Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

http://player.pl/programy-online/zakup-kontrolowany-pierwszy-samochod-odcinki,4608/odcinek-8,S00E08,64400.html

od 17:10 sek.

Od teraz wizerunek Pana Karola = "magika, czarodzieja samochodowego" jest szerzej znany i nie będzie możliwości pomyłki ;-)

Napisane z Oneplus 3

Edytowane przez mariusz-jagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zrobiłem u Karola generalny remont auta. SWAP na 1.8T BEX + montaż Quattro + Nowe zawieszenie + hamulce (320/288). Karol nie tylko pomógł z wymianą ale też ze sprzedażą części starych gratów, dokładnie powiedział co jest potrzebne do przeróbek, jak coś brakowała to sam zorganizował jednocześnie mnie informując telefonicznie o tym fakcie, zweryfikował stan części które przywiozłem i jak coś się nie nadawało to od razu mi mówił że tego nie założy i szukał rozwiązania. Niesprzedawalne części zełomował we własnym zakresie żebym się tym nie zajmował. Na koniec przyjechał po mnie bo miałem problem z dojazdem po auto. Tak że fachowa pomoc od A do Z.

Żeby nie było za kolorowo to powiem że trzeba trochę poczekać na termin (czekałem niecierpliwie ponad miesiąc:)). Oczywiście auto było u mnie do czasu aż dostałem cynk że już czas. Cała operacja trwała 3 dni!!! Koszt to już kwestia indywidualna dla jednych dużo dla drugich mało dla pozostałych akurat.

Odbiory komisyjne trwały ponad godzinę, wszystko mi na podnośniku i w środku pokazał co zrobił, jak zrobił, jak zabezpieczył. Opisał jak mam się z nowym zestawem obchodzić podczas jazdy i serwisu.

Technicznie: Wszystko działa jak należy, nie mam obaw że auto się rozkraczy na drodze. W każdej chwili mogę zadzwonić do Karola i podpytać co się dzieje.

Podsumowując: 10/10 myślę że ASO powinno przyjechać do Karola na praktyki (od tej pory Karol zostaje jedynym mechanikiem mojego audi:))

Wielkie dzięki Karol!!!

Edytowane przez Jaro959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie i wszystko jasne, to przez te TVNy ciężko z terminami się zrobiło :D :D

Gratuluję występu Karol ;)

Edytowane przez mateszymanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Karol, co prawda bylem u Karola (moze dokladniej u Dominika) raz z uwagi na odleglosc, ale bardzo pozytywnie odbieram ten zakład. Gdybym mial robic cos powazniejszego w aucie, to gnalbym do nich.

BTW - Ta S'ka w avancie, chyba jakiegos filmowca jak dobrze pamietam, to stala u Was jeszcze w tamtym roku

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do grona zadowolonych. Sypnęło mi się łożysko - sprawa gardłowa, bo wyjeżdżam na święta. Karol mimo pełnych rąk roboty przyjął mnie i 3h później Pacjent już był na chodzie. Polecam. Na pewno jeszcze będę korzystać z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zadowolony!

Oddałem w sobotę, a w poniedziałek w południe telefon, że samochód można odbierać.

Wymiana wałka, osprzętu, oleju i wszystkich filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam zakład Pana Karola ! Pełna profeska i ceny uczciwe za wykonaną prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - Wielkie dzięki za kolejną naprawę mojego Audi ( rozrząd , płyny, węże, olej , paski itd ) - Kolejna wizyta umówiona ( sond lambda, tarcze i klocki ) Najlepszy Fachowiec w Mieście !!!  POLECAM W 1000000 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  - dołączam z dobrym słowem. Nie tylko mechanika ale szybkie ogarniecie tematu NAVI 3G zepsutego softem z chomika (..nie ściągajcie upgrade'ow z chomika...) - super znajomości w świecie elektroniki, przystępne ceny i osobiste traktowanie każdej sprawy. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  - dołączam z dobrym słowem. Nie tylko mechanika ale szybkie ogarniecie tematu NAVI 3G zepsutego softem z chomika (..nie ściągajcie upgrade'ow z chomika...) - super znajomości w świecie elektroniki, przystępne ceny i osobiste traktowanie każdej sprawy. Polecam!

