Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Karolchrz napisał:

Panie Biały przyznaje się ze powiedziałem żebyś oddał go na złom bo słysząc przez telefon ze chcesz wymienić łożyska a w (między czasie ) naprawić wszystko tego samego dnia przepraszam za wyrażenie ale trafia mnie hu... Wyjaśnij mi proszę co to jest między czas? Dziura w czaso przestrzeni czy co za h... Jeżeli jeździ się i kolekcjonuje usterki to proszę przesiądź się do metra wtedy uniknę zawracania mi d*py telefonami bo mam naprawdę dość. Pracuje od 8 do 16 i daje z siebie 150% i chce wolny czas spędzić z rodzina a nie przy uzbieranych usterkach i poroni za czasem.Dla sprostowania powiedziałem żebyś dzwonił gdzie indziej bo naprawa tego u mnie będzie mało opłacalna dla portfela. Nie powiedziałem ze to stary złom bo wbrew twojej wiedzy mam sentyment do starych aut  i umiem z nimi "rozmawiać" Dziękuje za wyrażenie swojej opinj i proszę nie zbieraj nowych usterek tylko naprawiaj na bierząco zaoszczedzajac i czas i pieniążki. Powodzenia. Ps zacząłem walkę z czasem bo mam syna i chce by i on miał ojca a nie jego chwale ze jest dobry dla samochodów a nie dla rodziny?

Jakby mi ktoś powiedział na moją audiole tak, to bym gościa zjechał przez telefon.

A może kolega taką kupił i doprowadza do ładu?

Fakt, jak się człowiek zna, i robi dobrze to i klientów przybywa. Wypierając się rodziną, tłumacząc się tym, dla mnie to jest troche nie na miejscu. Powiedzieć wprost - tak mam terminy za***ane, że zapraszam za pół roku. I z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie rodzin. Człowiek czasami chce z nimi spędzić czas a nie tylko za***rdalać w robocie, ale nie, znajdą sie tacy co muszą i do tego się czepiać, to jest właśnie nie na miejscu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy myśli, że tylko zadzwoni i zajmie chwilę, a takich telefonów jest dziesiątki dziennie (byłem świadkiem takiego dnia) i rozumiem, że można stracić cierpliwość.

Wysłane z OP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz-jagi napisał:

Każdy myśli, że tylko zadzwoni i zajmie chwilę, a takich telefonów jest dziesiątki dziennie (byłem świadkiem takiego dnia) i rozumiem, że można stracić cierpliwość.

Wysłane z OP5
 

a ja się nie zgodzę z powyższym, Karol prowadzi taki a nie inny interes, podejrzewam, że bardzo duża część klientów dzwoni do niego aby się umówić na jakąś robótkę bo nie każdy ma blisko/może zjawić się osobiście, więc nawet gdyby dzwoniło milion klientów jednego dnia to nie powinien tracić cierpliwości tylko cieszyć się z długiej listy w grafiku. Nie odnoszę się do sytuacji opisanej powyżej bo nie do końca rozumiem z zamieszczonych wpisów o co poszło, nie wnikam więc. Sam u Karola robiłem parę rzeczy w aucie właśnie dzięki opiniom na tym forum i jestem zadowolony chociaż nie mam za blisko do niego (Gocław), ale gdybym dzwoniąc do niego usłyszał w słuchawce jakikolwiek brak szacunku to byłby dla mnie z miejsca spalony. Nie tylko w tym interesie, szczególnie jeśli się pracuje głównie samemu, trzeba sobie planować pracę aby mieć czas wolny czy dla rodziny i aby się nie wypalić za szybko a to oznacza, że trzeba poćwiczyć asertywność aby umieć powiedzieć nie, ale powiedzieć tak aby nie zrazić klienta do siebie.  Zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym, niezadowolony rozpowie dziesięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,autko mam już kilka lat,porostu nawarstwilo się kilka rzeczy do zrobienia bo nie chciałem jeździć po innych mechanikach,znając umiejętności i wiedzę Karola.Byłem u niego już na kilku akcjach serwisowych i zawsze ludzko podchodził.
Wiedząc że został ojcem i był niedostępny,też byłem wyrozumiały i nie meczylem go telefonami.Też mam kawałek drogi do Raszyna,więc nie będę jechał na głupią wymianę żarówki tylko na zrobienie kilku rzeczy "przy okazji".
Tym bardziej że nas klubowiczów,forumowiczów powinno coś łączyć a jak widać P.Karol zauważył mój wpis odnośnie tej sytuacji.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze niezły kwas. Nie wybielam się rodzina ale tak się składa ze jestem ojcem czekając na to 11 lat i jest to teraz najlepsze co mnie spotkało a nie kawałek blachy. Tym którzy maja daleko zawsze proponuje znalezienie bliższego warsztatu. Tak wypaliłem się po tych 5 latach zapierd...od poniedziałku do poniedziałku. Długi grafik jakoś mnie nie cieszy wiec chętnie się nim podzielę Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem auto od Karola. Jako jedyny znalazł i poradził sobie z usterką samochodu, to chyba świadczy o poziomie umiejętności tego człowieka. Jeśli chodzi o powyższy temat, to znam rozwiązanie. Trzeba sklonować Karola, wtedy kolejka będzie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz z usług Karola skorzystałem jakieś dwa lata temu, kiedy to z jego pomocą kupiłem swoją a4.

