa to i ja ze swoją q5 zawitałem do Karola. Przede wszystkim można się zawsze dodzwonić. Ustawienie terminu konkret - troszkę trzeba poczekać. Generalnie gość jest magikiem w swoim fachu. Pasjonat - to widać na każdym kroku. W mojej q5 poszło sterowanie turbiną. W ASO nie da się kupić tego silniczka więc kupiłem używkę. Okazała się że ma popsuta elektronikę ale mechanicznie jest dobra. W tej starej było na odwrót - Karol z dwóch zrobił jedno - a potem z komputerem - jexdziliśmy po miescie i co chwila regulowaliśmy zawór tak żeby nie wywalało błedów. Powiem Krótko - trzech przed nim się męczyło nie dało rady. Temu gościowi po prostu się chcę. Dodatkowy plus wziął naprawdę nie dużą kasę - nawet nie dał sobie wcisnąć napiwku :)

jego tekst - nich Ci służy

Pierwszy raz zostałem tak obsłużony w warsztacie. Już wiem gdzie serwisować swoje auto

Karol - WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Karola ,kompletne sprzęgło i łożysko koła ekspresowo z zabraniem auta z pod pracy i odstawieniem -ful serwis .Odpalił mi też parę ukrytych funkcji z MMI w gratisie :D Ustawiam się na zmianę wydechu na podwójny wraz z dyfuzorem ,wymianę tylnych lamp na LED .

Polecam :grin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy Karol naprawia też zjebane Softy pseldo mapiarzy?

Edytowane przez trybus1819
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karola byłem na naprawie tylnego zamka w a4 b8, Karol także naprawia nieświecące diody w tylnych lampach a6 c6 i a4 b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...