Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Szanowni Pasjonaci :audi:

Mój dobry kolega, któremu pomagam ogarniać sprawy techniczne, ma w swojej B7 licznik 8E0920900S w mono. Zwracam się do Was z zapytaniem, czy u kogoś nie leży niepotrzebny kompatybilny kolor? Jeśli ktoś posiada i zechciałby odstąpić nie za miliony, proszę o info na pw.  Dziękuję. Życzę wszystkim udanych modów :thumbup1::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jaki silnik ma kolega  bo to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Banan napisał:

Może napisz jaki silnik ma kolega  bo to najważniejsze

2.0 Turbo FSI BGB 

Jeśli potrzebne jeszcze jakieś dane to VIN: WAUZZZ8E55A577364.

Dzięki :drinks:

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam szybkie pytanko. 

Wylał mi się wyświetlacz mono w liczniku (900F) bez FISa, nowe wyświetlacze są dość drogie, czy mogę przełożyć wyświetlacz również mono z Anglika (950F albo 950N)? Wyświetlacz w 900F jest na taśmie więc logicznym dla mnie jest Plug&Play, ale może są jakieś haczyki w tych angielskich licznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Przemo_PL napisał:

Witam, mam szybkie pytanko. 

Wylał mi się wyświetlacz mono w liczniku (900F) bez FISa, nowe wyświetlacze są dość drogie, czy mogę przełożyć wyświetlacz również mono z Anglika (950F albo 950N)? Wyświetlacz w 900F jest na taśmie więc logicznym dla mnie jest Plug&Play, ale może są jakieś haczyki w tych angielskich licznikach.

Możesz przełożyć,wyświetlacz jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam wylany wyświetlacz w  liczniku 8E0920900Q, B7 1.8t Q. Chciałbym go od razu zmienić na kolor, jakiego powinienem szukać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie szybkie pytanie mam auto z 2002 r benzyna 

Chciałbym wymienić na kolorowy fis z tego co wyczytałem muszę szukać z z końcówką k. 

Znalazłem taki ale z rocznika 2001

Czy będzie to chodzić bez problemy? 

Mój vin

Wauzzz8e82a299880

Edytowane przez Michal6666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michal6666 napisał:

Znalazłem taki ale z rocznika 2001

Czy będzie to chodzić bez problemy? 

Sam nie dopiszesz takiego licznika. Twoj jest cypto a ten z 2001 zapewne bez crypto. Albo szukaj od 2002r w górę (nie patrz na literki),albo napisz do @Banan z zapytaniem czy da rade Ci odpowiednio eeprom zmodyfikować do tego co już znalazłeś. Aczkolwiek może być problem z odwrotnym wyświetlaniem poziomu paliwa w tym zegarze z czego kojarzę. Na pełnym będzie pusty i na odwrót.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj nowszego , 2003-2004 też podejdzie  - z 2001 rokiem bym nie ryzykował , no chyba że 930K bo on jest z modelowego 2002 ( z modelowego 2001 bedzie już miał odwrotne wskazanie paliwa ) 

 

Wczoraj u kolegi @krzysiek91x wrzucilśmy licznik z modelowego 2004 a oryginalnie miał 900H nie crypto , auto modelowo 2002 a produkcji z lipca 2001. Wszystko śmiga jak z fabryki.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest wystawiony u nas właśnie ja mam z czerwonym fisem jeszcze a ten co jest na sprzedaż ma już właśnie nr 930k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część liczników 930k z początku modelowego 2002 będzie niecrypto ale nie powinno mieć to znaczenia. Niech kolega co sprzedaje licznik podeśle zdjęcie naklejki z numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, miałem licznik z końcówką 900H auto z lipca 2001, wczoraj kolega Banan zaadaptował bez problemu licznik o nr 8E0920931 z 2004 r, wszystko działa ok

Edytowane przez krzysiek91x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Skeili1.8T napisał:

Panowie, taki licznik jak na foto z b6 1.8T bex. Podejdzie do b7 1.8t 2007?
image.pngimage.pngimage.png

Nie wrzucamy liczników z b6 do b7 i odwrotnie. Inne immo(nie wiem jak z 1.8t b7,czy tam jest zwykłe immo3 czy po jakiś modyfikacjach),problemy z odczytem z niektórych czujników,brak menu z manetki w liczniku  z b6 i kilka innych.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...