Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do słów uznania i gorąco polecam Karola!

Autko po zakupie spędziło prawie miesiąc u trzech różnych mechaników - wszyscy rozkładali ręce.

Dostałem z forum namiar na Karola, umówiłem się, wjechałem i szok.

Problem trafnie zdiagnozowany w 15 minut, usterka usunięta.

Jeśli Audi, to TYLKO u Karola.

Również doświadczyłem jego pomocy w awaryjnej sytuacji... majówka, po godzinach - nie odmówił i szybko reanimował autko.

Po prostu magik. Uczciwie, mega profesjonalnie i z pasją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś robił klimatyzacje u Karola?

Mam mału problem nie tyle co z schłodzeniem co z utrzymaniem wymaganej temperatury z klimatornika w aucie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona zadowolonych forumowiczów.

ja przekładałem u Karola Anglika. Wszystko zrobione tip top w szybkim tempie. Karol wykazał się dużo cierpliwością - musiał poprawiać wszystko po moim koledze, który pochopnie się podjął przedsięwzięcia.

Niestety kosztowo mnie to sporo, bo przy okazji ogarnąłem kilka rzeczy sobie w aucie. Karol musiał dużo części załatwić do tego co mu przywiozłem - tutaj równiez wykazął wysoką cierpliwość, jeżdżąc w kółko między warsztatem, a gościem od którego brał części.

A o jego umiejętnościach w dziedzinie może świadczyć to, że przed jego warsztatem cały czas różne audiole stoją, a telefon nie przestaje dzwonić. Dodatkowo diagnosta, który badał mi auto (nie pojechałem tam jakby co z polecenia Karola) powiedział, że zna jego robotę tak, że mógłby mi przegląd w ciemno podpisać (tuaj oczywiście było kilka problemów w związku z tym, że przełożona kiera, ale od rzeczoznawcy uratowało mnie tylko to, że robiłem właśnie u Karola).

Podsumowując, gorąco polecam, Karol zna każdą śrubkę naszych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nikomu nie polecam tego mechanika. Naprawiałem u niego moje B7 dwa razy i o dwa za dużo. Za pierwszym razem tak mi wymienił rozrząd że po 10 km rozkręciła mi się całkowicie rolka napinacza paska rozrządu... oczywiście rolka przykręcona bez klucza dynamometrycznego. Następnym razem w moim B7 padł EGR i byłem zmuszony zaholować auto do Pana Karola..nie dosyć że naciągnął mnie nowe turbo to jeszcze chamsko zaślepił mi EGR i o niczym mnie nie poinformował a na koniec skroił mnie jak za zboże.....Może i kiedyś naprawiał dobrze a teraz to kolejny mechanik nadający sie do programy "Będzie pan zadowolony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jem za dużo masła albo mam początki sklerozy ale nie przypominam sobie żebym w ostatnim czasie naprawiał rozrząd oraz EGR w B7 w szczególności że od 7 do 19 września byłem na urlopie. Czy jesteś pewien że byłeś akurat u "Pana Karola"? Może w końcu powinieneś trafić do Karola i się przekonać jakim jest mechanikiem. A czy jesteś w stanie powiedzieć gdzie byłeś w tym warsztacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy jest jeszcze inny mechanik o tym samym imieniu, stąd mogą wynikać pomyłki. Ale niestety to nie ten sam standard usług.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swoje 3 grosze.

Byłem u Karola jakiś czas temu (chyba z rok czy 2 lata temu) z cieknącym układem chłodzenia. Po dwóch czy 3 dniach odebrałem auto. Okazało się, że dalej cieknie. Oddałem ponownie, tym razem po odebraniu miało być gitara. Jak tylko dojechałem do domu to okazało się, że ciekło jeszcze bardziej. Niestety nie szło się wtedy do Karola dodzwonić, więc oddałem auto do innego mechanika.

Diagnoza: pompa wody do wymiany, bo ktoś ją nieumiejętnie demontował - pogięte blaszane łopatki, wygląda jakby ktoś próbował ją zdjąć na siłę. Mechanik stwierdził, że ktoś chciał pójść na skróty i wyjąć pompę bez zdejmowania czegoś tam (nie pamiętam - dolotu?).

