Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Karola polecę z czystym sumieniem, mając też na uwadze rozmowy z innymi klientami warsztatu. Każdy musi mieć głowę na karku, bo pamiętajmy, że nikt nie jest idealny. Gość z zamiłowaniem robi samochody i to czuć i widać. Nie spotkałem się do tej pory z takim podejściem mechanika, krótko podsumowując: wie co robi i robi więcej niż trzeba. Byłem dwa razy i na pewno wrócę z grubszą robotą. 

A co do terminów, jak za taką jakość, nikogo nie powinno dziwić kilka, może trochę więcej dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam Karola. Konkretny mechanik, znajacy sie na rzeczy. Szybko zdiagnozowal usterke, samochod na drugi dzien byl do odbioru. 

Byla koniecznosc wymiany walkow rozrzadu, a Karol szybko znalazl i zamontowal drugie uzywane w dobrym stanie. 

Zdecydowanie polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 00:01, Kossax napisał:

Karola polecę z czystym sumieniem, mając też na uwadze rozmowy z innymi klientami warsztatu. Każdy musi mieć głowę na karku, bo pamiętajmy, że nikt nie jest idealny. Gość z zamiłowaniem robi samochody i to czuć i widać. Nie spotkałem się do tej pory z takim podejściem mechanika, krótko podsumowując: wie co robi i robi więcej niż trzeba. Byłem dwa razy i na pewno wrócę z grubszą robotą. 

A co do terminów, jak za taką jakość, nikogo nie powinno dziwić kilka, może trochę więcej dni.

Kolejna dobra wizyta u Karola. Wymiana imbusa w CAGA, plus poduszki, które zrobił w super cenie i na najwyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kossax napisał:

Kolejna dobra wizyta u Karola. Wymiana imbusa w CAGA, plus poduszki, które zrobił w super cenie i na najwyższym poziomie. 

Poduszki silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama zamknięta , telefon nie odpowiada. Wiecie czy Karol jeszcze działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SynKopa napisał:

Brama zamknięta , telefon nie odpowiada. Wiecie czy Karol jeszcze działa ?

może mu coś wypadło... wyślij sms jak nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Karol jest dobrym mechanikiem nie udało się przekonać.. Pierwszy kontakt telefoniczny odpychający, ale myślę sobie.. chłop może ma słaby dzień po prostu? Umówienie się i diagnostyka trwała ponad 3 tygodnie. Później po dwóch tygodniach odstawiłem samochód i zaczęło się zbywanie z tygodnia na tydzień. Zero informacji co dalej z samochodem. I tak dotrwałem do swojego urlopu bez samochodu, więc po telefonie szybka decyzja.. daję kolejny tydzień i zostawiam na czas mojego urlopu, bo zależy mi zrobić u niego i organizuje sobie inny transport na wyjazd (info przez tele: samochód będzie na bank zrobiony!). Po urlopie sam zadzwoniłem - dowiedziałem się, że samochód NADAL NIE ZOSTAŁ RUSZONY i nawet nie zamierza cokolwiek robić, bo zaraz będzie mieć swój urlop i musi przygotować swoje auto.. :facepalm:

Taka zabawa trwała jakieś 3 miesiące. Jak tak to ma wyglądać, że samochód stoi pół roku u Karola, a pół jeździ to ja dziękuję :grin: Wystarczyło zadzwonić i powiedzieć, sorry nie dam rady.. Z takim chamskim zlewaniem i teksami jeszcze się nie spotkałem. Strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Karol ogarnie uszczelniacze zaworów,  uszczelniacze pompek w a4 B7 BRD ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mechanik moze nie przyjmowac nowych klijentow?
czyli wychodzi na to ze tylko starym klijentom psuja sie wciaz auta i tylko im naprawia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odchodzi w krótce na emeryturę i obsługuje jeszcze tylko stałych klientów, którzy od lat do niego jeżdżą. Może powoli zamyka zakład. Powodów może być kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto zna Karola osobiście? 
Wygląda na to, że coś się stało. Od tygodnia nie odbiera telefonów i sms. Nie ma go też w warsztacie. Trzyma mój nowy samochód, który chcę zabrać.

Znam się z Karolem, wiem gdzie mieszka. Jednak nie znam numeru mieszkania, aby podpytać rodzinę czy nic mu się nie stało.

 

Jeśli ktoś coś wie to proszę o info na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już nieaktualna. Nawiązaliśmy kontakt. Chorował członek rodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...