Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

8E0920950T RB4 kolorowy licznik od B7 będzie pasować do B6 Wauzzz8e44a115554 proszę o szybką odp :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim licznikiem bo padl mi wskaznik paliwa I musze wymienic. Teraz pytanie czy bedzie pasowal licznik 8E0920982E do mojego samochodu WAUZZZ8E45A410462.

Prosze o szybka odp. Bo nie chce zeby mi ten licznik ktos sprzatnal z przed nosa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0920950T RB4 kolorowy licznik od B7 będzie pasować do B6 Wauzzz8e44a115554 proszę o szybką odp :) pozdrawiam

Numer który podałeś to nie jest kolorowy licznik i dodatkowo to angol.

Poza tym w B7 nie było liczników RB4.

Ponadto liczniki z B7 nie pasują do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8e0 920 931 e

Ten licznik będzie kolorowy? Niby z 2.0tfsi 2005 r europa podejdzie do amerykańca z 2005 a modelowo już 2006?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, 8E0920930KX pasuje do B6 2001.07? Wystarczy go wrzucić i zakodować immo, czy trzeba coś jeszcze robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki licznik z kolorowym fisem będzie pasował do B7 1.8t MY2007. Szukam licznika do swojej b7 i nic nie widzę na razie.
Próbowałem założyć licznik z s4 b7 ale jest z nim problem, ma inne imo i nie da się go łatwo przełożyć do mojego auta.
Czy to prawda że liczniki angielskie nie mają wejścia na antenkę zegarka radiowego?

sam sprawdzałem w etce i wychodzi na to że te poniżej powinny pasować

8E0920933B
8E0920933BX
8E0920931S
8E0920931SX
8E0920932HX
8E0920932H

Czy ktoś może to potwierdzić? czy może jeszcze jakieś inne podpasują?

A moż ektoś ma na zbyciu taki licznik, chetnie zakupię:)


Czy ktoś może mi podpowiedzieć z jakiego auta jest licznik 8E0920932QX i czy podejdzie do b7 1.8T MY 2007??

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś majster zamontował w moim audi a4 B6 alt 2.0 licznik od diesla... skala kończy się na 5500 rpm. Chciałem zamontować tylko inne tarcze zegarów od benzyny tylko ,że wtedy będzie przekłamywać obroty ponieważ teraz porównując z komputerem a z tym co jest na liczniku jest ok. Pytanie moje brzmi : Czy da się przeprogramować licznik żeby pokazywać prawidłowe obroty jak zamienie tarcze na benzynowe? Tarcze mam rok modelowy 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś majster zamontował w moim audi a4 B6 alt 2.0 licznik od diesla... skala kończy się na 5500 rpm. Chciałem zamontować tylko inne tarcze zegarów od benzyny tylko ,że wtedy będzie przekłamywać obroty ponieważ teraz porównując z komputerem a z tym co jest na liczniku jest ok. Pytanie moje brzmi : Czy da się przeprogramować licznik żeby pokazywać prawidłowe obroty jak zamienie tarcze na benzynowe? Tarcze mam rok modelowy 2001.

Jak najbardziej. Albo wylut pamięci i przeprogramowanie jej w programatorze. Ewentualnie jak masz jakiś dostęp do lepszego kabla to możesz to zrobić po złączu diagnostycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam zwykly kabel Polski Vag. Najwyżej będę musiał to komuś dać do zrobienia. Może ktoś na forum się tym zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam zwykly kabel Polski Vag. Najwyżej będę musiał to komuś dać do zrobienia. Może ktoś na forum się tym zajmuje?

Poszukaj w temacie. Opisalem jak to zrobic kablem of vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, na pewno w 2.0 FSI.

A co to za znaczenie ma? Szczegolnie w b6?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jest ktoś z okolic Wrocławia do wymiany licznika i odblokowania FIS-a bo cwiara nie odpowiada.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jest ktoś z okolic Wrocławia do wymiany licznika i odblokowania FIS-a bo cwiara nie odpowiada.

Skąd kolego jesteś dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy posiada ktoś praktyczną wiedzę na temat przeszczepu w B7 1.9TDI mono na kolor? Miałbym kilka zapytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a jest ktoś z okolic Wrocławia do wymiany licznika i odblokowania FIS-a bo cwiara nie odpowiada.

Skąd kolego jesteś dokładnie?

Witam a jest ktoś z okolic Wrocławia do wymiany licznika i odblokowania FIS-a bo cwiara nie odpowiada.

Skąd kolego jesteś dokładnie?

Jelcz-Laskowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeżeli mam audi b6 z roku 2004 nr vin WAUZZZ8E05A079590 to jaki mam szukać kolorowy fis

Czy ten licznik mi podejdzie

http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b6-b7-rb4-8e0920931-kolor-fis-eu-i5515942973.html

Tabelka z pierwszej strony prawdę ci powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...