 

Jeśli chodzi o wszystkie naprawy jakie były dokonywane, byłem i jestem zadowolony. Oddając auto w ręce Karola nie trzeba martwić się o jakość wykonanej naprawy.

Na terminy nigdy nie narzekałem. Zdarzało się że musiałem poczekać miesiąc lub dłużej lub udać się do innego mechanika, co rozumiem i nie jest dla mnie nic dziwnym ze chłop ma pełne ręce roboty, mając taką opinię w śród posiadaczy audi.

 

Niestety podczas tych dwóch lat serwisowania a4 Karol nie podjął się naprawy usterki ABS'U która występowała od zakupu auta. Temat ten był zawsze przekładany na następną wizytę.

Dzwoniąc dziś żeby zapytać o termin naprawy zawieszenia oraz absu, również usłyszałem "znajdź inny warsztat". Szkoda, bo jest to chyba jedyny polecany mechanik na forum i nie pozostaje nic, jak jeździć i testować innych nie do końca mechaników.

Zirytowany ciągle odbijającym hamulcem postanowiłem napisać tę opinię.

 

Karolu, gratuluję syna!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,
Widzę, że dyskusja w najlepsze więc i ja dorzucę kilka groszy od siebie.
Niedawno zacząłem szukać mechanika w Warszawie i okolicach, po przewertowaniu forum i przeczytaniu wielu  pozytywnych opinii, m.in. w tym wątku postanowiłem zadzwonić do "Pana Karola" ;)
Chodziło mi o wymianę osłon przegubów i tulei wahacza tył, po krótkiej rozmowie, z racji braku wolnego terminu w najbliższym czasie, miałem zadzwonić za 1.5 tygodnia w celu dokładnego umówienia terminu.
Upłynęło kilka dni a ja wybrałem się na stację diagnostyczną w celu ustawienia świateł, niestety skończyło się to zapaleniem kontrolki od samopoziomowania ksenonów, silniczki przestały działać. Oczywiście "diagnosta" stwierdził, że to nie jest możliwe aby to stało się po ustawieniu świateł bo on tylko kręcił śrubką ;) Ogólnie nie polecam (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jabłonnie - Zegrzyńska 27), ale nie o tym.
Za kilka dni wyjeżdżałem na wakacje, więc wiele nie myśląc zadzwoniłem do Karola, i tutaj miła niespodzianka, po krótkiej rozmowie przyjął mnie od ręki, zwłaszcza, że jak się później okazało mieli rozbebeszoną R8 w warsztacie.
Co do samopoziomowania to w jednej lampie były wyłamane mocowania silniczka, oczywiście zostało to naprawione przez Karola, przy okazji wymienił mi żarniki, podszybie, nakładkę podszybia, które miałem wcześniej zakupione. O jego pasji, doświadczeniu i zamiłowaniu do samochodów może świadczyć fakt, że podczas pracy zauważył pęknięcie na wężyku od spryskiwaczy, zapytał tylko czy działają mi spryskiwacze, jakoś działały ale dopiero teraz tak jak powinny, po otwarciu maski zapytał gdzie mam uszczelkę, była tylko jedna, tej dookoła brakowało, nie myśląc długo Karol znalazł odpowiednią uszczelkę, założył i powiedział, że mam ją w gratisie. Teraz silnika prawie nie słychać a spryskiwacze działają tak jak powinny. Dla mnie te kilka rzeczy zrobionych "przy okazji" świadczy o podejściu Karola do aut, robi jak dla siebie. Poza tym prawdziwy pasjonat marki, aż miło porozmawiać, doradzi, podpowie, złego słowa nie mogę powiedzieć. Ja jestem mega zadowolony.
Co do wcześniejszych komentarzy, myślę, że każdy może mieć gorszy dzień, podczas mojej wizyty telefon dzwonił kilkukrotnie, o dziwo za każdym razem ktoś z forum ;), co chwilę ktoś przyjeżdżał, pozdrawiam Kolegę z ładnego niebieskiego avancika B6 na klubowych ramkach ;) I uwierzcie mi takie częste telefony mogą przeszkadzać w pracy, więc nie ma co wieszać psów na Karolu, tylko czekać cierpliwie na termin jeżeli zależy nam na aucie. Mi zależy i wiem, że tutaj będzie w dobrych rękach, dlatego grzecznie czekam na swoją kolej, dopiero we wrześniu, ale wiem, że warto.