Nie twierdzę, że to reguła, bo po komentarzach powyżej widać, że raczej wyjątek. Być może Karol naprawiłby problem, gdyby udało mi się z nim skontaktować. Niestety ciężko się do niego dodzwonić, a po drugie dojazd i powrót z jego warsztatu zajmuje mi 2 godziny. Zdecydowałem się pojechać do niego zachęcony opiniami na forum. A potem postanowiłem nie marnować więcej czasu na dojazdy (2 wizyty bez rozwiązania problemu = 8 godzin w plecy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Pana Karola 3 dni temu na grubszym przeglądzie, czyszczenie przepływki, przepustnicy, puchy filtra powietrza, sprawdzenie zaworków, świec, wymianie filtrów, ogólna diagnostyka itp itd. Świetny fachowiec, sympatyczny gość, super podejście do klienta, bardzo uczciwe ceny.

Samochód odzyskał moc a ja gorąco polecam ten warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swoje 3 grosze.

Byłem u Karola jakiś czas temu (chyba z rok czy 2 lata temu) z cieknącym układem chłodzenia. Po dwóch czy 3 dniach odebrałem auto. Okazało się, że dalej cieknie. Oddałem ponownie, tym razem po odebraniu miało być gitara. Jak tylko dojechałem do domu to okazało się, że ciekło jeszcze bardziej. Niestety nie szło się wtedy do Karola dodzwonić, więc oddałem auto do innego mechanika.

Diagnoza: pompa wody do wymiany, bo ktoś ją nieumiejętnie demontował - pogięte blaszane łopatki, wygląda jakby ktoś próbował ją zdjąć na siłę. Mechanik stwierdził, że ktoś chciał pójść na skróty i wyjąć pompę bez zdejmowania czegoś tam (nie pamiętam - dolotu?).

Nie twierdzę, że to reguła, bo po komentarzach powyżej widać, że raczej wyjątek. Być może Karol naprawiłby problem, gdyby udało mi się z nim skontaktować. Niestety ciężko się do niego dodzwonić, a po drugie dojazd i powrót z jego warsztatu zajmuje mi 2 godziny. Zdecydowałem się pojechać do niego zachęcony opiniami na forum. A potem postanowiłem nie marnować więcej czasu na dojazdy (2 wizyty bez rozwiązania problemu = 8 godzin w plecy).

Drogi sowiq widzę że bardzo dobrze znasz się na temacie demontaż pompy wody bez ściągania przodu w audi chętnie Cię posłucham bo zaoszczedzil bym sporo czasu przy takich 'wymianach' no że może Masz fiata Pande w q? cieszą mnie take opinje chodź wcale Cię niekojarze i zapewne byłeś u mnie w burdelu razem z panem Wojtkem 1990. Gratuluję pomysłowości i życzę dobrego serwisu fiacika? Szkoda że robi się tu takie fryzjerstwo. Pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisuje swoją Audi i Bore brata Karol robił mi uszczelkę pod glowica, czyszcil turbo, wymienil koło zrywne kompresora klimatyzacji, nawet kazał przyjechać jak nie moglem sam wyjąć sruby od górnych wachaczy. Karol Audi zna od podszewki nie musi patrzeć na śrubę bo wie jaki jest mu potrzebny klucz ma doświadczenie i napewno nie robi rzeźby o jakich tu tych dwóch gości pisze. Godny polecenia i nie piszcie bzdur bo aż pałka mięknie.

Jeżeli chodzi o transport to Karol podwiózł mnie jak auto zostalo u niego w warsztacie na pętle tranwajowa swoim autem.

Edytowane przez jaceko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swoje 3 grosze.

Byłem u Karola jakiś czas temu (chyba z rok czy 2 lata temu) z cieknącym układem chłodzenia. Po dwóch czy 3 dniach odebrałem auto. Okazało się, że dalej cieknie. Oddałem ponownie, tym razem po odebraniu miało być gitara. Jak tylko dojechałem do domu to okazało się, że ciekło jeszcze bardziej. Niestety nie szło się wtedy do Karola dodzwonić, więc oddałem auto do innego mechanika.

Diagnoza: pompa wody do wymiany, bo ktoś ją nieumiejętnie demontował - pogięte blaszane łopatki, wygląda jakby ktoś próbował ją zdjąć na siłę. Mechanik stwierdził, że ktoś chciał pójść na skróty i wyjąć pompę bez zdejmowania czegoś tam (nie pamiętam - dolotu?).