A jak dawno byłeś u Karola?Już przyjmuje?Ja od ponad miesiąca staram się wbić ale nie przyjmuje :-/ a mam dość partaczy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - w tym tygodniu ale zabiegalem od kilku tygodni bo u karola "nowe" sprawy rodzinne :) - takze pelne zrozumienie.  Probuj sie umawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pan Karol zajmuje się również serwisem klimatyzacji? W moim B7 2.0 ALT (Pb) ostatni mechanik wymienił mi tylko sprężarkę klimatyzacji na nową, ale po wymianie mam teraz nieszczelności i wszystko gdzieś ucieka. Z tego co wyczytałem na forum, wolałbym to zrobić dobrze, a nie tylko nabić jakiegoś uszczelniacza. Co dziwne, klimatyzacja nie działa od razu, tylko po jakimś czasie jak jadę, często wyłącza się na postoju, lub w korku, (włącza się ECON). Nie był wymieniany osuszacz, co mnie trochę martwi, bo naczytałem się tu na forum, że to podobno obowiązkowa rzecz przy wymianie kompresora. Myślicie, że pan Karol poradzi z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że napewno sobie poradzi i ogarnie temat.Najlepiej zadzwoń i dopytaj.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mzbro napisał:

Czy pan Karol zajmuje się również serwisem klimatyzacji? W moim B7 2.0 ALT (Pb) ostatni mechanik wymienił mi tylko sprężarkę klimatyzacji na nową, ale po wymianie mam teraz nieszczelności i wszystko gdzieś ucieka. Z tego co wyczytałem na forum, wolałbym to zrobić dobrze, a nie tylko nabić jakiegoś uszczelniacza. Co dziwne, klimatyzacja nie działa od razu, tylko po jakimś czasie jak jadę, często wyłącza się na postoju, lub w korku, (włącza się ECON). Nie był wymieniany osuszacz, co mnie trochę martwi, bo naczytałem się tu na forum, że to podobno obowiązkowa rzecz przy wymianie kompresora. Myślicie, że pan Karol poradzi z tym problemem?

A nie prościej do niego zadzwonić i się zapytać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, czy ktoś u niego już naprawiał układ klimatyzacji i czy był zadowolony, bo każdy może powiedzieć, że potrafi :) ale faktycznie, dzwoniłem i pan Karol poprosił o kontakt po 24 lipca, ponieważ wkrótce ma urlop i dopiero wtedy wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, ogólnie elektryką tak. Najlepiej zadzwoń i zapytaj [emoji5]

Wysłane z OP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę pierwszą osobą,która negatywnie wypowie się odnośnie tej osoby i jego podejścia,mimo że wcześniej korzystałem z jego pomocy i polecałem jako mechanika.
Otóż od dłuższego czasu próbowałem umówić się na wizytę,jednak z powodu spraw rodzinnych owej osoby termin był odwlekany.Po kolejnym wykonanym telefonie i nakresleniu tematu co bym chciał zlecić do zrobienia w mojej Audi,zachowanie p.karola było chamskie i nie na poziomie,zachował się jak burak,któremu woda sodowa uderzyła do głowy.A chciałem tylko wymienić heble z tyłu,sprawdzić bicie piast i ciśnienie układu hamulcowego,łożyska z przodu do wymiany i podejrzewam klapkę WG na turbine.Co usłyszałem?
-"z tego co Pan mówi to samochód nadaje się na złom."
Ku*wa mac,nie każdego stać na nowy samochód,a wiadomo że B5 już swoje lata ma.Poza tym jest jeszcze coś takiego jak sentyment i "historii tego samochodu i tak nie zrozumiesz".
Przepraszam że się tak rozpisałem,ale słowa tego gościa mocno mną tąpnęły,dosłownie jak by mi ktoś bombę na twarz yebnął.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Biały przyznaje się ze powiedziałem żebyś oddał go na złom bo słysząc przez telefon ze chcesz wymienić łożyska a w (między czasie ) naprawić wszystko tego samego dnia przepraszam za wyrażenie ale trafia mnie hu... Wyjaśnij mi proszę co to jest między czas? Dziura w czaso przestrzeni czy co za h... Jeżeli jeździ się i kolekcjonuje usterki to proszę przesiądź się do metra wtedy uniknę zawracania mi d*py telefonami bo mam naprawdę dość. Pracuje od 8 do 16 i daje z siebie 150% i chce wolny czas spędzić z rodzina a nie przy uzbieranych usterkach i poroni za czasem.Dla sprostowania powiedziałem żebyś dzwonił gdzie indziej bo naprawa tego u mnie będzie mało opłacalna dla portfela. Nie powiedziałem ze to stary złom bo wbrew twojej wiedzy mam sentyment do starych aut  i umiem z nimi "rozmawiać" Dziękuje za wyrażenie swojej opinj i proszę nie zbieraj nowych usterek tylko naprawiaj na bierząco zaoszczedzajac i czas i pieniążki. Powodzenia. Ps zacząłem walkę z czasem bo mam syna i chce by i on miał ojca a nie jego chwale ze jest dobry dla samochodów a nie dla rodziny?

Edytowane przez Karolchrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...