Pozdrowionka,
Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kolego,że udało się zrobić tyle rzeczy,a nie zostałeś odprawiony z powiedzenie że auto nadaje się na złom.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Karol naprawdę zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie, nie chce go tłumaczyć, ale każdy czasem coś palnie w nerwach, a potem jest za późno... Czekam na kolejny, termin, wizytę i mam nadzieję, że nie powie, że "auto na zlom" ;-)
PS. Daj mu drugą szansę, pisałeś, że robiłeś u Niego auto więc chyba jest ok?
Pozdrowionka!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam Pana Karola, w styczniu robił mi remont tylnego zawieszenia w A4 B6 i auto do dnia dzisiejszego pięknie trzyma się drogi. W tym tygodniu wymieniał mi rozrząd z paskiem osprzętu  w A3 8P i również bez żadnych problemów. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że i ja byłem kilkukrotnym klientem Karola dodam kilka groszy od siebie. Pierwsze wrażenie ok zna się na rzeczy i wszystko było ok prócz jakiś małych wpadek typu po wyjechaniu z warsztatu spadła rura z intercolera ale wróciłem i poprawili. Ogólnie zdanie mam podzielone od pochwał po niezadowolenie i już tam nie pojadę ze względu na olewanie klienta. OLEWANIE przez duże O. Jestem w stanie dużo zrozumieć rodzina, urlop itd. Dzwoniłem w sumie przynajmniej 4 razy chcąc się umówić na wizytę. Najpierw mówił, że nie przyjmuje już aut do urlopu. Ok czekam dzwonie znowu żeby zadzwonić kiedy indziej. Ale, że chciałem tylko do niego więc spokojnie poczekałem z miesiąc. Będąc przekonany, że dziś uda mi się w końcu zapisać na termin usłyszałem żebym sobie poszukał innego mechanika. Innym razem dzwoniąc pytając o termin usłyszałem dobra bo nie mam czasu i się rozłaczył. Ogólnie mechanik dobry ale nie tak z podejściem do klienta który zamiast jechać do konkurencji czeka miesiąc na niego a on ma cie w d...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam Karola i nie rozumiem negatywnych opinii na jego temat. Ostatnio naprawiał mi moje Audi A4 B8 1.8 TFSi 2011 145 000km, usługa polegała na wymianie rozrządu (łańcuch plus osprzęt), wymianie oleju w silniku oraz wymianie oleju w skrzyni. Musiałem czekać na wolny termin cały miesiąc, ale było warto. Karol ma dużo klientów ze względu na to, że zna się na swoim fachu i jest dobrym mechanikiem.  Dlatego właśnie opłaca się czekać do niego nawet i miesiąc, niż pojechać na szybko do jakiegoś mechanika co popsuje tylko.

Jestem zadowolony z usługi, cena przyjazna, usługa na wysokim poziomie. Oczywiście w skład wchodzi gwarancja. Dodatkowo Karol zainstalował parę bajerów w samochodzie: lewe lusterko opuszcza się samodzielnie w czasie jazdy do tylu, w kierunku koła i krawężnika, co pomaga przy cofaniu, podczas skręcania w lewo lub w prawo, automatycznie zapala się halogen, doświetlając lewą lub prawą stronę jezdni, oraz podczas włożenia pilota do stacyjki przed uruchomieniem, wskazówki na obrotomierzu i prędkościomierzu, wykonują równocześnie ruch od pierwotnego położenia do maksymalnej wartości i z powrotem, przyznam że ładnie to wygląda.

