Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2020 o 12:39, H3llGat3e napisał:

Chyba ze ma ktoś sam wyświetlacz na zbyciu.

 

Najtańsza opcja to kupno angola rb8 i wyciągnięcie z niego wyświetlacza. Godzina roboty i koszt ze 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem to licznik najlepiej dobrać po Vin. Czy ktoś może dobrać mi licznik? WAUZZZ8E73A123873 2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Marek19 napisał:

Jak dobrze zrozumiałem to licznik najlepiej dobrać po Vin. Czy ktoś może dobrać mi licznik? WAUZZZ8E73A123873 2002r

Masz modelowy rocznik 2003 wiec szukasz z końcówką 930R lub 930T według tabelki,ale z tą tabelką to tylko teoria. 

Mam licznik kolor 930J 2002r  ale vin modelowy 2003r wiec powinien do Twojego pasować .

Sprawdziłem,vin zgodny z Twoim więc pasuje jakby co.

20200118_165210.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem b6 rok produkcji 2002 r rok modelowy 2003 też wymieniłem na kolor tylko 930T i bez specjalnych zabiegów w hexsie nie dopisał bym tego licznika. Po prostu zwykłym Vcds ,znając obydwa piny nie dało się tego zrobić. Być może licznik miał już za nowe immo bo 930T był z 2004 z września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, renegat207 napisał:

Ja miałem b6 rok produkcji 2002 r rok modelowy 2003 też wymieniłem na kolor tylko 930T i bez specjalnych zabiegów w hexsie nie dopisał bym tego licznika. Po prostu zwykłym Vcds ,znając obydwa piny nie dało się tego zrobić. Być może licznik miał już za nowe immo bo 930T był z 2004 z września. 

Edc15 robi problemy,sterowniki me7.x.x łykają bez problemów liczniki. Nie wiem dlaczego,ale zaobserwowałem to od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś z Gliwic kto zmieni licznik w moim 1.8t z mono na kolor z tym że kolor mam z TDI i immo w ECU już wyłączone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem to licznik najlepiej dobrać po Vin.

Mogłby mi ktoś pomoc z doborem chce zmienić na kolor a mam red

WAUZZZ8E46A042527

Edytowane przez Kowynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce zmienić licznik na kolor w moim 1.8t. Mój czerwony z 2002 rb4 a kolor 2004 rb8. Da radę przypisać immo? Czy wskaźniki będą dobrze działały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucyna 1983 napisał:

KOLEDZY SZUKAM KOLOROWEGO LICZNIKA FIS DO AUDI A4 B7 2005 BENZYNA 130 KM JAKIE POWINIEN MIEĆ NUMERY ŻEBY PASOWAŁ , 

TAKIE ŻEBY ZGADZAŁY SIĘ Z TABELKĄ W PIERWSZYM POŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 17:17, Lucyna 1983 napisał:

KOLEDZY SZUKAM KOLOROWEGO LICZNIKA FIS DO AUDI A4 B7 2005 BENZYNA 130 KM JAKIE POWINIEN MIEĆ NUMERY ŻEBY PASOWAŁ , 

Taki sam jak do B7 1.8T czyli:

8E0920931S

8E0920932H

8E0920931C

8E0920931M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a4 b6 1.8 t AVJ  mam

licznik   8E0 920 933 X 

vin    ZZZ8EX2A162083
co mogę zamiast niego dopracować w kolor ??

Edytowane przez LoLsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LoLsik napisał:

licznik   8E0 920 933 X 

Według tego numeru to jest właśnie licznik kolorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zmianie licznika na kolorowy, można wrócić do czerwonego ? Potrzebna jest ponowna adaptacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego starego czerwonego ? Jeśli były do koloru  przepsane dane z czerwonego i był P&P to możesz wsadzić czerwony i będzie OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamil-vag napisał:

Swojego starego czerwonego ? Jeśli były do koloru  przepsane dane z czerwonego i był P&P to możesz wsadzić czerwony i będzie OK. 

Tak, miałem czerwony 8E0 920 900 L zmieniłem na kolor 8E0 920 930 S wg, tabelki na pierwszej stronie. Osoba, która mi to robiła powiedziała, że nie ma takiej możliwości żeby je podmienić bez ponownego kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi jak Karol @Galetto  przepisywał licznik mono na kolor to potem mogłem bez problemu przekładać liczniki między sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...