Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

W zależności za ile kupisz licznik ale tak ok 400 licznik i ok 200 przekładka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację :-)

A co do licznika to jaki muszę dokładnie licznik kupić o jakich numerach? Auto audi a4b6 1.8t automat, rok produkcji 10.2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowo 2003 czyli z literka S

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem całe allegro i liczników jest pełno do kupienia ale odpowiedni który pasował by do mojego auta to nie ma,będę szukał dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na szym pocztaku rozpiske . Do ciebie pasuje ten od modelowo 2003 w gore czyli S,SX 931 i 931 X


Panowie takie pytanie . Mam licznik uwalony przy adaptacji . Wyskakuje blad "def error" najprawdopodbniej eepron

I teraz pytanie czy taka naprawa jest mozliwa i ile to moze kosztowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeszukałem całe allegro i liczników jest pełno do kupienia ale odpowiedni który pasował by do mojego auta to nie ma,będę szukał dalej

Nie koniecznie. :D Ja tam każdy inny z B6 mogę dopasować do B6. Tylko nie wszystkie da się na odległość, ale większość tak. :D


Wyskakuje blad "def error" najprawdopodbniej eepron

I teraz pytanie czy taka naprawa jest mozliwa i ile to moze kosztowac ?

DeJaVu robi od strzała. Można też na piechotę spróbować, ale nie zawsze się da. Zależy co było kombinowane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem licznik po numerze VIN . Nie wiem skąd jest osobą pytająca bo jeśli ma speca dobrego w swojej okolicy to niech szuka innego licznika z b6. Liczniki z końcówka K często się trafiają

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem całe allegro i liczników jest pełno do kupienia ale odpowiedni który pasował by do mojego auta to nie ma,będę szukał dalej

Nie koniecznie. :D Ja tam każdy inny z B6 mogę dopasować do B6. Tylko nie wszystkie da się na odległość, ale większość tak. :D

Wyskakuje blad "def error" najprawdopodbniej eepron

I teraz pytanie czy taka naprawa jest mozliwa i ile to moze kosztowac ?

DeJaVu robi od strzała. Można też na piechotę spróbować, ale nie zawsze się da. Zależy co było kombinowane. :D

Jestem z Suwałk i szczerze powiedziawszy nie wiem czy ktoś w moim mieście jest specem od liczników ale podejrzewam że znalazł by się człowiek. Skąd jesteś kolego to może byś mi włożył licznik? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam A4 2002r. 2.0 benzyna, nie dziala obrotomierz, podswietlenie oraz kierunkowskazy na liczniku, wyswietla kontrolke o braku oleju, nr licznika 8e0920930k , da sie go jeszcze naprawic czy trzeba wymienic? Jesli trzeba wymienic, czy dowolny z benzyny z kolorowym fisem bedzie pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam A4 2002r. 2.0 benzyna, nie dziala obrotomierz, podswietlenie oraz kierunkowskazy na liczniku, wyswietla kontrolke o braku oleju, nr licznika 8e0920930k , da sie go jeszcze naprawic czy trzeba wymienic? Jesli trzeba wymienic, czy dowolny z benzyny z kolorowym fisem bedzie pasowac?

witam miałem to samo i parę dni temu ogarnąłem miejscowi szamani próbowali dopasować pare liczników anglików bez powodzenia i dostałem namiar na firmę w żorach i koleś zna tam się na licznikach mega ogarnął mi wszystko a stary można sprzedać na części tel 604323247 zadzwoń do niego i wypytaj o usterkę bo tu na forum jest dużo szamanów he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysypała Ci się pamięć licznika. miałem podobnie. ponoć nie służy im dłuższy rozbrat z akumulatorem. Dobry elektronik samochodowy spokojnie to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysypała Ci się pamięć licznika. miałem podobnie. ponoć nie służy im dłuższy rozbrat z akumulatorem. Dobry elektronik samochodowy spokojnie to ogarnie

Kolega kacper___ już sobie poradził z problemem. Nie trzeba było pomocy elektronika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja A4 jest prod 2001, modelowo 2002,

licznik jaki w niej siedzi to: 8E0920900GX

na półce leży licznik kolor o numerach: 8E0920930JX

Szukam kogoś kto mi go uruchomi w moim audiku, ogarnie immo i przebieg i nie wiem co jeszcze tam trzeba zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja A4 jest prod 2001, modelowo 2002,

licznik jaki w niej siedzi to: 8E0920900GX

na półce leży licznik kolor o numerach: 8E0920930JX

Szukam kogoś kto mi go uruchomi w moim audiku, ogarnie immo i przebieg i nie wiem co jeszcze tam trzeba zrobić...

Zapraszam na opolszczyzne lub wysyłkowo jest to też do ogarnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto mi go uruchomi w moim audiku, ogarnie immo i przebieg i nie wiem co jeszcze tam trzeba zrobić..

Napisz do kolegi Galetto, powinien Ci to ogarnąć. Mi wykonał podobna operację wysyłkowo w 3 dni razem z wysyłkami.

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki czy bez problemu da sie wymienic diode w podswietlaniu tarczy licznika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...