Polecam Karola każdemu i uważam, że warto zaczekać dłużej. Nie wiem skąd negatywne opinie, zostałem bardzo dobrze obsłużony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejna udana wizyta u Pana Karola. Czas oczekiwania na wolny termin, jak zawsze rekompensuje efekt końcowy po wyjeździe z warsztatu.
Tym razem był serwis olejowy, wymiana jednej z chłodnic i jakieś inne drobne rzeczy. Głównym tematem tej wizyty był upgrade układu hamulcowego na odrobinę większy.
Operacja wykonana bardzo profesjonalne i bez żadnych kompromisów jak zawsze.
Z mojej strony wystawiam wysoką ocenę za profesjonalizm, zaangażowanie przy modyfikacji i naprawach.

Wysłane z OP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karola za ekspresową regenerację alternatora w moim b8:decayed:

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam .Byłem kilka raza a dojeżdżałem ze Szczecina i zawsze uważam gdy wracałem byłem uśmiechnięty i szczęśliwy z pracy Karola . Wielki szacuneczek i gratulacje z synka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2017 o 12:13, Bartek11 napisał:

Jak najbardziej polecam Karola i nie rozumiem negatywnych opinii na jego temat. Ostatnio naprawiał mi moje Audi A4 B8 1.8 TFSi 2011 145 000km, usługa polegała na wymianie rozrządu (łańcuch plus osprzęt), wymianie oleju w silniku oraz wymianie oleju w skrzyni. Musiałem czekać na wolny termin cały miesiąc, ale było warto. Karol ma dużo klientów ze względu na to, że zna się na swoim fachu i jest dobrym mechanikiem.  Dlatego właśnie opłaca się czekać do niego nawet i miesiąc, niż pojechać na szybko do jakiegoś mechanika co popsuje tylko.

Jestem zadowolony z usługi, cena przyjazna, usługa na wysokim poziomie. Oczywiście w skład wchodzi gwarancja. Dodatkowo Karol zainstalował parę bajerów w samochodzie: lewe lusterko opuszcza się samodzielnie w czasie jazdy do tylu, w kierunku koła i krawężnika, co pomaga przy cofaniu, podczas skręcania w lewo lub w prawo, automatycznie zapala się halogen, doświetlając lewą lub prawą stronę jezdni, oraz podczas włożenia pilota do stacyjki przed uruchomieniem, wskazówki na obrotomierzu i prędkościomierzu, wykonują równocześnie ruch od pierwotnego położenia do maksymalnej wartości i z powrotem, przyznam że ładnie to wygląda.

Polecam Karola każdemu i uważam, że warto zaczekać dłużej. Nie wiem skąd negatywne opinie, zostałem bardzo dobrze obsłużony.

Aktualizacja wymiany rozrzadu, zamieszczam liste rzeczy jakie Karol mi wymienial i jak wycenil:

 

image.png

 

image.png

 

Otrzymalem FV ktora jest gwarancja uslugi.

 

Wszytko bylo dobrze az do momentu kiedy zaczelo smierdziec w kabinie. Zadzwonilem do Karola, ze cos smierdzi i polecil mi ze moze to byc uszczelka vacum pompy paliwowej, z ktorej kapie na katalizator i dlatego smrod spalonego oleju przedostaje sie do kabiny. Pojechalem do mechanika zeby obejrzal i rzeczywiscie uszczelka jest do wymiany, mala kwota, ale dzieki Karolowi szybko usterka zostala zlokalizowana.

Jednak mechanik kiedy ogladal silnik pokazal mi, ze miska olejowa od spodu jest morka od oleju oraz cieknie z uszczelki na gornej pokrywie rozrzadu, oraz korek miski olejowej przepuszcza. Zadwonilem do Karola i powiedzial mi zeby nie ruszali pokrywy i korka bo strace gwarancje, a olej cieknie z uszczelki vacum pompy. Tylko ze mechanik pokazywal, ze caly silnik jest czysty i olej nie moze plynac od uszczelki vacum do miski olejowe. Nie chcac starcic gwarancji Karola, wymienie tylko uszczlke tej pompy a olej wytre i bede czekac. Karol mi powiedzial, ze w ramach gwarancji zebym przyjechal i zobaczy ten olej na korku. Tak wiec chyba czeka mnie wycieczka do niego w ramach wymiany korka oleju i uszczelki pokrywy, jezeli olej dalej sie bedzie saczyc.

Napisze aktualizacje czy olej dalej sie zbiera na misce po wymianie uszczelki vacum pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...