Nie twierdzę, że to reguła, bo po komentarzach powyżej widać, że raczej wyjątek. Być może Karol naprawiłby problem, gdyby udało mi się z nim skontaktować. Niestety ciężko się do niego dodzwonić, a po drugie dojazd i powrót z jego warsztatu zajmuje mi 2 godziny. Zdecydowałem się pojechać do niego zachęcony opiniami na forum. A potem postanowiłem nie marnować więcej czasu na dojazdy (2 wizyty bez rozwiązania problemu = 8 godzin w plecy).

Drogi sowiq widzę że bardzo dobrze znasz się na temacie demontaż pompy wody bez ściągania przodu w audi chętnie Cię posłucham bo zaoszczedzil bym sporo czasu przy takich 'wymianach' no że może Masz fiata Pande w q cieszą mnie take opinje chodź wcale Cię niekojarze i zapewne byłeś u mnie w burdelu razem z panem Wojtkem 1990. Gratuluję pomysłowości i życzę dobrego serwisu fiacika Szkoda że robi się tu takie fryzjerstwo. Pa pa

Karolu,

masz prawo mnie nie kojarzyć, bo byłem u Ciebie już jakiś czas temu. A4 Avant, 1.8 TFSI. Mieliśmy umówić się na wymianę rozrządu - zapisałeś sobie mój VIN, obiecałeś mi wycenę części i robocizny, miałeś zadzwonić na drugi dzień. Ale nie doczekałem się na telefon. Zadzwoniłem po kilku dniach sam, ale jeszcze nie miałeś wyceny. Byłem u Ciebie drugi raz i po raz kolejny obiecałeś mi wycenę, ale potem już nie szło się do Ciebie dodzwonić. Dlatego też na poprzedniej stronie napisałem:

Już tak chłopaka nie wychwalajcie, bo się później dodzwonić po ludzku nie można... :decayed:

O problemach z chłodzeniem silnika też pisałem na forum (nie mogę teraz na szybko znaleźć postów). Krótko potem pojawiłem się u Ciebie pierwszy raz.

Każdy ma prawo popełniać błędy, nawet mechanik. Dlatego napisałem w swoim poście "Nie twierdzę, że to reguła, bo po komentarzach powyżej widać, że raczej wyjątek". Ale nie rżnij głupa i nie sugeruj, że piszę zmyślone komentarze, żeby popsuć Ci opinię. Trochę za długo jestem na tym forum, żeby robić takie akcje.

PS. Co do rozrządu to muszę przyznać, że dobrze osłuchałeś i zaleciłeś wymianę. Inny mechanik zalecił jeszcze pojeździć, a niedługo potem przeskoczył mi łańcuch.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, a miałbyś czas na zabawę z kolorowym FISem?

Pacjent to a4 b6 2002 r. Nie pokazuje mi chwilowego/średniego spalania jak i ile mi zostało km do przejechania na baku.

Na samej górze FISa mam RADIO (działa), niżej temperaturę(działa), a najniżej mam 3 opcje po przełączeniu na manetce. Jakiś czas jazdy(nalicza), następnie jest spalanie chwilowe lub średnie (0.00km/h - które stoi w miejscu) i ostatnie 2000km (które też stoi w miejscu)- czyli ile mi zostało km do przejechania jak się dobrze nie mylę.

Do tego prawdopodobnie wymiana czujnika temperatury cieczy lub termostatu. Wskazówka mi lata, a to raz 90, a to 80, wraca na 90 itp itp.

Myślę, że i jak dałoby to radę szybko ogarnąć to i pełny rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Karola w Piątek. Miałem kilka rzeczy do wymiany. Problem z zapalaniem itp. Chłopak ogarnął mi to w 1 dzień bez zbędnych ceregieli. Na prawdę polecam. Konkretny fachowiec. Zadzwoni jeżeli coś jeszcze znajdzie i spyta się czy robić oraz jaka będzie cena za to. POLECAM Bartek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Karola kilka razy z AUDI A4 B5 1.9.tdi ogarnął wszystko jak należy, Jestem pod wrażeniem wiedzy...jakiś rok temu ogarnął mi jeszcze passka, niestety teraz mam 350 km żeby do niego dojechać, ale gdyby nie to dalej bym serwisował u niego samochód. Ale jak mawiał "Wąski" w Kilerze cyt, Stefan ale ja nie o tym.. Otóż niedawno obejrzałem odcinek na TVN TURBO Zakup kontrolowany. Pierwszy samochód. I Karol w nim wystąpił, jako ekspert. Polecam obejrzeć:) Pozdr dla niego i mam nadzieję, że na brak nudy nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz numer odcinka?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...